Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
0:09 | 0:10 | R 376 | Bratislava hlavná stanica (21:55) | Františkovy Lázně (7:59) | 1 / 2 |
1:06 | 1:07 | 4740 | Brno hlavní nádraží (0:39) | Skalice nad Svitavou (1:26) | 1 / 2 |
3:39 | 3:39 | R 377 | Františkovy Lázně (20:04) | Bratislava hlavná stanica (5:56) | 2 / - |
4:11 | 4:12 | 4702 | Brno hlavní nádraží (3:44) | Česká Třebová (5:36) | 1 / 2 |
4:32 | 4:34 | 4643 | Skalice nad Svitavou (4:14) | Skalice nad Svitavou (0:00) | 2 / - |
5:00 | 5:02 | 4743 | Březová nad Svitavou (4:20) | Sokolnice-Telnice (5:51) | 2 / - |
5:11 | 5:12 | 4742 | Brno hlavní nádraží (4:44) | Březová nad Svitavou (5:54) | 1 / 2 |
5:32 | 5:34 | 4745 | Letovice (5:02) | Vyškov na Moravě (7:05) | 2 / - |
5:57 | 5:58 | 4704 | Břeclav (4:31) | Česká Třebová (7:22) | 1 / 2 |
6:02 | 6:04 | 4747 | Březová nad Svitavou (5:22) | Brno hlavní nádraží (6:32) | 2 / - |
6:20 | 6:21 | R 876 | Brno hlavní nádraží (6:00) | Praha-Smíchov (9:17) | 1 / 2 |
6:32 | 6:34 | 4749 | Březová nad Svitavou (5:52) | Vyškov na Moravě (8:16) | 2 / - |
7:01 | 7:02 | 4744 | Vyškov na Moravě (5:30) | Letovice (7:33) | 1 / 2 |
7:02 | 7:04 | 4751 | Březová nad Svitavou (6:22) | Brno hlavní nádraží (7:32) | 2 / - |
7:18 | 7:21 | 1681 | Česká Třebová (6:26) | Brno hlavní nádraží (7:43) | 2 / - |
7:32 | 7:34 | 4707 | Česká Třebová (6:12) | Sokolnice-Telnice (8:27) | 1 / 1 |
8:00 | 8:01 | 4708 | Vyškov na Moravě (6:35) | Česká Třebová (9:22) | 1 / 2 |
8:32 | 8:34 | 4753 | Letovice (7:56) | Vyškov na Moravě (10:06) | 1 / 1 |
8:52 | 8:53 | R 972 | Brno hlavní nádraží (8:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:00) | 1 / 2 |
8:57 | 8:59 | R 971 | Hradec Králové hlavní nádraží (6:34) | Brno hlavní nádraží (9:21) | 2 / - |
9:01 | 9:02 | 4746 | Brno hlavní nádraží (8:34) | Letovice (9:33) | 1 / 2 |
9:32 | 9:34 | 4711 | Česká Třebová (8:18) | Brno hlavní nádraží (10:02) | 2 / - |
10:01 | 10:02 | 4712 | Sokolnice-Telnice (9:10) | Česká Třebová (11:19) | 1 / 2 |
10:08 | 10:10 | Ex 279 | Praha hlavní nádraží (7:30) | Budapest-Keleti pu. (14:57) | 2 / - |
10:32 | 10:34 | 4755 | Letovice (9:56) | Vyškov na Moravě (12:06) | 1 / 1 |
10:57 | 10:59 | R 973 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:47) | Brno hlavní nádraží (11:21) | 2 / - |
11:01 | 11:02 | 4748 | Vyškov na Moravě (9:34) | Letovice (11:33) | 1 / 2 |
11:32 | 11:34 | 4715 | Česká Třebová (10:18) | Křenovice horní nádraží (12:37) | 2 / - |
11:53 | 11:54 | R 878 | Brno hlavní nádraží (11:31) | Praha-Smíchov (14:57) | 1 / 2 |
12:01 | 12:02 | 4716 | Brno hlavní nádraží (11:34) | Česká Třebová (13:19) | 1 / 2 |
12:32 | 12:34 | 4757 | Letovice (11:56) | Vyškov na Moravě (14:06) | 1 / 1 |
13:01 | 13:02 | 4750 | Vyškov na Moravě (11:34) | Letovice (13:38) | 1 / 2 |
