Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:38 | 4:39 | 5260 | Týniště nad Orlicí (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (4:55) | - / 3 |
5:13 | 5:14 | 5240 | Choceň (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (5:29) | - / 3 |
5:12 | 5:15 | 5601 | Hradec Králové hlavní nádraží (4:57) | Choceň (5:57) | - / 2 |
5:41 | 5:43 | 1950 | Týniště nad Orlicí (5:35) | Hradec Králové hlavní nádraží (5:56) | - / 3 |
6:16 | 6:17 | 5201 | Kolín (4:43) | Choceň (7:00) | - / 3 |
6:13 | 6:18 | 5242 | Choceň (5:31) | Chlumec nad Cidlinou (7:06) | - / 3 |
6:46 | 6:47 | R 752 | Letohrad (5:36) | Praha-Smíchov (9:12) | - / 3 |
6:44 | 6:48 | R 971 | Hradec Králové hlavní nádraží (6:34) | Brno hlavní nádraží (9:21) | - / 2 |
7:16 | 7:17 | 5241 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:01) | Choceň (8:00) | - / 3 |
7:14 | 7:18 | 5604 | Choceň (6:33) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:33) | - / 2 |
7:39 | 7:40 | 1952 | Týniště nad Orlicí (7:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:55) | - / 2 |
7:38 | 7:41 | 1951 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:20) | Rokytnice v Orlických horách (8:49) | - / 3 |
8:21 | 8:22 | 5244 | Choceň (7:46) | Hradec Králové hlavní nádraží (8:37) | - / 3 |
8:19 | 8:23 | 1953 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:04) | Letohrad (9:37) | - / 2 |
9:08 | 9:09 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) | - / 3 |
9:51 | 9:51 | 5243 | Hradec Králové hlavní nádraží (9:36) | Choceň (10:45) | - / 3 |
10:13 | 10:14 | 5246 | Choceň (9:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (10:29) | - / 3 |
10:48 | 10:49 | R 972 | Brno hlavní nádraží (8:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:00) | - / 3 |
11:41 | 11:42 | 5203 | Velký Osek (9:34) | Choceň (12:22) | - / 3 |
12:00 | 12:01 | R 754 | Letohrad (10:48) | Praha hlavní nádraží (13:57) | - / 3 |
12:09 | 12:10 | 5200 | Choceň (11:20) | Velký Osek (14:08) | - / 3 |
12:50 | 12:52 | 5245 | Hradec Králové hlavní nádraží (12:34) | Choceň (13:32) | - / 3 |
13:13 | 13:14 | 5248 | Choceň (12:37) | Chlumec nad Cidlinou (14:11) | - / 3 |
13:33 | 13:34 | 5231 | Velký Osek (11:43) | Týniště nad Orlicí (13:43) | - / 3 |
13:54 | 13:55 | R 975 | Hradec Králové hlavní nádraží (13:44) | Brno hlavní nádraží (16:15) | - / 3 |
14:15 | 14:16 | 5228 | Týniště nad Orlicí (14:06) | Velký Osek (16:12) | - / 2 |
14:34 | 14:35 | 1954 | Letohrad (13:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:53) | - / 3 |
14:54 | 14:55 | 5261 | Jaroměř (14:00) | Týniště nad Orlicí (15:04) | - / 3 |
15:16 | 15:17 | 5603 | Hradec Králové hlavní nádraží (15:04) | Choceň (16:00) | - / 3 |
15:15 | 15:19 | 5250 | Choceň (14:36) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:35) | - / 2 |
15:36 | 15:37 | R 1456 | Letohrad (14:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:50) | - / 3 |
15:51 | 15:56 | 5233 | Chlumec nad Cidlinou (14:37) | Týniště nad Orlicí (16:05) | - / 2 |
16:27 | 16:29 | 5205 | Velký Osek (14:36) | Choceň (17:17) | - / 2 |
16:25 | 16:30 | 5262 | Týniště nad Orlicí (16:17) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:46) | - / 3 |
16:47 | 16:48 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 3 |
17:12 | 17:13 | R 755 | Praha hlavní nádraží (15:10) | Letohrad (18:33) | - / 3 |
17:11 | 17:14 | 5252 | Choceň (16:20) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:29) | - / 2 |
17:54 | 17:55 | R 976 | Brno hlavní nádraží (15:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (18:06) | - / 3 |
17:52 | 17:56 | 5235 | Velký Osek (16:20) | Týniště nad Orlicí (18:06) | - / 2 |
18:33 | 18:34 | 1955 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:19) | Letohrad (19:49) | - / 3 |
18:53 | 18:54 | 5254 | Choceň (18:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:10) | - / 3 |
19:29 | 19:29 | 5247 | Hradec Králové hlavní nádraží (19:14) | Choceň (20:07) | - / 3 |
19:26 | 19:31 | 1956 | Rokytnice v Orlických horách (18:08) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:47) | - / 2 |
19:47 | 19:48 | 5606 | Choceň (19:10) | Hradec Králové hlavní nádraží (20:00) | - / 3 |
19:58 | 19:59 | R 1458 | Letohrad (18:43) | Praha hlavní nádraží (22:01) | - / 3 |
20:17 | 20:17 | 5237 | Velký Osek (18:37) | Týniště nad Orlicí (20:24) | - / 3 |
20:46 | 20:46 | 5236 | Týniště nad Orlicí (20:38) | Chlumec nad Cidlinou (21:33) | - / 3 |
21:20 | 21:21 | 5249 | Hradec Králové hlavní nádraží (21:05) | Choceň (22:07) | - / 3 |
21:50 | 21:51 | 5256 | Choceň (21:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (22:06) | - / 3 |
22:50 | 22:51 | 5263 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:35) | Týniště nad Orlicí (23:00) | - / 3 |
23:12 | 23:12 | 5265 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:57) | Týniště nad Orlicí (23:21) | - / 3 |