..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "6 S 150 PV 2A":

FotkaZprávaDatum
451.026-9 + 451.025-1 + 451.045-9 + 451.046-7Tomáš Krajcar:

Tak tak, přesně jak píše autor, převoz na šroť...eee, pardon...vlastně do NTM.. :-P
31.03.20 - 10:21
E 499.0042Bazala68:

Vážené šotoušstvo si to užilo, děkujeme ;-)

https://www.flickr.com/photos/159429634@N05/48863951961/
08.10.19 - 10:26
M 262.1168Není to náhodou v úseku Mšené - Charvatce?14.06.19 - 19:23
831.110-2Trojaz:

Namíchla mě arogance vašich příspěvků a jejich agresivní styl. Viz poznámky o účastnících, kteří odjeli, i ten o potrefené huse i styl vaší komunikace vůči p. Švajcrovi. Prošel jsem si i jiné vaše komentáře zde na ŽP, ze kterých je patrné, že vám dělá problém přijmout kritiku. Nechť si každý udělá obrázek sám.

Než uzavřu naši konverzaci na toto téma, musím se ještě vyjádřit k jedné polopravdě, kterou jste uvedl - ano, vědělo se, kam se jede a že je to daleko - nicméně jízdní řád účastníci dostali až týden před akcí, po přihlášení a zaplacení. A přes poměrně velkou vzdálenost se z akce rozhodně dalo vytěžit mnohem více.

Je potřeba si uvědomit, že každý organizátor, čehokoliv, nese svým způsobem kůži na trh - akce je jeho dílo, které prezentuje ostatním a je za něj před ostatními zodpovědný. Jak jsem již psal, nikdo není dokonalý a kdo nic nedělá, nic nezkazí - proto jsem také k akci nechtěl zaujímat negativní postoj a nějak organizační tým hanět. Ale vaše příspěvky mi bohužel přišly nemístné...
27.11.18 - 12:16
831.110-2Vážený pane Trojane,

myslím, že byste se ve svých vyjádřeních měl poněkud mírnit, možná i poněkud více...

Účastnící akce si zaplatili službu, která se jmenovala "fotovlak". Zaplatili. Nebyla to od organizátora žádná charita, že je milostivě vzal s sebou. A od takové služby čekají jisté "plnění" a pokud ho nedostanou, je pochopitelné, že mohou být nespokojení...

Já jsem se původně k průběhu akce nechtěl nějak vyjadřovat, ale vaše (úmyslně s malým "v") příspěvky mě pěkně namíchly.

Takže: za prvé - organizace - organizátor by měl mít autoritu. Na fleku řekne, kde se bude stát, jak fotit, a ne, aby si účastníci navzájem překáželi v záběru, navíc, pokud polovina fotografů má reflexní vestu.. Sám organizátor se v Klatovech nechal slyšet: "fotit se bude možná u Nemilkova, ale kde, to nevím, já to tam neznám..." To je prostě špatně. Pokud jste se někdy zúčastnil nějaké fotoakce organizované českými kolegy (namátkou zmíním Petry Tylšara, Holuba, Jirku Rubína a další), věděl byste, že akci předchází podrobná příprava, prořezání míst, příprava podkladů, na níž se podílí velká řada lidí. A pokud se jede vlakem, ví organizátor vždy, kde a jak se bude fotit. Neštěstím zde byl i dost našponovaný jízdní řád, kde prostě nebyl prostor na nějakou organizaci přímo na místě.

Co se týče poznámky o odjezdu účastníků, tak nevím, kolik lidí odjelo, vím o sobě a kolegovi - já se potřeboval dostat do Prahy dříve, kolega vyhodnotil, že vzhledem k průběhu akce, jízdnímu řádu a situaci na obloze bude také raději dříve doma. Nicméně s organizátorem jsme se v Klatovech slušně rozloučili, poděkovali za možnost se zúčastnit..

Za sebe mohu říci, že vzhledem k tomu, jaké bylo počasí, jsem k akci přistoupil jako k projížďce a k možnosti zavzpomínat na provoz loďáků v Klatovech. Ale naprosto chápu nespokojenost ostatních, protože z hlediska organizace byla akce prostě fiasko. Za všechno zmíním nepochopitelné nezastavení u závor se strážním domkem před Kolincem. To je prostě důkaz totálně zanedbané přípravy akce. Slovy klasika: Nemusí se vám to líbit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je vše, co s tím můžete dělat.

A to zde ani nezmiňuji podivnou (nešťastně formulovanou)korespondenci o "dobrovolném" příspěvku na provoz sdružení. Pokud došlo k neočekávatelnému zvýšení nákladů akce, má to organizátor napsat rovnou a poprosit o zaslání doplatku.

Závěrem chci říct, že nikdo učený z nebe nespadl a organizátorům přeji, ať se z průběhu akce poučí a příště to už může vypadat úplně jinak...

Jan Drobný
27.11.18 - 11:09
423.041Hmmm, Vladař... :-) Míšo, neuvažoval jsi nad tím, přidat na kontrastu? Schválně jsem to zkoušel a přijde mi to lepší, takhle mi to přijde docela takový zašedlý.. Nebo převod do ČB, ten tomu sluší taky. :-)

Ale jinak super nápad i provedení! Já to mám až za tím přejezdem - a bez baga.. Ale příště..! Příště to už nepos.. ee.. už budu vědět, jak na to! :-D

H.

P.S. http://www.pamatkyaprirodakarlovarska.cz/protivec-smirci-kriz-2
19.03.18 - 17:23
810.616-3Osobně si myslím, že na snímku je kostel Nejsvětější Trojice v obci Dobřichov, čili se jedná o trať Pečky - Kouřim, traťový úsek bude dle pohybu auta a panningu Radim - Pečky, auto se pohybuje po silnici č. 329, nedaleko křížení trati s Třídou 5. května.

A focené to bude někdy v létě večer :-)

Doufám, že se na mě Chary nebude, v případě, že mám pravdu, moc zlobit - já tam nikdy nefotil, u kostela jsem se byl jen jednou projít :-)
17.10.16 - 9:42