Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
3:53 | 3:54 | 2401 | Děčín hlavní nádraží (3:49) | Ústí nad Labem-Střekov (4:21) | 1 hor. / - |
4:11 | 4:11 | 2601 | Děčín hlavní nádraží (4:07) | Benešov nad Ploučnicí (4:22) | 3 hor. / - |
4:36 | 4:37 | 2640 | Benešov nad Ploučnicí (4:26) | Děčín hlavní nádraží (4:41) | 2 hor. / - |
4:33 | 4:39 | 2403 | Děčín hlavní nádraží (4:29) | Ústí nad Labem-Střekov (5:14) | 1 hor. / - |
4:48 | 4:49 | 6601 | Děčín hlavní nádraží (4:44) | Liberec (7:33) | 3 hor. / - |
5:15 | 5:16 | 6600 | Česká Lípa hlavní nádraží (4:33) | Děčín hlavní nádraží (5:20) | 3 hor. / - |
5:29 | | 2400 | Ústí nad Labem-Střekov (4:56) | | 1 hor. / - |
5:40 | 5:41 | 6603 | Děčín hlavní nádraží (5:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (6:25) | 3 hor. / - |
5:37 | 5:42 | 2616 | Benešov nad Ploučnicí (5:25) | Děčín hlavní nádraží (5:46) | 4 hor. / - |
| 5:42 | 2441 | | Ústí nad Labem-Střekov (6:17) | 1 hor. / - |
6:08 | 6:09 | 6602 | Česká Lípa hlavní nádraží (5:29) | Děčín hlavní nádraží (6:13) | 3 hor. / - |
6:05 | 6:13 | R 613 | Děčín hlavní nádraží (6:01) | Břeclav (12:17) | 2 hor. / - |
6:19 | 6:20 | 6605 | Děčín hlavní nádraží (6:15) | Bakov nad Jizerou (7:59) | 3 hor. / - |
6:36 | | 2420 | Ústí nad Labem-Střekov (6:03) | | 1 hor. / - |
6:45 | 6:46 | 2642 | Benešov nad Ploučnicí (6:33) | Děčín hlavní nádraží (6:50) | 4 hor. / - |
6:42 | 6:48 | 2603 | Děčín hlavní nádraží (6:38) | Benešov nad Ploučnicí (7:00) | 3 hor. / - |
| 6:52 | 2421 | | Ústí nad Labem-Střekov (7:26) | 1 hor. / - |
7:19 | 7:20 | R 690 | Liberec (5:35) | Cheb (11:30) | 3 hor. / - |
7:27 | 7:28 | 2618 | Benešov nad Ploučnicí (7:15) | Děčín hlavní nádraží (7:32) | 3 hor. / - |
7:34 | 7:35 | 2442 | Ústí nad Labem-Střekov (7:01) | Děčín hlavní nádraží (7:39) | 1 hor. / - |
8:47 | 8:48 | R 697 | Karlovy Vary (5:42) | Liberec (10:44) | 3 hor. / - |
8:44 | 8:49 | 2620 | Benešov nad Ploučnicí (8:32) | Děčín hlavní nádraží (8:53) | 4 hor. / - |
8:42 | 8:50 | 2405 | Děčín hlavní nádraží (8:38) | Ústí nad Labem-Střekov (9:25) | |
9:00 | 9:01 | 2404 | Ústí nad Labem-Střekov (8:27) | Děčín hlavní nádraží (9:05) | 1 hor. / - |
9:10 | 9:11 | 2605 | Děčín hlavní nádraží (9:06) | Benešov nad Ploučnicí (9:23) | 3 hor. / - |
9:40 | 9:41 | 6607 | Děčín hlavní nádraží (9:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (10:25) | 4 hor. / - |
10:45 | 10:46 | 6604 | Česká Lípa hlavní nádraží (10:06) | Děčín hlavní nádraží (10:50) | 3 hor. / - |
10:49 | 10:51 | 2406 | Ústí nad Labem-Střekov (10:11) | Děčín hlavní nádraží (10:55) | 1 hor. / - |
11:00 | 11:01 | 6609 | Děčín hlavní nádraží (10:56) | Česká Lípa hlavní nádraží (11:40) | 3 hor. / - |
11:23 | 11:24 | R 894 | Liberec (9:37) | Děčín hlavní nádraží (11:28) | 3 hor. / - |
11:59 | 12:00 | 2407 | Děčín hlavní nádraží (11:55) | Ústí nad Labem-Střekov (12:35) | 1 hor. / - |
12:13 | 12:14 | 2607 | Děčín hlavní nádraží (12:09) | Benešov nad Ploučnicí (12:26) | 3 hor. / - |
12:43 | 12:44 | R 895 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:17) | Liberec (14:25) | 3 hor. / - |
12:40 | 12:45 | 6606 | Česká Lípa hlavní nádraží (11:52) | Děčín hlavní nádraží (12:49) | 3 hor. / - |
13:13 | 13:14 | 2631 | Děčín hlavní nádraží (13:09) | Benešov nad Ploučnicí (13:26) | 4 hor. / - |
13:40 | 13:41 | 6611 | Děčín hlavní nádraží (13:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (14:22) | 4 hor. / - |
13:37 | 13:42 | 2622 | Benešov nad Ploučnicí (13:28) | Děčín hlavní nádraží (13:46) | 4 hor. / - |
13:47 | 13:48 | 2408 | Ústí nad Labem-Střekov (13:12) | Děčín hlavní nádraží (13:52) | 1 hor. / - |
