Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
0:20 | | 9548 | Praha hlavní nádraží (23:30) | | 2 / 2 |
4:34 | 4:35 | 9521 | Mladá Boleslav město (3:47) | Praha hlavní nádraží (5:32) | 2 / 1 |
4:32 | 4:37 | 6441 | Mělník (4:24) | Lysá nad Labem (5:00) | 1 / 1 |
4:29 | 4:37 | 6400 | Lysá nad Labem (4:10) | Ústí nad Labem západ (5:57) | 1 / 1 |
| 4:40 | 9530 | | Turnov (6:26) | 2 / 2 |
5:34 | 5:37 | Sp 1841 | Turnov (4:15) | Praha-Vršovice (6:32) | 2 / 1 |
5:35 | 5:38 | 6402 | Lysá nad Labem (5:11) | Ústí nad Labem západ (6:58) | 1 / 2 |
5:32 | 5:38 | Sp 1611 | Ústí nad Labem západ (4:22) | Kolín (6:36) | 1 / 1 |
5:34 | 5:43 | 9500 | Praha-Vršovice (4:28) | Turnov (7:26) | 2 / 2 |
6:14 | 6:15 | 9501 | Turnov (4:32) | Praha-Vršovice (7:17) | 2 / 2 |
6:12 | 6:18 | 6404 | Nymburk hlavní nádraží (5:36) | Ústí nad Labem západ (7:36) | 1 / 1 |
6:35 | 6:36 | 6401 | Ústí nad Labem západ (5:15) | Lysá nad Labem (7:00) | 1 / 1 |
6:41 | 6:42 | 9503 | Turnov (5:19) | Praha-Vršovice (7:48) | 2 / 1 |
6:45 | 6:46 | Sp 1610 | Kolín (5:55) | Ústí nad Labem západ (7:54) | 1 / 1 |
7:00 | | 9540 | Praha hlavní nádraží (5:56) | | 2 / 2 |
7:20 | 7:23 | Sp 1612 | Kolín (6:25) | Ústí nad Labem západ (8:28) | 1 / 1 |
| 7:25 | 9551 | | Neratovice (7:33) | 2 / 2 |
7:37 | 7:38 | 6403 | Ústí nad Labem západ (6:19) | Lysá nad Labem (8:03) | 1 / 1 |
7:39 | 7:41 | R 941 | Turnov (6:35) | Praha-Vršovice (8:44) | 2 / 1 |
7:46 | 7:48 | R 613 | Děčín hlavní nádraží (6:01) | Břeclav (12:17) | 1 / 2 |
7:50 | 7:51 | 6406 | Lysá nad Labem (7:27) | Ústí nad Labem západ (9:06) | 1 / 1 |
8:11 | 8:12 | R 940 | Praha-Vršovice (7:08) | Tanvald (10:17) | 2 / 2 |
8:56 | | 19524 | Neratovice (8:48) | | 2 / 1 |
8:56 | 8:59 | R 710 | Kolín (8:07) | Ústí nad Labem západ (10:12) | 1 / 1 |
9:08 | 9:09 | 6405 | Ústí nad Labem západ (7:50) | Lysá nad Labem (9:34) | 1 / 1 |
| 9:14 | 19527 | | Neratovice (9:22) | 2 / 1 |
9:34 | 9:36 | 9502 | Praha-Vršovice (8:29) | Turnov (11:38) | 2 / 1 |
9:41 | 9:43 | R 711 | Ústí nad Labem západ (8:38) | Kolín (10:33) | 1 / 2 |
9:45 | 9:47 | R 943 | Tanvald (7:21) | Praha-Vršovice (10:39) | 2 / 1 |
9:38 | 9:48 | 6408 | Lysá nad Labem (9:15) | Ústí nad Labem západ (11:08) | 1 / 1 |
10:01 | 10:03 | R 942 | Praha-Vršovice (9:02) | Tanvald (12:17) | 2 / 2 |
9:33 | 10:04 | 9505 | Turnov (7:49) | Praha-Vršovice (11:14) | 2 / 1 |
10:47 | 10:52 | Sp 1614 | Lysá nad Labem (10:30) | Ústí nad Labem západ (11:54) | 1 / 1 |
11:06 | 11:07 | 6407 | Ústí nad Labem západ (9:50) | Lysá nad Labem (11:32) | 1 / 1 |
11:41 | 11:43 | R 713 | Ústí nad Labem západ (10:38) | Kolín (12:33) | 1 / 2 |
12:05 | 12:06 | R 712 | Kolín (11:19) | Ústí nad Labem západ (13:08) | 1 / 1 |
12:17 | 12:26 | 9504 | Praha-Vršovice (11:14) | Turnov (14:29) | 2 / 1 |
12:25 | 12:27 | 9507 | Turnov (10:19) | Praha-Vršovice (13:33) | 2 / 2 |
| 12:28 | 6443 | | Stará Boleslav (12:41) | 1 / 1 |
12:38 | 12:39 | 6410 | Lysá nad Labem (12:15) | Ústí nad Labem západ (13:54) | 1 / 1 |
12:57 | | 9542 | Stará Boleslav (12:44) | | 1 / 1 |
13:06 | 13:07 | 6409 | Ústí nad Labem západ (11:50) | Lysá nad Labem (13:32) | 1 / 1 |
