Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
1:30 | 1:31 | R 377 | Františkovy Lázně (20:04) | Bratislava hlavná stanica (5:56) |
2:15 | 2:16 | R 376 | Bratislava hlavná stanica (21:55) | Františkovy Lázně (7:59) |
| 4:00 | 5701 | | Trutnov hlavní nádraží (7:18) |
| 4:30 | 5220 | | Velký Osek (4:59) |
| 4:39 | 5221 | | Hradec Králové hlavní nádraží (5:11) |
5:09 | | 5740 | Stará Paka (4:04) | |
5:10 | | 15651 | Městec Králové (4:51) | |
5:15 | 5:16 | 5201 | Kolín (4:43) | Choceň (7:00) |
| 5:19 | 5751 | | Nový Bydžov (5:30) |
5:33 | 5:34 | R 631 | Hradec Králové hlavní nádraží (5:13) | České Budějovice (9:58) |
| 5:36 | 15630 | | Křinec (6:14) |
5:52 | | 5750 | Nový Bydžov (5:41) | |
5:55 | 5:56 | 5223 | Velký Osek (5:27) | Hradec Králové hlavní nádraží (6:30) |
5:54 | 5:57 | 5222 | Hradec Králové hlavní nádraží (5:21) | Velký Osek (6:21) |
| 6:00 | 5703 | | Trutnov hlavní nádraží (8:47) |
6:29 | | 15653 | Městec Králové (6:10) | |
6:34 | 6:35 | R 750 | Hradec Králové hlavní nádraží (6:14) | Františkovy Lázně (11:59) |
| 6:48 | 5225 | | Hradec Králové hlavní nádraží (7:31) |
7:06 | | 5242 | Choceň (5:31) | |
7:09 | | 5742 | Stará Paka (6:02) | |
7:10 | 7:12 | 15631 | Křinec (6:26) | Nový Bydžov (7:23) |
| 7:13 | 15600 | | Nymburk hlavní nádraží (8:24) |
7:05 | 7:18 | 5227 | Velký Osek (6:36) | Hradec Králové hlavní nádraží (7:51) |
7:35 | 7:36 | R 961 | Praha hlavní nádraží (6:10) | Trutnov hlavní nádraží (9:28) |
7:34 | 7:37 | R 752 | Letohrad (5:36) | Praha-Smíchov (9:12) |
| 7:39 | 1861 | | Trutnov hlavní nádraží (9:45) |
8:09 | | 15643 | Křinec (7:04) | |
| 8:12 | 5229 | | Hradec Králové hlavní nádraží (8:49) |
8:30 | | 5700 | Trutnov hlavní nádraží (6:00) | |
8:32 | 8:33 | R 952 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:12) | Praha-Smíchov (10:12) |
8:32 | 8:34 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) |
8:00 | 8:36 | 15610 | Nový Bydžov (7:49) | Městec Králové (8:54) |
| 8:36 | 5753 | | Nový Bydžov (8:47) |
9:02 | 9:02 | 5224 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:20) | Velký Osek (9:28) |
9:16 | | 15655 | Městec Králové (8:57) | |
9:28 | | 1860 | Trutnov hlavní nádraží (7:36) | |
9:31 | 9:33 | R 854 | Hradec Králové hlavní nádraží (9:11) | Plzeň hlavní nádraží (13:00) |
9:31 | 9:33 | R 743 | Cheb (4:21) | Meziměstí (11:46) |
| 9:35 | 5705 | | Trutnov hlavní nádraží (12:02) |
| 9:36 | 15650 | | Městec Králové (9:54) |
10:21 | | 15633 | Křinec (9:40) | |
10:23 | | 5752 | Nový Bydžov (10:12) | |
10:03 | 10:26 | 5203 | Velký Osek (9:34) | Choceň (12:22) |
10:35 | 10:36 | 5226 | Hradec Králové hlavní nádraží (10:04) | Velký Osek (10:58) |
| 10:38 | 5755 | | Nový Bydžov (10:49) |
11:18 | | 5754 | Nový Bydžov (11:07) | |
11:29 | | 5744 | Stará Paka (10:16) | |
11:32 | 11:33 | R 856 | Hradec Králové hlavní nádraží (11:12) | Plzeň hlavní nádraží (15:00) |
11:31 | 11:34 | R 951 | Praha-Smíchov (9:50) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:55) |
| 11:35 | 15632 | | Křinec (12:13) |
| 11:36 | 1863 | | Trutnov hlavní nádraží (13:31) |
12:28 | | 15657 | Městec Králové (12:09) | |
12:29 | | 1862 | Trutnov hlavní nádraží (10:35) | |
| 12:31 | 5741 | | Stará Paka (13:46) |
12:36 | 12:37 | R 754 | Letohrad (10:48) | Praha hlavní nádraží (13:57) |
12:14 | 12:38 | 5231 | Velký Osek (11:43) | Týniště nad Orlicí (13:43) |
| 12:40 | 15652 | | Městec Králové (12:58) |
| 12:43 | 5757 | | Nový Bydžov (12:54) |
13:24 | | 15659 | Městec Králové (13:05) | |
13:26 | | 5756 | Nový Bydžov (13:15) | |
13:30 | 13:31 | R 753 | Praha-Smíchov (11:53) | Letohrad (15:32) |
| 13:34 | 5707 | | Trutnov hlavní nádraží (15:58) |
13:28 | 13:43 | 5200 | Choceň (11:20) | Velký Osek (14:08) |
