Osobní vlaky |
---|
Os 6600 - Liberec 4:37, Česká Lípa hl.n. 6:20-6:30, Děčín hl.n. 7:15 |
Os 6601 - Děčín hl.n. 8:40, Česká Lípa hl.n. 9:40-9:44, Liberec 11:20 |
Os 6602 - Liberec 6:51, Česká Lípa hl.n. 8:27-8:30, Děčín hl.n. 9:15 |
Os 6603 - Děčín hl.n. 10:40, Česká Lípa hl.n. 11:30-11:44, Liberec 13:20 |
Os 6604 - Liberec 8:51, Česká Lípa hl.n. 10:27-10:30, Děčín hl.n. 11:15 |
Os 6605 - Děčín hl.n. 12:40, Česká Lípa hl.n. 13:40-13:44, Liberec 15:20 |
Os 6606 - Liberec 10:51, Česká Lípa hl.n. 12:27-12:30, Děčín hl.n. 13:15 |
Os 6607 - Děčín hl.n. 14:40, Česká Lípa hl.n. 15:40-15:44, Liberec 17:20 |
Os 6608 - Liberec 12:51, Česká Lípa hl.n. 14:27-14:30, Děčín hl.n. 15:15 |
Os 6609 - Děčín hl.n. 16:40, Česká Lípa hl.n. 17:40-17:45, Liberec 19:20 |
Os 6610 - Liberec 14:51, Česká Lípa hl.n. 16:27-16:30, Děčín hl.n. 17:15 |
Os 6611 - Děčín hl.n. 18:40, Česká Lípa hl.n. 19:40-19:44, Liberec 21:11 |
Os 6612 - Liberec 16:51, Česká Lípa hl.n. 18:27-18:30, Děčín hl.n. 19:15 |
Os 6614 - Liberec 18:51, Česká Lípa hl.n. 20:27-20:30, Děčín hl.n. 21:15 |
Os 6620 - Česká Lípa hl.n. 4:30, Děčín hl.n. 5:15 |
Os 6622 - Jablonné v Podještědí 4:34, Česká Lípa hl.n. 5:10-5:23, Děčín hl.n. 6:12 |
Os 6624 - Česká Lípa hl.n. 22:30, Děčín hl.n. 23:15 |
Os 6625 - Děčín hl.n. 20:40, Česká Lípa hl.n. 21:30 |
Os 6640 - Rumburk (7.24) - Ebersbach (Sachs) (7.34) |
Os 6642 - Rumburk (12.30) - Ebersbach (Sachs) (12.40) |
Os 6651 - Benešov nad Ploučnicí 23:03, Česká Lípa hl.n. 23:29 |
Os 6652 - Česká Lípa hl.n. 15:45, Benešov nad Ploučnicí 16:16 |
Os 6653 - Benešov nad Ploučnicí 16:25, Česká Lípa hl.n. 16:59 |
Os 6661 - Česká Lípa hl.n. 3:39, Liberec 5:06 |
Os 6663 - Česká Lípa hl.n. 6:40, Liberec 8:24 |
Os 6666 - Liberec 20:57, Česká Lípa hl.n. 22:25 |
Os 6668 - Liberec 22:56, Česká Lípa hl.n. 0:13 |
Os 6670 - Jablonné v Podještědí 5:19, Česká Lípa hl.n. 5:56 |
Os 6671 - Česká Lípa hl.n. 22:44, Jablonné v Podještědí 23:20 |
Os 6680 - Benešov nad Ploučnicí 4:22, Děčín hl.n. 4:42 |