Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
R 1203 „Jadran“ |
Trasa:
Praha hl.n. 7.54, Praha-Vršovice 7.58-7.59, Havlíčkův Brod 9.59-10.02, Brno hl.n. 11.34-11.40, Břeclav 12.17-12.20, Kúty 12.32-12.34, Bratislava hl.st. 13.18-13.41, Rajka 14.20-14.32, Györ 15.16-15.28, Szombathely 17.20-17.22, Gyékényes 19.05-19.37, Koprivnica 19.51-20.03, Zagreb Gl. kol. 21.18-21.45, Ogulin 2_.__-2_.__, Split 5.54 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení z Prahy |
|
|
Aktualizace: 14.1.2007 (Scpinďa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede 22.VI.-7.IX. Souprava přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29277 v 7.08 h Jede-li vůz řady MDDlm, Vmax = 120 km/h
|
|
|
Varianta: Řazení z Bratislavy hl.st. |
|
|
Aktualizace: 14.1.2007 (Scpinďa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede-li vůz řady MDDlm, Vmax = 120 km/h Souprava přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29277 v 7.08 h Jede 22.VI.-7.IX.
|
|
Poznámky k vozům:
1) Jede-li vůz řady MDDlm, Vmax = 120 km/h 2) Servis zajišťuje firma JLV 3) Lehátkový úsek Koprivnica – Split, oddíl čís. 1 pro JLV, 8 oddílů 4) Jede pp v / 5) Oddíly čís. 6-9 po 6 místech (61-66, 71-76, 81-86, 91-96), oddíl čís. 10 pro PP (CPO) Břeclav – Györ a Nagykanizsa – Koprivnica, přeprava jízdních kol v úschově během přepravy na základě povinné rezervace 6) Jede 22.,23.VI. 7) 22.,23.VI. pro 276 8) 22.,23.,24.VI. od 276 9) Jede 24.VI.-7.IX. 10) Servis zajišťuje firma Wagon Servis Košice |
|
|
|