..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Drahos Svestka":

ZdrojKomentářDatum
Zpráva 9487Bože, to jsou zase debaty. Za "projetí" návěstidla s návěstí zakazující jízdu se považuje jeho minutí třeba o metr, jinými slovy NERESPEKTOVÁNÍ jeho návěstního znaku, byť by to bylo bez následků. A kolejové obvody jsou zpravidla umístěny na jeho úrovni, což je logické. Těžko si dokážu představit situaci, kdy strojvedoucí dobrzďuje vlak před návěstí zakazující jízdu a současně hledá na zemi "krabice" (rozuměj tlumivky) kolejových obvodů, aby je náhodou neminul dřív než návěstidlo.
Jinak naprosto souhlasím s názorem příspěvku "OJakup"...že toto je opravdu nicotná událost, v porovnání s jinými, mnohem závažnějšími nehodami, ke kterým v poslední době došlo. Na druhou stranu má pravdu Láďa NIckON v tom smyslu, že se tu může objevit, jen to co někdo napíše...o tom není pochyb.
09.06.15 - 20:02
Zpráva 8057Ghuřháh:už ten nick o něčem vypovídá....nech si to patentovat.Ale kdo napíše takovou zvrácenost,samozřejmě musí být v anonymitě.Ovšem pokud je to vtip,pak dost dobrej(v tom případě beru vše zpět).
Neudělal jsi to náhodou ty?
Ještě mě napadlo,jestli nespokojený zákázník není třeba i ten magor z Adamova jménem Veverka,kterej nějakých 14 let sprejuje a ničí všechno co mu přijde pod ruku.Dráze způsobil škody za desítky milonů ale díky "demokratickým" zákonům stále vesele dělá to, co ho baví.V poslední době přešel na "inovaci"-vlaky sprejuje za jízdy pomocí malířské nádoby,kterou natlakuje a proud barvy z hadice pak ničí včechno... teď v létě včetně interiéru vlaku a cestujících.
Přemýšlím...Co by se asi v tomhle debilním státě a ještě odpornější době muselo stát aby to bylo konečně kvalifikováno jako obecné ohrožení???A aby se tím konečně někdo zabýval?Možná vystřílet nějakou vesnici.
28.06.11 - 23:00