Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:01 | 4:02 | 4802 | Brno hlavní nádraží (3:35) | Jihlava (6:01) |
4:36 | 4:36 | 4823 | Třebíč (3:36) | Brno hlavní nádraží (5:04) |
5:05 | 5:06 | 4825 | Okříšky (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:37) |
5:35 | 5:36 | 4827 | Náměšť nad Oslavou (5:06) | Brno hlavní nádraží (6:03) |
5:59 | 5:59 | 4822 | Brno hlavní nádraží (5:27) | Třebíč (7:11) |
6:05 | 6:06 | 4803 | Jihlava (4:05) | Brno hlavní nádraží (6:28) |
6:25 | 6:26 | 4829 | Zastávka u Brna (6:23) | Brno hlavní nádraží (6:55) |
6:38 | 6:39 | 4831 | Okříšky (5:21) | Brno hlavní nádraží (7:00) |
6:59 | 6:59 | 4824 | Brno hlavní nádraží (6:30) | Třebíč (8:10) |
7:37 | 7:38 | 4835 | Náměšť nad Oslavou (7:03) | Brno hlavní nádraží (8:10) |
8:06 | 8:06 | 4806 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Jihlava (10:22) |
8:41 | 8:41 | 4839 | Třebíč (7:33) | Brno hlavní nádraží (9:10) |
9:04 | 9:05 | 4826 | Brno hlavní nádraží (8:37) | Náměšť nad Oslavou (9:38) |
9:38 | 9:39 | 4841 | Třebíč (8:39) | Brno hlavní nádraží (10:10) |
10:06 | 10:07 | 4828 | Brno hlavní nádraží (9:37) | Třebíč (11:16) |
10:40 | 10:41 | 4843 | Náměšť nad Oslavou (9:57) | Brno hlavní nádraží (11:10) |
11:05 | 11:05 | 4830 | Brno hlavní nádraží (10:37) | Náměšť nad Oslavou (11:37) |
11:38 | 11:39 | 4809 | Jihlava (9:30) | Brno hlavní nádraží (12:10) |
12:06 | 12:07 | 4810 | Brno hlavní nádraží (11:37) | Jihlava (14:23) |
12:40 | 12:41 | 4845 | Náměšť nad Oslavou (11:57) | Brno hlavní nádraží (13:10) |
13:05 | 13:06 | 4812 | Brno hlavní nádraží (12:37) | Jihlava (15:57) |
13:38 | 13:39 | 4811 | Jihlava (11:30) | Brno hlavní nádraží (14:14) |
14:06 | 14:07 | 4814 | Brno hlavní nádraží (13:37) | Jihlava (16:28) |
14:33 | 14:34 | 4834 | Brno hlavní nádraží (14:05) | Zastávka u Brna (14:37) |
14:41 | 14:42 | 4849 | Zastávka u Brna (14:39) | Brno hlavní nádraží (15:10) |
14:55 | 14:56 | 4851 | Zastávka u Brna (14:53) | Brno hlavní nádraží (15:23) |
15:04 | 15:05 | 4836 | Brno hlavní nádraží (14:37) | Okříšky (16:32) |
15:29 | 15:30 | 4838 | Brno hlavní nádraží (15:05) | Zastávka u Brna (15:33) |
15:38 | 15:39 | 4813 | Jihlava (13:30) | Brno hlavní nádraží (16:10) |
16:06 | 16:07 | 4816 | Brno hlavní nádraží (15:37) | Jihlava (18:22) |
16:40 | 16:41 | 4855 | Náměšť nad Oslavou (15:57) | Brno hlavní nádraží (17:10) |
17:06 | 17:06 | 4844 | Brno hlavní nádraží (16:37) | Náměšť nad Oslavou (17:37) |
17:38 | 17:39 | 4815 | Jihlava (15:30) | Brno hlavní nádraží (18:10) |
18:06 | 18:07 | 4848 | Brno hlavní nádraží (17:37) | Studenec (18:47) |
18:40 | 18:41 | 4859 | Náměšť nad Oslavou (17:57) | Brno hlavní nádraží (19:10) |
19:06 | 19:06 | 4850 | Brno hlavní nádraží (18:37) | Okříšky (20:31) |
19:41 | 19:41 | 4817 | Jihlava (17:30) | Brno hlavní nádraží (20:10) |
20:06 | 20:07 | 4852 | Brno hlavní nádraží (19:37) | Náměšť nad Oslavou (20:39) |
21:06 | 21:06 | 4854 | Brno hlavní nádraží (20:37) | Bransouze (22:47) |
21:38 | 21:38 | 4819 | Jihlava (19:38) | Brno hlavní nádraží (22:05) |
23:16 | 23:16 | 4858 | Brno hlavní nádraží (22:46) | Okříšky (0:29) |