..: Photo Gallery - Photo details Ema-502.7170 :..
 

Ema-502.7170


Ema-502.7170Informace o fotografii:
 - Place: Kyjev - Dnipro (Дніпро)
 - Datum: 17.10.2019
 - By: Šimon P. 
 - Comm.: Východní Evropa, Ukrajina,
Kyjevská oblast, Kyjev, Metro
most, stanice metra Dnipro
 - Zobrazeno: 2837x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 10
 - Rating od uživatelů:
 7

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
05.12.2019 (11:27)  
ŠimonP: Mně netrvalo pár dní něco pochopit. Není to moje fotka a neměl jsem dostatek informací pro přesnější pojmenování. Autor fotky sem chodí v posledních letech velmi sporadicky a na můj dotaz mi neodpověděl.
Snažil jsem se ti slušně a věcně vysvětlit, jak by se fotky MHD měly označovat. Místo toho jsem si musel přečíst snůšku nesmyslů, nesouvisejících vyjádření a osobních invektiv. Chovej se a piš slušně a hlavně k věci, o které je diskuse.
05.12.2019 (8:23)  
Tobě taky trvalo pár dní pochopit, že na dopravním webu pojmenovat fotku "Kyjev" je blbost. Tak nevím na co si tu hraješ.
03.12.2019 (19:23)  
Šimon P: Co chci jsem napsal ve svém prvním komentáři pod fotkou dne 22.11. Stačilo přečíst, pochopit a vykonat. Žes tomu nedokázal porozumět téměř deset dni a zmatlal jsi zde všechno možné a nemožné dohromady je přinejmenším zarážející.
03.12.2019 (19:02)  
Opravená po tom co jsem ti to tu několikrát vypsal? Vidíš tak jsme na tom stejně! To mě těší.
To byla ale blbá debata, když tu nedokážeš rozumně napsat, co požaduješ co?
03.12.2019 (18:15)  
ŠimonP: Mlátíš prázdnou slámu. Fotka je už několik dní opravena.
https://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni-kolejova-vozidla/okua/
Stejný metro most přes Dněpr v Kyjevě a stejné budovy jako na tvé fotce nejsou ani procento Kyjeva? Možná ne, ale kousek Kyjeva to je a fotka tam byla pořízena. Čím je tvoje fotka víc Kyjev?

Na rozlišení se zeptej webmastera. Já web neprogramuji. Nic ti nastiňovat nebudu. Nestojím o to číst tvoje další nesouvisející výlevy.
03.12.2019 (15:36)  
Takže fotka není z Dnipra? Nebo je snad Dnipro moc železniční výraz? Napsat "Stačí zadat správně místo focení" a pak si honit ego, když u jiné fotky si přepsal název na "Kyjev" když na fotce není ani procento města Kyjev je přinejmenším samolibé.
Jinak, když tedy nedoceňuji tvou práci pro web, mohl by si nastínit nějaké nejbližší změny? Třeba to rozlišení už je do nebes volající. Full HD je 1920 pixelů na delší straně a prodávají se běžně televize s 4K rozlišením. Na takové obrazovce by člověk potřeboval lupu najít obrázek o velikosti 1024.

Nesmyslný blábol byla tvoje debata o tom, že na fotku si člověk vždycky musí vybrat výraznou lokomotivu. Ty už si ani nepamatuješ svoje chytré řeči? Můžeš se do mých fotek podívat. Nemám jich tu stovky. :-)
03.12.2019 (12:50)  
ŠimonP: Asi špatně vysvětluješ, když si mezi dvěma komentáři protiřečíš.
Mezi kterými?

Dva citáty z mých předešlých komentářů.
26.11.2019 - Název fotky by měl být číslo vozidla (pokud je známo) a místo focení uvedeno jednoznačně, aby se dalo pomocí rozšířeného vyhledávání ve fotogalerii dohledat. Zastávka (stanice) se dá případně uvést do poznámky.
28.11.2019 - Stačí zadat správně místo focení a případné další informace (stanice, číslo linky apod.) uvést do poznámky a fotka se dá jednoduše najít a z náhledu hledání identifikovat.

Domnívám se, že takto explicitně napsané by to měl pochopit i nepříliš bystrý jedinec obdařený základní čtenářskou gramotností. Vyplnit dvě rubriky u fotky podle "návodu" není jaderná fyzika.

Když jsem vložil fotku s aktuální nově polepenou lokomotivou, tak měla špatnou barvu a splývala s pozadím. Co já bych se pak snažil nahrát článek o aktuálním dění, když tu každý chce nulkové brejlovce. :-)
Co to je za nesmyslný blábol?
03.12.2019 (12:09)  
Asi špatně vysvětluješ, když si mezi dvěma komentáři protiřečíš. Když jsem vložil fotku s aktuální nově polepenou lokomotivou, tak měla špatnou barvu a splývala s pozadím. Co já bych se pak snažil nahrát článek o aktuálním dění, když tu každý chce nulkové brejlovce. :-)
03.12.2019 (10:29)  
ŠimonP: Tak když jsem to zadal do poznámky a nedá se to vyhledat je něco špatně.
Ano, je to špatně. Místní vyhledávač hledá fotky podle názvu nebo místa focení. Kdyby bylo jako místo focení uvedeno Kyjev a v poznámce jméno stanice, bylo by vše v pořádku. To se ti snažím už deset dní marně vysvětlit.

Jinak děkuji za "analýzu" mé práce pro ŽP. Od člověka, který za více než 4 roky učinkování na ŽP napsal jednu aktualitu, ke které byl vyzván, to je nanejvýš hodnotné.

Novou oblast fotek ostatních druhů drah iniciovali jiní lidé.
Nejen ostatní druhy drah jsou (byly) novou oblastí. Nové "oblasti" se zakládaly i v minulosti. Zřejmě máš lepší informace ze "zákulisí" webu než já, když jsi napsal, že moje práce nejde úplně vidět. Moc si cením, že tomu věnuješ svoji pozornost.
02.12.2019 (18:28)  
A proč by to měli uživatelé dělat? Stačí zadat správně místo focení a případné další informace (stanice, číslo linky apod.) uvést do poznámky a fotka se dá jednoduše najít a z náhledu hledání identifikovat.
Tak když jsem to zadal do poznámky a nedá se to vyhledat je něco špatně.

Věřím, že toho času bylo hodně, ale přeci jen to nejde úplně vidět. Články píšou jiní lidé. Vzhled zůstal netknut. V poslední době párkrát spadl server. Novou oblast fotek ostatních druhů drah iniciovali jiní lidé. Rozlišení i nadále je titěrné, že ani na tapetu monitoru ho nelze použít.

Nebo snad zůstane zelpage.cz jako relikvie starých dob CRTčkových monitorů a doby, kdy na internet se člověk nedostal každý den?
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko