..: Články - Česká republika (celá) :..

ilustracni obrazekStarý Kolín - 5.8. ve stanici Starý Kolín (trať 010) skočila pod vlak asi padesátiletá žena. Byla na místě mrtvá. Policie zjistila, že se jednalo o sebevraždu.

Bocanovice - Ve čtvrtek 10.8. ve večerních hodinách přejel nákladní vlak člověka na zastávce Bocanovice (trať 320). Jelikož na druhé koleji probíhá výluka z důvodů opravy železničního svršku, tak byl asi do jedné hodiny ranní přerušen provoz. V důsledku této události byl R 422 Cassovia opožděn asi o 150 minut a R 424 Laborec asi o 90 minut.

Předměřice nad Labem - Osobní vlak přejel v noci z 10. na 11.8. u Předměřic nad Labem (trať 031) na Královéhradecku 19-letého Slováka. Policie zjišťuje, zda šlo o nehodu, nebo sebevraždu. Na trati z Hradce Králové do Jaroměře se 2 hodiny nejezdilo.

Český Brod - 11.8. srazil v Českém Brodě nákladní vlak člověka. Na místě zemřel. Tělo bylo v takovém stavu, že záchranáři ani nemohli určit pohlaví oběti.

Ponětovice - V pátek 11.8. kolem 14:00 se na přejezdu v Ponětovicích (trať 340) srazil rychlík z Brna do Českého Těšína (lokomotiva 363.169) s francouzským zájezdovým autobusem.
Podle předběžných výsledků vyšetřování je zřejmé, že řidič autobusu nerespektoval zvukové výstražné znamení a vjel na přejezd bez závor chráněný zvukovou a světelnou signalizací.
Nehodu nepřežil řidič autobusu a zraněno bylo 8 lidí z autobusu a strojvedoucí.

Považská Bystrica - 13.8. okolo 19:15 zachytil vlak IC 403 Gerlach jedoucí z Vídně do Košic u stanice Považská Bystrica 22-letého muže. Byl na místě mrtvý. Vlak byl v důsledku nehody 100 minut opožděn.

Zroje: Novinky a Idnes

   
ŽelPage - elektronický magazín o drahách
ISSN 1801-5425
historie ŽelPage
Veřejné použití obsahu bez výslovného souhlasu autora není dovoleno.
zc.egaplez@ofni
© 2001-2019 Spolek ŽelPage
:. Přihlášeníopen/close
 
 
  
 
Zapomenuté heslo   
Zaregistrovat   
:. Nabídka eShopuopen/close
:. Poloha vlaků CZopen/close
Poloha vlaků CZ
 
:. Vyhledáváníopen/close

 
   
 
 
   
 
:. Info pro fotografyopen/close
Informace o podmínkách
na focení v ČR

Slunce
vychází v 07:54
zapadá v 16:29
:. Novinky na VLAKY.NET
Poslední příspěvek 120 rokov trate Trnava – Smolenice – Jablonica – Kúty
Nedávno spomenuté 120. výročie trate Lužianky – Hlohovec – Leopoldov možeme doplniť ďalším, rovnako okrúhlym výročím. S tou traťou totiž súvisí aj trať Trnava – Smolenice – Jablonica – Kúty, ktorá predstavuje ...

Poslední příspěvek Parádní wolsztynská „Parada parowozów 2018“
Mezinárodní setkání parních lokomotiv v místě posledního pravidelného normálněrozchodného parního provozu je tradičním fenoménem. Letos se do polského Wolsztyna vydala i moje maličkost a byla svědkem již ...

Poslední příspěvek ZSSK predstavila 2. zmenu cestovného poriadku
V nedeľu 10. júna 2018 vstúpi do platnosti 2. zmena Cestovného poriadku 2017/2018 (GVD). Vďaka vlakom Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) budú ľudia z okolia hlavného mesta cestovať rýchlejšie, ekologickejšie ...