..: All news and reports - Rozhovory :..

Ilustrační obrázekPraha - Aktualizováno 16.2.2007 v 15:00 hod.: Redakce ŽelPage pokračuje ve svém projektu: Patnáctého v měsíci nový rozhovor na ŽelPage. Tentokrát byla oslovena společnost JLV - Jídelní a lůžkové vozy. Otázky jsme i tentokrát zaslali e-mailem před 20 dny. Vzhledem k tomu, že jsme odpověď do začátku tohoto týdne neobdrželi, napsali jsme ještě jeden e-mail na JLV. Bohužel do včerejšího dne odpověď nedorazila, takže byly zveřejněny jen otázky bez odpovědí. Dnes (16.2.2007 v 9:11 hod.) odpověď s omluvou za zpoždění z JLV přišla, takže ji zveřejňujeme v plném znění. Na dotazy odpovídal Jan Valeš, vedoucí kanceláře generálního ředitele JLV.

Ilustrační obrázekPraha - Redakce ŽelPage se rozhodla obnovit rozhovory, které se budou věnovat železnici. Naším cílem je zveřejnit každý měsíc jeden rozhovor se zástupcem vybrané společnosti nebo instituce, která má vztah k železniční dopravě. Jedná se o další z projektů ŽelPage pro rok 2007, které již v současné době probíhají - jedná se například o soutěž Fotografie roku 2006 či seznam odkazů; další projekty jsou v přípravě. Věříme, že dotčené osoby, resp. instituce na naše dotazy zareagují a zodpoví nám je. Z časových důvodů budou všechny dotazy pokládány prostřednictvím e-mailu, nikoliv osobně.

Praha - Již podruhé jsme oslovili pana Šimrala za společnosti Railtrans a požádali jej o rozhovor. Byl tak laskav, že nám otevřeně odpověděl na všechny naše dotazy. Přepis rozhovoru naleznete níže.

Praha - Jak se již stalo tradicí, každý měsíc Vám přinášíme rozhovor s osobou, která je spjata s železnicí. Pan Radim Jančura ze společnosti Student Agency sice do dění na železnici zapojen není, nicméně se na vstup na české koleje chystá.

Rozhovor Praha — Před dvěma měsíci jsme zveřejnili krátký rozhovor se zástupcem společnosti Railtrans Petrem Šimralem. Dnes jsme pro čtenáře ŽelPage připravili rozhovor s projektovým manažerem společnosti Connex Česká Železniční Jiřím Schmidtem. Věříme, že i další společnosti budou tak ochotně spolupracovat jako dvě výše jmenované a ŽelPage bude schopna čtenářům přinášet nejen informace převzaté z tiskových zpráv a agentur.

Mikrofon Praha — Dnes se redakce ŽelPage spojila s jednatelem společnosti Railtrans s. r. o., panem Petrem Šimralem. Byl tak laskav, že nám poskytl krátké interview, které Vám přinášíme níže. Pro doplnění, společnost Railtrans hodlá od nového GVD provozovat vlaky "RT Express" mezi Prahou a Ostravou.

« Newer messages | 1 2   
ŽelPage - Czech railway webzine
ISSN 1801-5425
historie ŽelPage
Public use not allowed without explicit permission of author.
zc.egaplez@ofni
© 2001-2020 Spolek ŽelPage
:. Sign inopen/close
 
 
  
 
Forgot your password?   
Register   
:. eShop offeropen/close
:. Current train position - Czech Rep.open/close
Current train position - Czech Rep.
 
:. Searchopen/close

 
   
 
 
   
 
:. Weather for Photographersopen/close
Photographing conditions
in the Czech Republic

Sun
rises at 04:58
sets at 21:14
:. New on VLAKY.NET
Poslední příspěvek 120 rokov trate Trnava – Smolenice – Jablonica – Kúty
Nedávno spomenuté 120. výročie trate Lužianky – Hlohovec – Leopoldov možeme doplniť ďalším, rovnako okrúhlym výročím. S tou traťou totiž súvisí aj trať Trnava – Smolenice – Jablonica – Kúty, ktorá predstavuje ...

Poslední příspěvek Parádní wolsztynská „Parada parowozów 2018“
Mezinárodní setkání parních lokomotiv v místě posledního pravidelného normálněrozchodného parního provozu je tradičním fenoménem. Letos se do polského Wolsztyna vydala i moje maličkost a byla svědkem již ...

Poslední příspěvek ZSSK predstavila 2. zmenu cestovného poriadku
V nedeľu 10. júna 2018 vstúpi do platnosti 2. zmena Cestovného poriadku 2017/2018 (GVD). Vďaka vlakom Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) budú ľudia z okolia hlavného mesta cestovať rýchlejšie, ekologickejšie ...