Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:48 | 4:49 | 5260 | Týniště nad Orlicí (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (4:55) | - / 2 |
5:03 | 5:03 | 5601 | Hradec Králové hlavní nádraží (4:57) | Choceň (5:57) | - / 2 |
5:22 | 5:23 | 5240 | Choceň (4:30) | Hradec Králové hlavní nádraží (5:29) | - / 2 |
5:50 | 5:51 | 1950 | Týniště nad Orlicí (5:35) | Hradec Králové hlavní nádraží (5:56) | - / 2 |
6:07 | 6:07 | 5201 | Kolín (4:43) | Choceň (7:00) | - / 2 |
6:26 | 6:27 | 5242 | Choceň (5:31) | Chlumec nad Cidlinou (7:06) | - / 2 |
7:07 | 7:07 | 5241 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:01) | Choceň (8:00) | - / 2 |
7:26 | 7:27 | 5604 | Choceň (6:33) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:33) | - / 2 |
7:25 | 7:29 | 1951 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:20) | Rokytnice v Orlických horách (8:49) | - / 2 |
7:49 | 7:50 | 1952 | Týniště nad Orlicí (7:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:55) | - / 2 |
8:09 | 8:09 | 1953 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:04) | Letohrad (9:37) | - / 2 |
8:30 | 8:31 | 5244 | Choceň (7:46) | Hradec Králové hlavní nádraží (8:37) | - / 2 |
9:42 | 9:42 | 5243 | Hradec Králové hlavní nádraží (9:36) | Choceň (10:45) | - / 3 |
10:22 | 10:23 | 5246 | Choceň (9:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (10:29) | - / 2 |
11:32 | 11:32 | 5203 | Velký Osek (9:34) | Choceň (12:22) | - / 2 |
12:19 | 12:20 | 5200 | Choceň (11:20) | Velký Osek (14:08) | - / 2 |
12:40 | 12:41 | 5245 | Hradec Králové hlavní nádraží (12:34) | Choceň (13:32) | - / 3 |
13:23 | 13:24 | 5248 | Choceň (12:37) | Chlumec nad Cidlinou (14:11) | - / 2 |
13:21 | 13:24 | 5231 | Velký Osek (11:43) | Týniště nad Orlicí (13:43) | - / 2 |
14:24 | 14:25 | 5228 | Týniště nad Orlicí (14:06) | Velký Osek (16:12) | - / 2 |
14:45 | 14:46 | 5261 | Jaroměř (14:00) | Týniště nad Orlicí (15:04) | - / 2 |
14:44 | 14:47 | 1954 | Letohrad (13:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:53) | - / 3 |
15:08 | 15:09 | 5603 | Hradec Králové hlavní nádraží (15:04) | Choceň (16:00) | - / 2 |
15:28 | 15:29 | 5250 | Choceň (14:36) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:35) | - / 2 |
15:42 | 15:42 | 5233 | Chlumec nad Cidlinou (14:37) | Týniště nad Orlicí (16:05) | - / 2 |
16:18 | 16:19 | 5205 | Velký Osek (14:36) | Choceň (17:17) | - / 2 |
16:38 | 16:39 | 5262 | Týniště nad Orlicí (16:17) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:46) | - / 2 |
17:22 | 17:23 | 5252 | Choceň (16:20) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:29) | - / 2 |
17:43 | 17:43 | 5235 | Velký Osek (16:20) | Týniště nad Orlicí (18:06) | - / 2 |
18:24 | 18:24 | 1955 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:19) | Letohrad (19:49) | - / 2 |
19:03 | 19:04 | 5254 | Choceň (18:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:10) | - / 2 |
19:20 | 19:20 | 5247 | Hradec Králové hlavní nádraží (19:14) | Choceň (20:07) | - / 2 |
19:39 | 19:41 | 1956 | Rokytnice v Orlických horách (18:08) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:47) | - / 2 |
19:55 | 19:55 | 5606 | Choceň (19:10) | Hradec Králové hlavní nádraží (20:00) | - / 2 |
20:09 | 20:10 | 5237 | Velký Osek (18:37) | Týniště nad Orlicí (20:24) | - / 2 |
20:54 | 20:55 | 5236 | Týniště nad Orlicí (20:38) | Chlumec nad Cidlinou (21:33) | - / 2 |
21:11 | 21:11 | 5249 | Hradec Králové hlavní nádraží (21:05) | Choceň (22:07) | - / 2 |
21:59 | 21:59 | 5256 | Choceň (21:15) | Hradec Králové hlavní nádraží (22:06) | - / 2 |
22:41 | 22:41 | 5263 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:35) | Týniště nad Orlicí (23:00) | - / 2 |
23:03 | 23:03 | 5265 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:57) | Týniště nad Orlicí (23:21) | - / 2 |