12:57 | 13:09 | 9543 | Praha-Vršovice (0:00) | Praha-Vršovice (14:14) | 1 / 1 |
13:41 | 13:43 | R 715 | Ústí nad Labem západ (12:38) | Kolín (14:34) | 1 / 2 |
13:39 | 13:44 | R 945 | Tanvald (11:22) | Praha-Vršovice (14:37) | 2 / 1 |
13:59 | | 9552 | Neratovice (13:52) | | 1 / 2 |
13:59 | 14:01 | 9553 | Dřísy (0:00) | Dřísy (14:08) | 1 / 2 |
14:05 | 14:06 | R 714 | Kolín (13:19) | Ústí nad Labem západ (15:08) | 1 / 2 |
14:14 | 14:15 | R 944 | Praha-Vršovice (13:18) | Tanvald (16:35) | 2 / 2 |
14:31 | 14:32 | 9506 | Praha-Vršovice (13:23) | Turnov (16:03) | 2 / 2 |
14:41 | 14:42 | 9509 | Turnov (13:16) | Praha-Vršovice (15:46) | 2 / 1 |
14:38 | 14:44 | 6412 | Lysá nad Labem (14:15) | Ústí nad Labem západ (16:04) | 1 / 1 |
15:22 | 15:23 | 9508 | Praha-Vršovice (14:05) | Turnov (16:49) | 2 / 1 |
15:14 | 15:27 | 6411 | Ústí nad Labem západ (13:50) | Lysá nad Labem (15:53) | 1 / 1 |
15:41 | 15:43 | R 717 | Ústí nad Labem západ (14:38) | Kolín (16:33) | 1 / 2 |
15:49 | 15:50 | R 947 | Tanvald (13:41) | Praha-Vršovice (16:42) | 2 / 1 |
16:03 | 16:05 | R 946 | Praha-Vršovice (15:06) | Turnov (17:17) | 2 / 1 |
16:03 | 16:06 | R 716 | Kolín (15:19) | Ústí nad Labem západ (17:08) | 1 / 1 |
16:08 | 16:09 | 6413 | Ústí nad Labem západ (14:50) | Lysá nad Labem (16:34) | 1 / 1 |
16:40 | 16:42 | 9510 | Praha-Vršovice (15:27) | Turnov (18:18) | 2 / 1 |
16:39 | 16:44 | Sp 1847 | Turnov (15:34) | Praha-Vršovice (17:37) | 2 / 2 |
16:32 | 16:45 | 9511 | Turnov (14:52) | Praha hlavní nádraží (17:40) | 2 / 2 |
16:38 | 16:47 | 6414 | Lysá nad Labem (16:15) | Ústí nad Labem západ (18:03) | 1 / 1 |
17:14 | 17:15 | R 719 | Ústí nad Labem západ (16:13) | Kolín (18:12) | 1 / 2 |
17:44 | 17:46 | R 1441 | Tanvald (15:43) | Praha-Vršovice (18:40) | 2 / 1 |
18:00 | | 9546 | Praha-Vršovice (16:52) | | 2 / 2 |
18:16 | 18:18 | R 948 | Praha-Vršovice (17:21) | Tanvald (20:12) | 2 / 1 |
18:17 | 18:19 | 9513 | Turnov (16:36) | Praha-Vršovice (19:33) | 2 / 1 |
18:08 | 18:20 | 6415 | Ústí nad Labem západ (16:50) | Lysá nad Labem (18:42) | 1 / 1 |
18:11 | 18:20 | R 612 | Břeclav (13:40) | Děčín hlavní nádraží (19:51) | 1 / 2 |
| 19:20 | 6445 | | Dřísy (19:28) | 1 / 2 |
19:16 | 19:20 | 6416 | Lysá nad Labem (18:53) | Ústí nad Labem západ (20:37) | 1 / 1 |
19:17 | 19:24 | 9522 | Praha hlavní nádraží (18:22) | Mladá Boleslav město (20:17) | 2 / 2 |
19:43 | 19:45 | Sp 1617 | Ústí nad Labem západ (18:35) | Kolín (20:42) | 1 / 2 |
19:50 | | 9544 | Dřísy (19:41) | | 1 / 1 |
19:51 | 19:53 | R 949 | Tanvald (17:44) | Praha-Vršovice (20:49) | 2 / 1 |
20:06 | 20:09 | R 1440 | Praha-Vršovice (19:06) | Turnov (21:14) | 2 / 1 |
19:50 | 20:10 | 9545 | Praha-Vršovice (0:00) | Praha-Vršovice (21:11) | 1 / 1 |
20:05 | 20:11 | R 718 | Kolín (19:19) | Ústí nad Labem západ (21:13) | 1 / 1 |
21:15 | 21:16 | Sp 1619 | Ústí nad Labem západ (20:10) | Lysá nad Labem (21:33) | 1 / 2 |
21:45 | 21:46 | 9515 | Turnov (20:20) | Praha hlavní nádraží (22:42) | 2 / 1 |
22:02 | 22:04 | 9512 | Praha-Vršovice (20:57) | Turnov (23:28) | 2 / 1 |
22:02 | 22:05 | 6442 | Lysá nad Labem (21:40) | Mělník (22:15) | 1 / 1 |