13:32 | 13:34 | 4719 | Česká Třebová (12:18) | Křenovice horní nádraží (14:37) | 2 / - |
13:53 | 13:54 | R 974 | Brno hlavní nádraží (13:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:06) | 1 / 2 |
14:01 | 14:02 | 4720 | Křenovice horní nádraží (12:54) | Česká Třebová (15:19) | 1 / 2 |
14:31 | 14:32 | 4752 | Brno hlavní nádraží (14:04) | Letovice (15:03) | 1 / 2 |
14:32 | 14:34 | 4759 | Letovice (13:56) | Vyškov na Moravě (16:06) | 1 / 1 |
15:01 | 15:02 | 4754 | Vyškov na Moravě (13:34) | Letovice (15:33) | 1 / 2 |
15:26 | 15:27 | 4756 | Brno hlavní nádraží (14:59) | Skalice nad Svitavou (15:51) | 1 / 2 |
15:32 | 15:34 | 4723 | Česká Třebová (14:18) | Křenovice horní nádraží (16:37) | 2 / - |
15:52 | 15:53 | R 976 | Brno hlavní nádraží (15:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (18:06) | 1 / 2 |
15:53 | 15:54 | R 975 | Hradec Králové hlavní nádraží (13:44) | Brno hlavní nádraží (16:15) | 2 / - |
16:01 | 16:02 | 4724 | Křenovice horní nádraží (14:54) | Česká Třebová (17:16) | 1 / 2 |
16:02 | 16:04 | 4761 | Letovice (15:26) | Sokolnice-Telnice (16:55) | 2 / - |
16:31 | 16:32 | 4758 | Sokolnice-Telnice (15:40) | Skalice nad Svitavou (16:51) | 1 / 2 |
16:32 | 16:34 | 4763 | Letovice (16:02) | Vyškov na Moravě (18:03) | 1 / 1 |
16:53 | 16:54 | 1688 | Brno hlavní nádraží (16:31) | Česká Třebová (17:43) | 1 / 2 |
17:01 | 17:02 | 4760 | Vyškov na Moravě (15:34) | Letovice (17:33) | 1 / 2 |
17:26 | 17:32 | 4762 | Brno hlavní nádraží (16:59) | Skalice nad Svitavou (17:51) | 1 / 2 |
17:32 | 17:34 | 4727 | Česká Třebová (16:16) | Křenovice horní nádraží (18:37) | 2 / - |
17:53 | 17:54 | R 877 | Praha-Smíchov (14:58) | Brno hlavní nádraží (18:15) | 2 / - |
18:01 | 18:02 | 4728 | Křenovice horní nádraží (16:54) | Česká Třebová (19:18) | 1 / 2 |
18:32 | 18:34 | 4767 | Letovice (18:02) | Brno hlavní nádraží (19:02) | 1 / 1 |
18:46 | 18:47 | Ex 278 | Budapest-Keleti pu. (13:50) | Praha hlavní nádraží (21:23) | 1 / 2 |
19:01 | 19:02 | 4764 | Vranovice (17:45) | Březová nad Svitavou (19:45) | 1 / 2 |
19:32 | 19:34 | 4731 | Česká Třebová (18:18) | Křenovice horní nádraží (20:37) | 2 / - |
20:01 | 20:02 | 4730 | Křenovice horní nádraží (18:54) | Česká Třebová (21:19) | 1 / 2 |
20:49 | 20:50 | R 879 | Praha-Smíchov (17:28) | Brno hlavní nádraží (21:15) | 2 / - |
21:01 | 21:02 | 4766 | Brno hlavní nádraží (20:34) | Březová nad Svitavou (21:45) | 1 / 2 |
21:32 | 21:34 | 4735 | Česká Třebová (20:19) | Brno hlavní nádraží (22:02) | 2 / - |
22:22 | | 4768 | Křenovice horní nádraží (20:59) | | 1 / 2 |
22:52 | 22:54 | 4769 | Boskovice (22:24) | Brno hlavní nádraží (23:22) | 2 / - |
23:31 | 23:32 | 4770 | Brno hlavní nádraží (23:04) | Letovice (0:03) | 1 / 2 |