Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
0:13 | 0:14 | 4121 | Brno hlavní nádraží (22:50) | Veselí nad Moravou (0:42) | - / 5 |
| 3:35 | 4140 | | Brno hlavní nádraží (5:00) | - / 3 |
4:20 | 4:21 | 4102 | Veselí nad Moravou (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:42) | - / 4 |
| 4:37 | 4163 | | Veselí nad Moravou (5:06) | - / 5 |
5:41 | 5:42 | 4101 | Brno hlavní nádraží (4:23) | Uherské Hradiště (6:44) | - / 5 |
5:45 | 5:47 | 4104 | Veselí nad Moravou (5:17) | Brno hlavní nádraží (7:14) | - / 4 |
6:29 | 6:31 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) | - / 4 |
6:44 | 6:46 | 4103 | Brno hlavní nádraží (5:22) | Veselí nad Moravou (7:16) | - / 5 |
6:52 | 6:54 | 4106 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (8:10) | - / 4 |
7:41 | | 4160 | | | - / 3 |
7:50 | 7:51 | 1722 | Bylnice (5:52) | Brno hlavní nádraží (8:53) | - / 4 |
8:05 | 8:07 | 4105 | Brno hlavní nádraží (6:39) | Veselí nad Moravou (8:35) | - / 4 |
8:28 | 8:30 | 4108 | Veselí nad Moravou (8:00) | Brno hlavní nádraží (9:55) | - / 3 |
8:40 | 8:41 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) | - / 5 |
9:31 | 9:33 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 4 |
10:38 | 10:40 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) | - / 5 |
11:31 | 11:33 | 1726 | Uherské Hradiště (10:34) | Brno hlavní nádraží (12:38) | - / 4 |
11:45 | 11:47 | 4109 | Brno hlavní nádraží (10:20) | Veselí nad Moravou (12:16) | - / 5 |
12:28 | 12:30 | 4112 | Veselí nad Moravou (12:00) | Brno hlavní nádraží (13:55) | - / 4 |
12:38 | 12:40 | 1725 | Brno hlavní nádraží (11:35) | Uherské Hradiště (13:31) | - / 5 |
13:31 | 13:33 | 1728 | Veselí nad Moravou (13:07) | Brno hlavní nádraží (14:40) | - / 4 |
13:45 | 13:47 | 2711 | Brno hlavní nádraží (12:20) | Vrbovce (14:52) | - / 5 |
14:28 | 14:35 | 4114 | Veselí nad Moravou (14:00) | Brno hlavní nádraží (16:01) | - / 4 |
14:39 | 14:40 | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | Bylnice (16:45) | - / 5 |
15:09 | | 4164 | | | - / 4 |
| 15:20 | 4167 | | Pitín zastávka (17:38) | - / 3 |
15:32 | 15:33 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 4 |
15:45 | 15:47 | 4113 | Brno hlavní nádraží (14:20) | Veselí nad Moravou (16:16) | - / 5 |
16:28 | 16:30 | 2710 | Vrbovce (15:17) | Brno hlavní nádraží (17:55) | - / 4 |
16:38 | 16:40 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) | - / 5 |
17:31 | 17:33 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) | - / 4 |
17:45 | 17:47 | 4115 | Brno hlavní nádraží (16:20) | Veselí nad Moravou (18:16) | - / 5 |
18:28 | 18:30 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 4 |
18:38 | 18:40 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) | - / 5 |
19:31 | 19:33 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) | - / 4 |
19:34 | 19:39 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) | - / 4 |
19:45 | 19:47 | 4117 | Brno hlavní nádraží (18:20) | Uherské Hradiště (20:48) | - / 5 |
20:43 | 20:44 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) | - / 5 |
21:32 | 21:33 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 4 |
22:18 | 22:19 | 4119 | Brno hlavní nádraží (20:50) | Veselí nad Moravou (22:48) | - / 5 |