14:11 | | 5248 | Choceň (12:37) | |
14:14 | | 5702 | Trutnov hlavní nádraží (11:38) | |
| 14:20 | 5759 | | Nový Bydžov (14:31) |
14:30 | 14:32 | R 953 | Praha-Smíchov (12:53) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:56) |
14:29 | 14:32 | R 960 | Trutnov hlavní nádraží (12:33) | Cheb (19:42) |
| 14:34 | 1865 | | Trutnov hlavní nádraží (16:51) |
| 14:35 | 15634 | | Křinec (15:15) |
| 14:37 | 5233 | | Týniště nad Orlicí (16:05) |
15:01 | | 5758 | Nový Bydžov (14:50) | |
15:02 | 15:05 | 5205 | Velký Osek (14:36) | Choceň (17:17) |
15:19 | | 15635 | Křinec (14:29) | |
15:34 | 15:35 | R 956 | Hradec Králové hlavní nádraží (15:14) | Praha-Smíchov (17:12) |
| 15:37 | 5709 | | Trutnov hlavní nádraží (17:59) |
15:31 | 15:39 | R 759 | Cheb (10:21) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:00) |
15:31 | 15:40 | 5746 | Stará Paka (14:16) | Křinec (16:23) |
15:14 | 15:42 | 5228 | Týniště nad Orlicí (14:06) | Velký Osek (16:12) |
16:09 | | 5230 | Hradec Králové hlavní nádraží (15:32) | |
16:24 | | 15637 | Křinec (15:29) | |
16:31 | | 1864 | Trutnov hlavní nádraží (14:27) | |
16:36 | 16:37 | R 742 | Meziměstí (14:25) | Praha-Smíchov (18:12) |
16:32 | 16:38 | R 755 | Praha hlavní nádraží (15:10) | Letohrad (18:33) |
| 16:40 | 5761 | | Nový Bydžov (16:51) |
| 16:40 | 15654 | | Městec Králové (16:58) |
16:47 | 16:48 | 5235 | Velký Osek (16:20) | Týniště nad Orlicí (18:06) |
17:04 | | 5760 | Nový Bydžov (16:53) | |
17:06 | 17:09 | 5232 | Hradec Králové hlavní nádraží (16:33) | Velký Osek (17:44) |
17:24 | | 15661 | Městec Králové (17:05) | |
17:30 | | 5704 | Trutnov hlavní nádraží (15:14) | |
17:32 | 17:34 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) |
17:31 | 17:35 | R 640 | České Budějovice (13:02) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:56) |
| 17:38 | 5711 | | Jaroměř (21:22) |
| 17:40 | 15638 | | Křinec (18:20) |
18:24 | | 15601 | Nymburk hlavní nádraží (16:57) | |
18:30 | | 1866 | Trutnov hlavní nádraží (16:30) | |
18:36 | 18:37 | R 758 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:16) | Cheb (23:42) |
18:32 | 18:38 | R 855 | Plzeň hlavní nádraží (15:05) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:00) |
| 18:40 | 15656 | | Městec Králové (18:58) |
| 18:41 | 1867 | | Trutnov hlavní nádraží (20:50) |
19:07 | 19:15 | 5237 | Velký Osek (18:37) | Týniště nad Orlicí (20:24) |
| 19:18 | 5284 | | Kolín (20:04) |
19:24 | | 15639 | Křinec (18:33) | |
19:29 | | 5706 | Trutnov hlavní nádraží (17:16) | |
19:30 | 19:31 | R 751 | Františkovy Lázně (14:04) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:52) |
19:06 | 19:32 | 5234 | Jaroměř (18:01) | Kolín (20:03) |
| 19:34 | 5763 | | Ostroměř (20:02) |
19:34 | 19:35 | R 1464 | Trutnov hlavní nádraží (17:47) | Praha hlavní nádraží (20:57) |
| 19:37 | 15658 | | Městec Králové (19:55) |
| 19:40 | 5765 | | Smidary (19:58) |
20:02 | 20:04 | R 958 | Hradec Králové hlavní nádraží (19:34) | Praha-Smíchov (21:42) |
20:19 | | 5762 | Smidary (20:01) | |
20:22 | | 15663 | Městec Králové (20:03) | |
20:30 | | 1868 | Trutnov hlavní nádraží (18:31) | |
20:33 | | 5764 | Ostroměř (20:05) | |
20:35 | 20:38 | R 1458 | Letohrad (18:43) | Praha hlavní nádraží (22:01) |
20:36 | 20:38 | R 857 | Plzeň hlavní nádraží (17:05) | Hradec Králové hlavní nádraží (21:00) |
| 20:40 | 15660 | | Městec Králové (20:58) |
| 20:43 | 5743 | | Stará Paka (21:38) |
21:33 | | 5236 | Týniště nad Orlicí (20:38) | |
21:35 | 21:37 | 15665 | Městec Králové (21:16) | Nový Bydžov (21:47) |
22:30 | 22:31 | R 969 | Klatovy (18:06) | Hradec Králové hlavní nádraží (22:52) |
22:27 | 22:33 | 15662 | Nový Bydžov (22:17) | Městec Králové (22:51) |
23:10 | | 5238 | Hradec Králové hlavní nádraží (22:35) | |