Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:34 | 4:34 | 5130 | Letohrad (4:26) | Hronov (6:31) | - / 3 |
5:13 | 5:14 | 15241 | Doudleby nad Orlicí (4:37) | Letohrad (5:23) | - / 3 |
5:44 | 5:45 | R 752 | Letohrad (5:36) | Praha-Smíchov (9:12) | - / 3 |
6:10 | 6:10 | 15200 | Letohrad (6:00) | Týniště nad Orlicí (6:58) | - / 3 |
6:48 | 6:49 | 15243 | Doudleby nad Orlicí (6:14) | Letohrad (6:57) | - / 3 |
7:17 | 7:18 | 15202 | Letohrad (7:08) | Týniště nad Orlicí (8:08) | - / 3 |
8:05 | 8:06 | 15240 | Letohrad (7:57) | Rokytnice v Orlických horách (9:40) | - / 3 |
8:26 | 8:27 | 15245 | Rokytnice v Orlických horách (7:00) | Letohrad (8:35) | - / 3 |
9:01 | 9:02 | 15204 | Letohrad (8:51) | Týniště nad Orlicí (9:58) | - / 3 |
9:28 | 9:29 | 1953 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:04) | Letohrad (9:37) | - / 3 |
10:07 | 10:08 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) | - / 3 |
10:58 | 10:59 | R 754 | Letohrad (10:48) | Praha hlavní nádraží (13:57) | - / 3 |
10:57 | 11:00 | 15201 | Týniště nad Orlicí (10:04) | Letohrad (11:09) | - / 2 |
12:11 | 12:12 | 15242 | Letohrad (12:03) | Doudleby nad Orlicí (12:37) | - / 3 |
12:47 | 12:48 | 15247 | Doudleby nad Orlicí (12:17) | Letohrad (12:56) | - / 3 |
13:43 | 13:44 | 1954 | Letohrad (13:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:53) | - / 3 |
14:09 | 14:10 | 15244 | Letohrad (13:59) | Doudleby nad Orlicí (14:36) | - / 3 |
14:07 | 14:11 | 15249 | Doudleby nad Orlicí (13:33) | Letohrad (14:20) | - / 2 |
14:40 | 14:41 | R 1456 | Letohrad (14:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:50) | - / 3 |
15:00 | 15:01 | 15206 | Letohrad (14:51) | Týniště nad Orlicí (15:54) | - / 3 |
15:23 | 15:24 | R 753 | Praha-Smíchov (11:53) | Letohrad (15:32) | - / 3 |
15:47 | 15:48 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 3 |
16:44 | 16:45 | 5134 | Letohrad (16:34) | Náchod (18:38) | - / 3 |
16:42 | 16:46 | 15203 | Týniště nad Orlicí (15:30) | Letohrad (16:56) | - / 3 |
17:49 | 17:50 | 15205 | Týniště nad Orlicí (16:52) | Letohrad (17:59) | - / 3 |
17:48 | 17:51 | 15208 | Letohrad (17:38) | Týniště nad Orlicí (18:38) | - / 3 |
18:23 | 18:24 | R 755 | Praha hlavní nádraží (15:10) | Letohrad (18:33) | - / 3 |
18:45 | 18:45 | 15246 | Letohrad (18:35) | Doudleby nad Orlicí (19:10) | - / 3 |
18:51 | 18:52 | R 1458 | Letohrad (18:43) | Praha hlavní nádraží (22:01) | - / 3 |
19:41 | 19:42 | 1955 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:19) | Letohrad (19:49) | - / 3 |
20:30 | 20:31 | 15207 | Týniště nad Orlicí (19:43) | Letohrad (20:40) | - / 3 |
20:51 | 20:52 | 15210 | Letohrad (20:43) | Týniště nad Orlicí (21:37) | - / 3 |
22:35 | 22:36 | 15209 | Týniště nad Orlicí (21:44) | Letohrad (22:45) | - / 3 |
22:33 | 22:37 | 20036 | Králíky (21:08) | Doudleby nad Orlicí (23:00) | - / 3 |