..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Lukavice v Čechách :..
Lukavice v Čechách
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:29 | 4:29 | 5130 | Letohrad (4:26) | Hronov (6:31) |
5:18 | 5:19 | 15241 | Doudleby nad Orlicí (4:37) | Letohrad (5:23) |
6:03 | 6:04 | 15200 | Letohrad (6:00) | Týniště nad Orlicí (6:58) |
6:53 | 6:53 | 15243 | Doudleby nad Orlicí (6:14) | Letohrad (6:57) |
7:11 | 7:12 | 15202 | Letohrad (7:08) | Týniště nad Orlicí (8:08) |
8:00 | 8:00 | 15240 | Letohrad (7:57) | Rokytnice v Orlických horách (9:40) |
8:31 | 8:31 | 15245 | Rokytnice v Orlických horách (7:00) | Letohrad (8:35) |
8:55 | 8:55 | 15204 | Letohrad (8:51) | Týniště nad Orlicí (9:58) |
11:04 | 11:05 | 15201 | Týniště nad Orlicí (10:04) | Letohrad (11:09) |
12:06 | 12:06 | 15242 | Letohrad (12:03) | Doudleby nad Orlicí (12:37) |
12:52 | 12:52 | 15247 | Doudleby nad Orlicí (12:17) | Letohrad (12:56) |
14:03 | 14:03 | 15244 | Letohrad (13:59) | Doudleby nad Orlicí (14:36) |
14:16 | 14:16 | 15249 | Doudleby nad Orlicí (13:33) | Letohrad (14:20) |
14:54 | 14:55 | 15206 | Letohrad (14:51) | Týniště nad Orlicí (15:54) |
16:38 | 16:38 | 5134 | Letohrad (16:34) | Náchod (18:38) |
16:51 | 16:51 | 15203 | Týniště nad Orlicí (15:30) | Letohrad (16:56) |
17:42 | 17:42 | 15208 | Letohrad (17:38) | Týniště nad Orlicí (18:38) |
17:55 | 17:55 | 15205 | Týniště nad Orlicí (16:52) | Letohrad (17:59) |
18:39 | 18:39 | 15246 | Letohrad (18:35) | Doudleby nad Orlicí (19:10) |
20:36 | 20:36 | 15207 | Týniště nad Orlicí (19:43) | Letohrad (20:40) |
20:46 | 20:46 | 15210 | Letohrad (20:43) | Týniště nad Orlicí (21:37) |
22:28 | 22:28 | 20036 | Králíky (21:08) | Doudleby nad Orlicí (23:00) |
22:41 | 22:41 | 15209 | Týniště nad Orlicí (21:44) | Letohrad (22:45) |