13:59 | 14:00 | 2409 | Děčín hlavní nádraží (13:55) | Ústí nad Labem-Střekov (14:35) | 1 hor. / - |
14:07 | | 2422 | Ústí nad Labem-Střekov (13:33) | | 1 hor. / - |
14:13 | 14:14 | 2609 | Děčín hlavní nádraží (14:09) | Benešov nad Ploučnicí (14:26) | 4 hor. / - |
14:10 | 14:15 | 6608 | Česká Lípa hlavní nádraží (13:25) | Děčín hlavní nádraží (14:20) | 3 hor. / - |
14:43 | 14:44 | R 897 | Děčín hlavní nádraží (14:39) | Liberec (16:38) | 3 hor. / - |
15:05 | 15:06 | 6610 | Česká Lípa hlavní nádraží (14:25) | Děčín hlavní nádraží (15:10) | 4 hor. / - |
15:02 | 15:08 | 2411 | Děčín hlavní nádraží (14:58) | Ústí nad Labem-Střekov (15:43) | 1 hor. / - |
15:17 | 15:18 | R 694 | Liberec (13:22) | Cheb (19:30) | 3 hor. / - |
15:14 | 15:19 | 6613 | Děčín hlavní nádraží (15:10) | Česká Lípa hlavní nádraží (15:59) | 4 hor. / - |
15:40 | 15:41 | 2633 | Děčín hlavní nádraží (15:36) | Benešov nad Ploučnicí (15:53) | 3 hor. / - |
15:45 | 15:46 | 2410 | Ústí nad Labem-Střekov (15:10) | Děčín hlavní nádraží (15:50) | 1 hor. / - |
16:13 | 16:14 | 2611 | Děčín hlavní nádraží (16:09) | Benešov nad Ploučnicí (16:26) | 3 hor. / - |
16:10 | 16:15 | 2646 | Benešov nad Ploučnicí (15:59) | Děčín hlavní nádraží (16:19) | 3 hor. / - |
| 16:16 | 2423 | | Ústí nad Labem-Střekov (16:49) | 1 hor. / - |
16:39 | 16:40 | 2412 | Ústí nad Labem-Střekov (16:04) | Děčín hlavní nádraží (16:44) | 1 hor. / - |
16:45 | 16:46 | 6612 | Liberec (14:36) | Děčín hlavní nádraží (16:50) | 3 hor. / - |
16:54 | 16:55 | 2635 | Děčín hlavní nádraží (16:50) | Benešov nad Ploučnicí (17:07) | 2 hor. / - |
17:03 | 17:04 | R 899 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:40) | Liberec (18:59) | 3 hor. / - |
17:25 | 17:26 | R 896 | Liberec (15:36) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:52) | 2 hor. / - |
17:35 | 17:36 | 2624 | Benešov nad Ploučnicí (17:23) | Děčín hlavní nádraží (17:40) | 3 hor. / - |
17:42 | 17:43 | 2414 | Ústí nad Labem-Střekov (17:07) | Děčín hlavní nádraží (17:47) | 1 hor. / - |
18:00 | 18:01 | 2413 | Děčín hlavní nádraží (17:56) | Ústí nad Labem-Střekov (18:35) | 1 hor. / - |
18:15 | 18:16 | 2648 | Benešov nad Ploučnicí (18:06) | Děčín hlavní nádraží (18:20) | 2 hor. / - |
18:24 | 18:25 | 6615 | Děčín hlavní nádraží (18:20) | Česká Lípa hlavní nádraží (19:11) | 4 hor. / - |
18:51 | 18:52 | 6614 | Česká Lípa hlavní nádraží (18:12) | Děčín hlavní nádraží (18:56) | 3 hor. / - |
18:48 | 18:53 | R 691 | Cheb (14:40) | Liberec (20:48) | 2 hor. / - |
19:01 | 19:02 | 2613 | Děčín hlavní nádraží (18:57) | Benešov nad Ploučnicí (19:14) | 3 hor. / - |
19:20 | | 2424 | Ústí nad Labem-Střekov (18:45) | | 1 hor. / - |
19:24 | 19:25 | R 898 | Liberec (17:45) | Děčín hlavní nádraží (19:29) | 3 hor. / - |
19:30 | 19:31 | 2626 | Benešov nad Ploučnicí (19:18) | Děčín hlavní nádraží (19:35) | 2 hor. / - |
| 19:33 | 2425 | | Ústí nad Labem-Střekov (20:07) | 1 hor. / - |
19:46 | 19:47 | R 612 | Břeclav (13:40) | Děčín hlavní nádraží (19:51) | 1 hor. / - |
20:14 | 20:15 | 2615 | Děčín hlavní nádraží (20:10) | Benešov nad Ploučnicí (20:27) | 4 hor. / - |
20:40 | 20:41 | 6616 | Česká Lípa hlavní nádraží (19:57) | Děčín hlavní nádraží (20:45) | 3 hor. / - |
20:50 | 20:51 | 2416 | Ústí nad Labem-Střekov (20:17) | Děčín hlavní nádraží (20:55) | 1 hor. / - |
21:45 | 21:46 | 2637 | Děčín hlavní nádraží (21:41) | Benešov nad Ploučnicí (21:59) | 2 hor. / - |
21:42 | 21:47 | 2628 | Mikulášovice dolní nádraží (19:49) | Děčín hlavní nádraží (21:51) | 3 hor. / - |
23:14 | 23:15 | 6618 | Liberec (21:16) | Děčín hlavní nádraží (23:19) | 3 hor. / - |