Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
1:09 | 1:10 | 4740 | Brno hlavní nádraží (0:39) | Skalice nad Svitavou (1:26) |
4:14 | 4:15 | 4702 | Brno hlavní nádraží (3:44) | Česká Třebová (5:36) |
4:29 | 4:31 | 4643 | Skalice nad Svitavou (4:14) | Skalice nad Svitavou (0:00) |
4:57 | 4:59 | 4743 | Březová nad Svitavou (4:20) | Sokolnice-Telnice (5:51) |
5:14 | 5:15 | 4742 | Brno hlavní nádraží (4:44) | Březová nad Svitavou (5:54) |
5:29 | 5:31 | 4745 | Letovice (5:02) | Vyškov na Moravě (7:05) |
5:59 | 6:01 | 4747 | Březová nad Svitavou (5:22) | Brno hlavní nádraží (6:32) |
6:00 | 6:01 | 4704 | Břeclav (4:31) | Česká Třebová (7:22) |
6:29 | 6:31 | 4749 | Březová nad Svitavou (5:52) | Vyškov na Moravě (8:16) |
6:59 | 7:01 | 4751 | Březová nad Svitavou (6:22) | Brno hlavní nádraží (7:32) |
7:04 | 7:05 | 4744 | Vyškov na Moravě (5:30) | Letovice (7:33) |
7:29 | 7:31 | 4707 | Česká Třebová (6:12) | Sokolnice-Telnice (8:27) |
8:03 | 8:04 | 4708 | Vyškov na Moravě (6:35) | Česká Třebová (9:22) |
8:29 | 8:31 | 4753 | Letovice (7:56) | Vyškov na Moravě (10:06) |
9:04 | 9:05 | 4746 | Brno hlavní nádraží (8:34) | Letovice (9:33) |
9:29 | 9:31 | 4711 | Česká Třebová (8:18) | Brno hlavní nádraží (10:02) |
10:04 | 10:05 | 4712 | Sokolnice-Telnice (9:10) | Česká Třebová (11:19) |
10:29 | 10:31 | 4755 | Letovice (9:56) | Vyškov na Moravě (12:06) |
11:04 | 11:05 | 4748 | Vyškov na Moravě (9:34) | Letovice (11:33) |
11:29 | 11:31 | 4715 | Česká Třebová (10:18) | Křenovice horní nádraží (12:37) |
12:04 | 12:05 | 4716 | Brno hlavní nádraží (11:34) | Česká Třebová (13:19) |
12:29 | 12:31 | 4757 | Letovice (11:56) | Vyškov na Moravě (14:06) |
13:04 | 13:05 | 4750 | Vyškov na Moravě (11:34) | Letovice (13:38) |
13:29 | 13:31 | 4719 | Česká Třebová (12:18) | Křenovice horní nádraží (14:37) |
14:04 | 14:05 | 4720 | Křenovice horní nádraží (12:54) | Česká Třebová (15:19) |
14:29 | 14:31 | 4759 | Letovice (13:56) | Vyškov na Moravě (16:06) |
14:34 | 14:35 | 4752 | Brno hlavní nádraží (14:04) | Letovice (15:03) |
15:04 | 15:05 | 4754 | Vyškov na Moravě (13:34) | Letovice (15:33) |
15:29 | 15:30 | 4756 | Brno hlavní nádraží (14:59) | Skalice nad Svitavou (15:51) |
15:29 | 15:31 | 4723 | Česká Třebová (14:18) | Křenovice horní nádraží (16:37) |
15:59 | 16:01 | 4761 | Letovice (15:26) | Sokolnice-Telnice (16:55) |
16:04 | 16:05 | 4724 | Křenovice horní nádraží (14:54) | Česká Třebová (17:16) |
16:29 | 16:31 | 4763 | Letovice (16:02) | Vyškov na Moravě (18:03) |
16:34 | 16:35 | 4758 | Sokolnice-Telnice (15:40) | Skalice nad Svitavou (16:51) |
17:04 | 17:05 | 4760 | Vyškov na Moravě (15:34) | Letovice (17:33) |
17:29 | 17:31 | 4727 | Česká Třebová (16:16) | Křenovice horní nádraží (18:37) |
17:34 | 17:35 | 4762 | Brno hlavní nádraží (16:59) | Skalice nad Svitavou (17:51) |
18:04 | 18:05 | 4728 | Křenovice horní nádraží (16:54) | Česká Třebová (19:18) |
18:29 | 18:31 | 4767 | Letovice (18:02) | Brno hlavní nádraží (19:02) |
19:04 | 19:05 | 4764 | Vranovice (17:45) | Březová nad Svitavou (19:45) |
19:29 | 19:31 | 4731 | Česká Třebová (18:18) | Křenovice horní nádraží (20:37) |
20:04 | 20:05 | 4730 | Křenovice horní nádraží (18:54) | Česká Třebová (21:19) |
21:04 | 21:05 | 4766 | Brno hlavní nádraží (20:34) | Březová nad Svitavou (21:45) |
21:29 | 21:31 | 4735 | Česká Třebová (20:19) | Brno hlavní nádraží (22:02) |
22:49 | 22:51 | 4769 | Boskovice (22:24) | Brno hlavní nádraží (23:22) |
23:34 | 23:35 | 4770 | Brno hlavní nádraží (23:04) | Letovice (0:03) |