Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
| 3:50 | 7631 | | Plzeň hlavní nádraží (5:04) | - / 2 |
| 4:46 | 7633 | | Plzeň hlavní nádraží (5:53) | - / 2 |
4:44 | 4:52 | 7630 | Mladotice (4:32) | Blatno u Jesenice (5:04) | - / 2 |
5:41 | 5:42 | 7635 | Blatno u Jesenice (5:29) | Plzeň hlavní nádraží (6:56) | - / 2 |
7:04 | 7:08 | R 990 | Plzeň hlavní nádraží (6:10) | Chomutov (8:34) | - / 2 |
7:07 | 7:08 | 7603 | Most (5:02) | Plzeň hlavní nádraží (8:43) | - / 2 |
8:25 | 8:26 | R 991 | Chomutov (6:57) | Plzeň hlavní nádraží (9:21) | - / 2 |
9:26 | 9:27 | 7602 | Plzeň hlavní nádraží (8:10) | Žatec (10:57) | - / 2 |
11:04 | 11:05 | R 992 | Plzeň hlavní nádraží (10:10) | Chomutov (12:34) | - / 2 |
11:38 | 11:39 | 7639 | Blatno u Jesenice (11:25) | Plzeň hlavní nádraží (12:53) | - / 2 |
12:04 | 12:05 | 7604 | Plzeň hlavní nádraží (10:56) | Žatec (13:29) | - / 2 |
12:32 | 12:32 | 7605 | Žatec (11:10) | Plzeň hlavní nádraží (13:41) | - / 2 |
14:44 | 14:45 | R 993 | Chomutov (13:15) | Plzeň hlavní nádraží (15:40) | - / 2 |
15:26 | 15:27 | 7640 | Plzeň hlavní nádraží (14:10) | Blatno u Jesenice (15:37) | - / 2 |
15:45 | 15:46 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) | - / 2 |
16:10 | 16:24 | 7607 | Žatec (14:50) | Plzeň hlavní nádraží (17:42) | - / 2 |
16:22 | 16:36 | 7606 | Plzeň hlavní nádraží (15:10) | Žatec (18:03) | - / 2 |
17:07 | 17:08 | R 1493 | Chomutov (15:39) | Plzeň hlavní nádraží (18:00) | - / 2 |
17:27 | 17:27 | R 994 | Plzeň hlavní nádraží (16:33) | Chomutov (18:56) | - / 2 |
18:25 | 18:26 | 7646 | Plzeň hlavní nádraží (17:10) | Blatno u Jesenice (18:38) | - / 2 |
19:01 | 19:02 | R 995 | Chomutov (17:35) | Plzeň hlavní nádraží (19:57) | - / 2 |
19:59 | 20:00 | 7645 | Blatno u Jesenice (19:46) | Rokycany (21:43) | - / 2 |
20:25 | 20:26 | 7608 | Plzeň hlavní nádraží (19:10) | Žatec (21:58) | - / 2 |
20:50 | 20:51 | 1795 | Chomutov (19:22) | Plzeň hlavní nádraží (21:46) | - / 2 |
23:55 | | 7648 | Plzeň hlavní nádraží (22:43) | | - / 2 |