Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:43 | 4:43 | 5260 | Týniště nad Orlicí (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (4:55) |
5:08 | 5:08 | 5601 | Hradec Králové hlavní nádraží (4:57) | Choceň (5:57) |
5:17 | 5:18 | 5240 | Choceň (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (5:29) |
6:12 | 6:12 | 5201 | Kolín (4:43) | Choceň (7:00) |
6:21 | 6:22 | 5242 | Choceň (5:31) | Chlumec nad Cidlinou (7:06) |
7:12 | 7:12 | 5241 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:01) | Choceň (8:00) |
7:21 | 7:22 | 5604 | Choceň (6:33) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:33) |
8:25 | 8:26 | 5244 | Choceň (7:46) | Hradec Králové hlavní nádraží (8:37) |
9:47 | 9:47 | 5243 | Hradec Králové hlavní nádraží (9:36) | Choceň (10:45) |
10:17 | 10:18 | 5246 | Choceň (9:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (10:29) |
11:37 | 11:37 | 5203 | Velký Osek (9:34) | Choceň (12:22) |
12:14 | 12:14 | 5200 | Choceň (11:20) | Velký Osek (14:08) |
12:46 | 12:47 | 5245 | Hradec Králové hlavní nádraží (12:34) | Choceň (13:32) |
13:18 | 13:18 | 5248 | Choceň (12:37) | Chlumec nad Cidlinou (14:11) |
13:29 | 13:29 | 5231 | Velký Osek (11:43) | Týniště nad Orlicí (13:43) |
14:19 | 14:20 | 5228 | Týniště nad Orlicí (14:06) | Velký Osek (16:12) |
14:50 | 14:51 | 5261 | Jaroměř (14:00) | Týniště nad Orlicí (15:04) |
15:23 | 15:23 | 5250 | Choceň (14:36) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:35) |
15:47 | 15:47 | 5233 | Chlumec nad Cidlinou (14:37) | Týniště nad Orlicí (16:05) |
16:23 | 16:24 | 5205 | Velký Osek (14:36) | Choceň (17:17) |
16:33 | 16:34 | 5262 | Týniště nad Orlicí (16:17) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:46) |
17:17 | 17:18 | 5252 | Choceň (16:20) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:29) |
17:48 | 17:48 | 5235 | Velký Osek (16:20) | Týniště nad Orlicí (18:06) |
18:58 | 18:58 | 5254 | Choceň (18:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:10) |
19:25 | 19:25 | 5247 | Hradec Králové hlavní nádraží (19:14) | Choceň (20:07) |
20:49 | 20:50 | 5236 | Týniště nad Orlicí (20:38) | Chlumec nad Cidlinou (21:33) |
21:16 | 21:16 | 5249 | Hradec Králové hlavní nádraží (21:05) | Choceň (22:07) |
21:54 | 21:54 | 5256 | Choceň (21:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (22:06) |
22:46 | 22:46 | 5263 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:35) | Týniště nad Orlicí (23:00) |
23:08 | 23:08 | 5265 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:57) | Týniště nad Orlicí (23:21) |