..: Výběr šotoklubu – 15. až 27. května 2017 :..

Výběr šotoklubu Tahle nabídka editora mě tak nějak překvapila. A když překvapení, tak pořádné. V posledních letech fotím už jen kolem práce a muzea. Jedno vám dojede až pod nos a druhé si musíte nejdřív připravit. Ale proč ne, zase jsem začal koukat po velkých fotkách a něco z těch posledních dvou týdnů vybral.

151.023-9, autor: malard

151.023-9, Kojice - Týnec nad Labem, foto: malard Fotka úplně standardní, ale přeci kouzelná. Zatím všechny fotky odtud byly přes řeku a je to možná jen špatným hledáním. Zavzpomínejte spolu se mnou a připomeňte si fotky Josefa Petráka, Ravena, Tomáše Kubovce, freedoma. Ravenovi rybáři jsou poetičtí, Davidus zachytil červenomodrý expres. I malard v minulosti fotil z druhého břehu. Ale tahle fotka se mi líbila už při uveřejnění a čas na tom nic nezměnil.

Detail fotografie

475.179, autor: Duhy

475.101,  Lipník nad Bečvou - Drahotuše, foto: Duhy Na poslední chvíli jsem vybral tuhle krásku. Původně jsem ve výběru žádný „čajník“ neměl. Ale protože jsem fanda droního létání a ty fotky fakt stojí za hřích, tahle se musela. Jezernický viadukt patří k Duhyho oblíbeným fotografickým místům, [1], [2], [3], [4], vždyť po mírně zvlněné D1 je z Hlučína v Lipníku za chvíli. Fotit tento monumentální 343 m dlouhý viadukt se 41 oblouky jde z mnoha míst. Payus (a ještě jedna) s Johníkem si vyzkoušeli ekvilibristiku v korunách stromu. Lze sestoupit do pole před vidaduktem nebo se od něj vzdálit. Ale dron je dron, že Duhy?

Detail fotografie

189.503, autor: Jan Zelenda

189.903, Kufstein - Kiefersfelden, Německo, foto: Jan Zelenda Aby se neřeklo, že se držím jen v republice, prošel jsem i „nabídku“ fotek pořízených za hranicemi naší vlasti. Trošku jiná krajina, pominu-li Slovensko, tak i jiná drážní vozidla, než ta naše. Z prezentovaných fotografií mne zaujala tahle fotka. Jednoduchá a přitom hezká.

Detail fotografie


Jakuza Poslat mail autorovi | 30.5.2017 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky ŽelPage

Další z regionu Německo Česká republika (celá)

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko