..: Photo Gallery - Photo details 754 + 742 :..
 

754 + 742


754 + 742Informace o fotografii:
 - Place: Semily
 - Datum: 21.1.2010
 - By: Petr Lux  Send mail
 - Comm.: To je hrůza, tady se člověk
nevyspí...
 - Zobrazeno: 14359x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 8

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3      Zpráv na stránku:   
25.08.2012 (11:03)  
Vlak + kočka! To jsou dvě věci, který miluju! :-) Nic jinýho než 5* nepřichází v úvahu! :))
23.01.2010 (21:18)  
Chtěl bych být takový chudák, jako on! V květnu byl na očkování (jednou za rok) a vet mu hádal max. devět let. Srdce jako zvon, plíce čisté, srst jak samet, váha 8 kg. říká se, že jeden kočičí rok je jako šest lidských, takže bych se chtěl dožít 120 a být ve stejné kondici, jako v 54, což mi tedy absolutně nehrozí.
23.01.2010 (20:09)  
To Ážetďák: tak to váš kocourek už si prošel ledačím, chudák, hlavní je že tu stále mezi vámi je. Náš kocourek (je mu 7let) vypadl před dvěmi lety z výšky 13ti pater (na udupanou hlínu, místy prorostlá trávou) o půl noci večer. Ale potřeboval ihned lékaře, žádný veterinář v noci neměl službu, tak jsme volali 155 a jeden člen týmu ho přijel ošetřit (o veterinu se také zajímal) Ihned jsme jeli na SONO - roztržená slezina a četné pohmožděniny, naštěstí močový měchýř byl v pořádku, každý den dostával injekce ráno a večer, zlomeniny žádné, jen se pravidelně jeho stav diagnostikoval, dostával infuze s obsanem anodyn a antipyretik. Léčba trvala přes tři týdny a vyšla na 12 000Kč. Byl v novinách (článek samozřejmě máme)následně na to byl na Nově v hlavních zprávách je rekordman ČR a poté jsme zjistili (od známé z Norska) že byl i v Norsku ve správávh, poté jsme se dozvěděli, že byl celosvětově v TV. Spadá pod nějaký rekord chlupatých "parašutistů" a společnost mu jako dárek poslala a pravidelně posílá vzorky nejnovějších granulí značky ONE ve 2kilovém balení.
23.01.2010 (12:50)  
To Klokan:
Šelmy? Ten náš by si spíš zasloužil titul Vaše Lordstvo. Loví jen na chatě (nejraději pavouky) a jen pro zábavu, doma jen když má náladu a strčíme mu nějakou hračku pod čumáček, ale jakmile přestaneme s tou hračkou pohybovat, okamžitě nezájem. Chytřejší, než většina ústavních činitelů, zmlsaný až hrůza a hlavně vypráskaný životem. Přežil přejetí autem (roztříštěná stehenní kost, dvě oprace, šest týdnů sádra). těžkou ledvinovou koliku a loni zástřel vzduchovkou. (zanícený brok mu na veterině vyndavali bez jakékoli anestezie a ani nekvíkl, natož aby se zkusl nějak bránit)! Dnes je to důstojný starý pán (letos v květnu mu bude 20 let), ale pokud o něco jde, tak rychlý jako blesk. K cizím lidem krajně nedůvěřivý a nějakým záhadným způsobem dokáže velmi přesně každého ,,prokádrovat". Nevím, jak to dělá, ale přesně pozná, co v kom je. S někým se rychle skamarádí, někoho ignoruje a před jinými se preventivně schovává, zejména, když přijedou vnučky a uslyší: Jé kočička! a to oni mají kočku také. Že se kocurek před bzučícími modely schovává, je celkem normální, ten náš zase nemusí mixér a vysavač, i když mixér je, pokud se zpracovává maso, ochoten mírně tolerovat, což znamená, že vyleze v okamžiku, kdy motorek ztichne. (po ukončení luxování trucuje o hodně déle). Neobvyklé je, že je pod jeho důstojnost něco ukrást, většina koček si klidně vyskočí v kuchyni na linku a ,,uklidí" všechno, na co mají chuť, náš milostpán ne, jen chodí kolem, kulí kukadla a kňourá, přece se nebude namáhat, když může paničku ukecat, aby mu to naservírovala až pod čumáček! Na chatě mu necháváme pootevřené dveře. Umí si je sice otevřít sám (a přesně ví, že zevnitř do nich musí strčit a zvenku zase tlapkou zatáhnout), ale jakmile zjistí, že se na něj někdo dívá, sedne si, řekne EeE a počká, až mu někdo otevře! Před třemi roky byl kvůli močovým kamenům dva dny v nemocnici. Když jsem si pro něj přijel, paní doktorka řekla: Ten váš kocourek je strašně hodnej, ale neskutečně ukecanej! A závěrem: Pokud chcete svému zvířátku udělat radost, namontujte mu na radiátor ústředního topení dostatečně velké prkénko, všechny kočky bez rozdílu milují teplo a vyhřívaný pelíšek je pro ně vrcholem luxusu.
23.01.2010 (9:11)  
Jedinečná fotografie, možná by mohla být i v sekci: život kolem železnice. Komentáře mě tu opravdu pobavili :D Také máme kocoura. Mám modelové kolejiště HO Thalys (bohužel né nikde na ploše, ale jen obyčejný okruh kolejiště) vždy když ho zapnu, ani nevím, že nějakého kocoura doma máme. Vždycky totiž někam zaleze. Když se pokouším ho donést k pomalu jedoucí soupravě, má drápy venku a při přiblížení na metr už se ze mě sápe dolů. Končí to tak, že mám ruce poškrábané a kocour je tam kde byl.
22.01.2010 (22:22)  
Pánové, tohleto prostě nemá chybu. Uznání patří autoru za perfektní ideu jak motivu tak i pojmenování :-) Komentáře jsou také úsměvné, dobře se čtou, což není častý jev....
To Ážetďák: Nezapřete v sobě hrdého majitele neméně hrdé šelmy ;-) ;-) (Vím, o čem píšu :-) )
22.01.2010 (22:04)  
To Praha:
Jak znám našeho kocoura, tak přesně takhle kouká malou chvilku před tím, než zaútočí. Bůhví, jestli teď už ta mašinka nevypadá jinak.
22.01.2010 (18:13)  
Doufám, že ta lokomotiva je pouze model nebo je s námi ámen:-D
Registered user thingie  mail  
Number of user's comments117 »fotek 0
22.01.2010 (18:11)  
To je model jaké velikosti? Je nějaký veliký (nebo kočka malá :-)).
22.01.2010 (18:12)  


Je to H0 od Roca, viz http://www.zelpage.cz/zpravy/7474
22.01.2010 (17:41)  
Pěkné, jen se divím, že ta kočka po té mašince nevyskočila.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko