Os 12829 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.15 | 0.00 | 2 | ||
Frýdek-Místek | 0.00 | 17.35 | 1 | ||
Dobrá u Frýdku-Místku | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Dobratice pod Prašivou | 17.49 | 17.49 | |||
Horní Tošanovice | 17.53 | 17.53 | |||
Hnojník | 17.57 | 18.00 | 3 | ||
Střítež u Českého Těšína | 18.03 | 18.03 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 18.06 | 18.06 | |||
Ropice (Ropica) | 18.09 | 18.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci