..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Nové Losiny :..
Nové Losiny
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:34 | 4:34 | 3601 | Šumperk (3:47) | Jeseník (5:30) |
5:07 | 5:07 | 3600 | Jeseník (4:17) | Šumperk (6:08) |
5:37 | 5:37 | 3671 | Šumperk (4:34) | Branná (5:44) |
6:19 | 6:19 | 3674 | Branná (6:13) | Šumperk (7:30) |
6:31 | 6:32 | 3603 | Šumperk (5:12) | Jeseník (7:27) |
7:10 | 7:10 | 3604 | Zlaté Hory (5:38) | Šumperk (8:02) |
7:43 | 7:43 | 3605 | Šumperk (6:43) | Jeseník (8:36) |
9:29 | 9:29 | 3606 | Jeseník (8:38) | Šumperk (10:26) |
10:05 | 10:05 | 3607 | Šumperk (9:12) | Mikulovice (11:25) |
12:33 | 12:33 | 3609 | Olomouc hlavní nádraží (9:47) | Zlaté Hory (14:20) |
13:08 | 13:08 | 3608 | Mikulovice (11:39) | Šumperk (14:06) |
13:55 | 13:56 | R 903 | Zábřeh na Moravě (13:10) | Jeseník (14:45) |
14:11 | 14:12 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) |
14:50 | 14:50 | 3611 | Šumperk (13:52) | Jeseník (15:46) |
15:06 | 15:07 | 3610 | Jeseník (14:08) | Šumperk (16:10) |
16:32 | 16:33 | 3613 | Šumperk (15:24) | Jeseník (17:28) |
16:49 | 16:49 | 3612 | Jeseník (15:57) | Šumperk (17:54) |
17:28 | 17:28 | 3615 | Olomouc hlavní nádraží (15:03) | Branná (17:35) |
17:47 | 17:47 | 3614 | Branná (17:41) | Olomouc hlavní nádraží (20:22) |
19:37 | 19:37 | 3617 | Šumperk (18:37) | Mikulovice (20:53) |
19:52 | 19:52 | 3616 | Lipová Lázně (19:08) | Šumperk (20:51) |
21:34 | 21:34 | 3619 | Šumperk (20:39) | Zlaté Hory (23:02) |
22:09 | 22:09 | 3618 | Mikulovice (21:01) | Šumperk (23:03) |