..: Nachrichten und Artikel - Rozhovory :..

Ilustrační obrázekPraha - Aktualizováno 16.2.2007 v 15:00 hod.: Redakce ŽelPage pokračuje ve svém projektu: Patnáctého v měsíci nový rozhovor na ŽelPage. Tentokrát byla oslovena společnost JLV - Jídelní a lůžkové vozy. Otázky jsme i tentokrát zaslali e-mailem před 20 dny. Vzhledem k tomu, že jsme odpověď do začátku tohoto týdne neobdrželi, napsali jsme ještě jeden e-mail na JLV. Bohužel do včerejšího dne odpověď nedorazila, takže byly zveřejněny jen otázky bez odpovědí. Dnes (16.2.2007 v 9:11 hod.) odpověď s omluvou za zpoždění z JLV přišla, takže ji zveřejňujeme v plném znění. Na dotazy odpovídal Jan Valeš, vedoucí kanceláře generálního ředitele JLV.

Autor: CSPSV

Ilustrační obrázekPraha - Redakce ŽelPage se rozhodla obnovit rozhovory, které se budou věnovat železnici. Naším cílem je zveřejnit každý měsíc jeden rozhovor se zástupcem vybrané společnosti nebo instituce, která má vztah k železniční dopravě. Jedná se o další z projektů ŽelPage pro rok 2007, které již v současné době probíhají - jedná se například o soutěž Fotografie roku 2006 či seznam odkazů; další projekty jsou v přípravě. Věříme, že dotčené osoby, resp. instituce na naše dotazy zareagují a zodpoví nám je. Z časových důvodů budou všechny dotazy pokládány prostřednictvím e-mailu, nikoliv osobně.

Autor: CSPSV

Praha - Již podruhé jsme oslovili pana Šimrala za společnosti Railtrans a požádali jej o rozhovor. Byl tak laskav, že nám otevřeně odpověděl na všechny naše dotazy. Přepis rozhovoru naleznete níže.

Autor: CSPSV

Praha - Jak se již stalo tradicí, každý měsíc Vám přinášíme rozhovor s osobou, která je spjata s železnicí. Pan Radim Jančura ze společnosti Student Agency sice do dění na železnici zapojen není, nicméně se na vstup na české koleje chystá.

Autor: CSPSV

Rozhovor Praha — Před dvěma měsíci jsme zveřejnili krátký rozhovor se zástupcem společnosti Railtrans Petrem Šimralem. Dnes jsme pro čtenáře ŽelPage připravili rozhovor s projektovým manažerem společnosti Connex Česká Železniční Jiřím Schmidtem. Věříme, že i další společnosti budou tak ochotně spolupracovat jako dvě výše jmenované a ŽelPage bude schopna čtenářům přinášet nejen informace převzaté z tiskových zpráv a agentur.

Autor: CSPSV

Mikrofon Praha — Dnes se redakce ŽelPage spojila s jednatelem společnosti Railtrans s. r. o., panem Petrem Šimralem. Byl tak laskav, že nám poskytl krátké interview, které Vám přinášíme níže. Pro doplnění, společnost Railtrans hodlá od nového GVD provozovat vlaky "RT Express" mezi Prahou a Ostravou.

Autor: CSPSV
« Neuere Nachrichten | 1 2   
ŽelPage - Elektronisches Eisenbahnmagazin
ISSN 1801-5425
historie ŽelPage
Öffentliches Ausnutzung ohne klaren Genehmigung des Autors nicht gestattet.
zc.egaplez@ofni
© 2001-2020 Spolek ŽelPage
:. Anmeldenopen/close
 
 
  
 
Vergessenes Passwort   
Registrieren   
:. eShop Angebotopen/close
:. Aktuelle Zugposition CZopen/close
Aktuelle Zugposition CZ
 
:. Suchenopen/close

 
   
 
 
   
 
:. Info für Fotografenopen/close
Bedingungen zum Fotografieren
in der CZ

Sonne
geht auf um 05:43
geht unter um 20:30