Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:01 | 4:02 | 4140 | Kyjov (3:35) | Brno hlavní nádraží (5:00) | - / 4 |
4:45 | 4:46 | 4102 | Veselí nad Moravou (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:42) | - / 4 |
| 5:09 | 4142 | | Brno hlavní nádraží (6:07) | - / 4 |
5:14 | 5:15 | 4101 | Brno hlavní nádraží (4:23) | Uherské Hradiště (6:44) | - / 3 |
| 5:39 | 4144 | | Brno hlavní nádraží (6:37) | - / 4 |
6:13 | 6:14 | 4104 | Veselí nad Moravou (5:17) | Brno hlavní nádraží (7:14) | - / 4 |
6:17 | 6:18 | 4103 | Brno hlavní nádraží (5:22) | Veselí nad Moravou (7:16) | - / 3 |
6:51 | 6:52 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) | - / 4 |
7:18 | 7:19 | 4106 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (8:10) | - / 4 |
7:40 | 7:41 | 4105 | Brno hlavní nádraží (6:39) | Veselí nad Moravou (8:35) | - / 3 |
8:10 | 8:10 | 1722 | Bylnice (5:52) | Brno hlavní nádraží (8:53) | - / 4 |
8:19 | 8:20 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) | - / 3 |
8:56 | 8:57 | 4108 | Veselí nad Moravou (8:00) | Brno hlavní nádraží (9:55) | - / 4 |
9:09 | 9:10 | 4141 | Brno hlavní nádraží (8:13) | Nemotice (9:20) | - / 3 |
9:55 | 9:55 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 4 |
10:17 | 10:17 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) | - / 3 |
10:56 | 10:57 | 4146 | Nemotice (10:47) | Brno hlavní nádraží (11:55) | - / 4 |
11:18 | 11:19 | 4109 | Brno hlavní nádraží (10:20) | Veselí nad Moravou (12:16) | - / 3 |
11:55 | 11:55 | 1726 | Uherské Hradiště (10:34) | Brno hlavní nádraží (12:38) | - / 4 |
12:17 | 12:17 | 1725 | Brno hlavní nádraží (11:35) | Uherské Hradiště (13:31) | - / 3 |
12:56 | 12:57 | 4112 | Veselí nad Moravou (12:00) | Brno hlavní nádraží (13:55) | - / 4 |
13:18 | 13:19 | 2711 | Brno hlavní nádraží (12:20) | Vrbovce (14:52) | - / 3 |
13:55 | 13:55 | 1728 | Veselí nad Moravou (13:07) | Brno hlavní nádraží (14:40) | - / 4 |
14:16 | 14:17 | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | Bylnice (16:45) | - / 3 |
14:42 | | 4143 | Brno hlavní nádraží (13:45) | | - / 2 |
15:02 | 15:03 | 4114 | Veselí nad Moravou (14:00) | Brno hlavní nádraží (16:01) | - / 4 |
15:16 | 15:19 | 4113 | Brno hlavní nádraží (14:20) | Veselí nad Moravou (16:16) | - / 3 |
15:55 | 15:55 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 4 |
16:07 | | 4145 | Brno hlavní nádraží (15:07) | | - / 2 |
16:17 | 16:17 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) | - / 3 |
16:56 | 16:57 | 2710 | Vrbovce (15:17) | Brno hlavní nádraží (17:55) | - / 4 |
17:18 | 17:19 | 4115 | Brno hlavní nádraží (16:20) | Veselí nad Moravou (18:16) | - / 3 |
17:55 | 17:55 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) | - / 4 |
18:17 | 18:17 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) | - / 3 |
18:56 | 18:57 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 4 |
19:18 | 19:19 | 4117 | Brno hlavní nádraží (18:20) | Uherské Hradiště (20:48) | - / 3 |
19:55 | 19:55 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) | - / 4 |
20:02 | 20:03 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) | - / 4 |
20:22 | 20:22 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) | - / 3 |
21:50 | 21:51 | 4119 | Brno hlavní nádraží (20:50) | Veselí nad Moravou (22:48) | - / 3 |
21:55 | 21:56 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 4 |
23:47 | 23:47 | 4121 | Brno hlavní nádraží (22:50) | Veselí nad Moravou (0:42) | - / 3 |