..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Votice :..
Votice
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
1:30 | 1:31 | Sp 1831 | Praha hlavní nádraží (0:23) | České Budějovice (2:58) | - / 3 |
4:20 | 4:20 | 9100 | Tábor (3:44) | Benešov u Prahy (4:41) | - / 3 |
4:29 | 4:30 | 8211 | Benešov u Prahy (4:10) | Veselí nad Lužnicí (5:58) | - / 3 |
5:05 | 5:06 | 9102 | Tábor (4:20) | Benešov u Prahy (5:28) | - / 3 |
5:24 | 5:25 | R 630 | České Budějovice (4:02) | Praha hlavní nádraží (6:39) | - / 3 |
5:52 | 5:52 | Sp 1830 | Veselí nad Lužnicí (4:48) | Praha hlavní nádraží (7:14) | - / 3 |
5:51 | 5:53 | 8213 | Benešov u Prahy (5:29) | Veselí nad Lužnicí (7:34) | - / 2 |
6:42 | 6:43 | 9101 | Benešov u Prahy (6:18) | Tábor (7:27) | - / 2 |
6:54 | 6:55 | 8210 | Veselí nad Lužnicí (5:16) | Benešov u Prahy (7:14) | - / 3 |
7:07 | | 26121 | Sedlčany (6:25) | | - / 3 |
| 7:34 | 9104 | | Benešov u Prahy (7:56) | - / 3 |
8:05 | 8:06 | 9103 | Benešov u Prahy (7:46) | Tábor (8:50) | - / 3 |
8:50 | 8:50 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) | - / 3 |
9:34 | 9:35 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) | - / 3 |
10:30 | 10:31 | R 633 | Praha hlavní nádraží (9:23) | České Budějovice (11:58) | - / 3 |
10:49 | 10:50 | 8212 | Veselí nad Lužnicí (8:46) | Benešov u Prahy (11:14) | - / 3 |
11:01 | 11:03 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) | - / 3 |
12:41 | 12:42 | 9106 | Tábor (12:04) | Benešov u Prahy (13:06) | - / 3 |
13:04 | 13:05 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) | - / 3 |
13:26 | 13:26 | R 638 | České Budějovice (12:02) | Praha hlavní nádraží (14:39) | - / 3 |
14:15 | 14:15 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) | - / 3 |
14:13 | 14:16 | 8215 | Benešov u Prahy (13:49) | Veselí nad Lužnicí (15:34) | - / 3 |
15:41 | 15:41 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) | - / 3 |
15:52 | 15:53 | 9105 | Benešov u Prahy (15:28) | Tábor (16:30) | - / 3 |
16:40 | 16:41 | 9107 | Benešov u Prahy (16:22) | Tábor (17:23) | - / 3 |
16:51 | 16:52 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) | - / 3 |
18:30 | 18:31 | R 643 | Praha hlavní nádraží (17:23) | České Budějovice (19:58) | - / 3 |
18:42 | 18:43 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) | - / 2 |
18:42 | 18:44 | 9109 | Benešov u Prahy (18:23) | Tábor (19:24) | - / 3 |
19:33 | 19:34 | R 646 | České Budějovice (18:02) | Praha hlavní nádraží (20:45) | - / 3 |
21:21 | 21:22 | 9110 | Tábor (20:45) | Benešov u Prahy (21:41) | - / 3 |
22:06 | 22:07 | Sp 1839 | Praha hlavní nádraží (20:58) | České Budějovice (23:45) | - / 3 |
22:45 | 22:45 | 9111 | Benešov u Prahy (22:26) | Tábor (23:29) | - / 3 |
22:58 | 22:58 | Sp 1838 | České Budějovice (21:28) | Praha hlavní nádraží (0:10) | - / 3 |