..: Photo Gallery - Photo details 15T 9340 :..
 

15T 9340


15T 9340Informace o fotografii:
 - Place: Letenská, Malá Strana
 - Datum: 11.8.2019
 - By: topič  Send mail
 - Zobrazeno: 3093x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 5
 - Rating od uživatelů:
 5

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
03.02.2020 (20:56)  
topič:
Dobře, pokusím se příště něco napsat, ale raději nic neslibuji. :-)
03.02.2020 (10:25)  
LeHydrak: Problém je ten, že tento dobrý zvyk postrádá smysl ve chvíli, kdy jde o názor který ale autor nebere v potaz, protože rád experimentuje ve věcech které danému názoru rozporují.
Proč by v tom byl problém? Ne každý vnímá fotografie stejně a co se líbí jednomu nemusí se líbit druhému. Jak jsem psal v předešlém komentáři, mělo by to platit generálně. Občas se vyskytnou hodnocení, která nejsou založena na tom, jak na hodnotícího fotka působí, ale pouze na averzi vůči autorovi hodnocené fotky a tím nemám na mysli svoji osobu. To bych musel psát u téměř každé své zveřejněné fotky nejedné osobě. Mohu to tvrdit s naprostou jistotou, protože vidím všechna hodnocení u všech fotek. Nemá smysl se tím zabývat u "šedivých", ale u autorů ano. Připojením komentáře hodnotící dá najevo, že hodnotil danou fotku po tvůrčí stránce. Jestli si autor vezme k srdci "rady" z komentáře je na jeho rozhodnutí. Navíc každý komentář, i ten negativní, pokud je napsán slušně a věcně, je vítán, protože může podnítit další diskusi o tom, jak ostatní vnímají publikovanou fotku. Snad jsem to dostatečně vysvětlil. :-)
31.01.2020 (14:13)  
topič:
Problém je ten, že tento dobrý zvyk postrádá smysl ve chvíli, kdy jde o názor který ale autor nebere v potaz, protože rád experimentuje ve věcech které danému názoru rozporují. Napíšu komentář k fotce kde se mi zdá něco špatně a je šance že si to autor vezme k srdci, nebo tam kde mám skutečně potřebu napsat svůj názor - což jsem tak učinil již u mnoha Vašich fotek, jenže pak přijdete s dalším experimentem a mně již přijde zbytečné k němu cokoli psát. Neberte to zle, ale pokud nebudu mít náladu na rozepisování svého názoru, raději příště fotku nebudu hodnotit vůbec, protože v tom stejně v tuto chvíli nevidím význam. :-)
31.01.2020 (7:56)  
Le Hydrak: Já jsem se neptal proč jsi dal fotce nízké hodnocení, ale napsal jsem ti, že bývalo a mělo by být dobrým zvykem, doprovodit nízké hodnocení slovním komentářem. To by mělo platit generálně u jakékoliv fotky a jakéhokoliv nízkého hodnocení.
30.01.2020 (17:52)  
Tak jo. Autor se mě jinde ptal, proč jsem dal fotce tak nízké hodnocení v porovnání s touto: https://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/okpl000.jpg a když už budu odpovídat, tak odpovím i zde, i přesto že si to tu asi moc lidí nepřečte když je to přes týden stará fotka.
Když srovnám ty dvě fotky. Té polské hraje do karet to pozadí s paneláky, jako taková je zajímavější než ta Pražská s nějakou šedou uličkou kterých je v Praze mraky. Za druhé. U té polské fotky ta odjíždějící tramvaj dává fotce pocit, jako by tam ten děda neměl co dělat, jako že je uprostřed rušné křižovatky a kdykoli ho může cokoli srazit. Na Pražské vidím dva lidi přecházející po přechodu za tramvají, nic neobvyklého. Za třetí. Starý pán se starou holí (skoro již historický), staré až historické tramvaje, starší datum pořízení. Kdežto Pražská fotka má novou tramvaj, kterou budeme potkávat dnes a denně a dva zcela normální lidi. Za čtvrté. Zatímco na Polské fotce jede tramvaj normálně "popředu", zde "couvá", což je sice drobnost, ale i to fotce dává jakýsi nádech toho, že "byl jsem fotit u trati, ale jaksi jsem to nestihl, tak tady je fotka vlaku zezadu". :-)
23.01.2020 (11:25)  
Asi jo,pardon, někde tam od nás na východ to bylo...
22.01.2020 (16:29)  
Cimrman: nebyly to Katovice?
22.01.2020 (13:45)  
Upřímně byla zajímavější ta nedávná fotka z Ruska, jak tam šel kolem tramvaje ten děda ale toďto taky není špatné.
22.01.2020 (11:39)  
MirKo: To samé mě taky napadlo! :-)
Registered user (gp) 
Number of user's comments734 »fotek 0
22.01.2020 (9:25)  
A místo Volkswagenu je tam jen nějakej brouček v kočárku.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko