R 1183 „Chrudimka“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 9.17 | 0.00 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 0.00 | 7.05 | 4 | ||
Chrudim | 7.18 | 7.25 | 3 | ||
Slatiňany | 7.30 | 7.31 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 7.38 | 7.39 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 7.53 | 7.54 | 4 | ||
Hlinsko v Čechách | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 8.25 | 8.25 | 3 | ||
Chotěboř | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 8.53 | 8.54 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci