..: České dráhy zajistí speciální vlaky na koncert Kiss v Brně :..

Skupina Kiss, foto: Llann Wé² – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27166448 Brno — Chystáte-li se na brněnský koncert rockové skupiny Kiss, který se uskuteční již tuto sobotu 20. května, možná využijete služeb některého ze železničních dopravců. Pro cesty z Prahy, Pardubic, Ostravy, Přerova a dalších měst na trase lze využít dva speciální vlaky Kiss expres Českých drah, které v sobotu odpoledne dovezou fanoušky této americké legendy do Brna a krátce po půlnoci zpět. Ve vlacích platí standardní tarif ČD, jsou však povinně místenkové (při nákupu v e-shopu nebo aplikaci Můj vlak je místenka zdarma). V ostravském vlaku budou navzdory delší trase přes Břeclav uznávány i jízdenky platné pro přímou trasu.

Podrobné časy odjezdů naleznete v řazení vlaků.

Zdroj: České dráhy


Radek Papež Poslat mail autorovi | 17.5.2017 (8:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Jízdní řád

Další z regionu ČR Jihomoravský


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
registrovaný uživatel Lev 
19.05.2017 (21:47)  
DC: To s párami měla být narážka na Antonyho, pro kterého je asi šrot všechno, co není nové nebo zánovní. Byť sebevíc udržované. Já s historickými jízdami nemám vůbec problém. Taky se někdy projedu. Byť letos jsem zatím párou ještě nejel.
19.05.2017 (16:53)  
Fotbalový zápas Ostrava-Olomouc bude 21,5.Souprava bude mít 14 vozů a jak budou asi vypadat na konci. zde info: http://www.vlaky.net/zeleznice/kratke-spravy/18997-Zvlastnim-vlakem-CD-na-fotbal-do-Olomouce/
19.05.2017 (15:07)  
No tak už aby bylo po koncertu, škody opraveny, požáry uhašeny, a může se čekat na další podobný koncert nebo fotbalový zápas.
19.05.2017 (11:32)  
Ešus - zavedl bych opatření, že v mezinárodní přepravě povinná místenka. Ono to moc pohodlné není, když cizinec neznalý místních poměrů je za cestu Vídeň-Praha 3x přesazen...
registrovaný uživatel Zlámalík  mail  
18.05.2017 (23:53)  
Nechic: to bude v pohodě, stačí přidat topení. Já před časem ráno chytil čtyři vypité experty ráno v půl sedmé z Brna, seděli hned přede mnou, každej navalenej v peřové bundě, zjevně z flámu na ranní vlak. Ještě jsme neopustili kaňon Svitavy u Blanska a už všichni spali. V Třebové nastal poplach - "Třebová, pi.o!" a už byli venku :-D
registrovaný uživatel Ešus 
18.05.2017 (23:09)  
Já jsem také rád, že IC a EC jsou nepovinně místenkové. Kdybych se musel zavázat, kterým vlakem pojedu, na vlaky bych se vykašlal.
Do ICE sice můžete nastoupit bez místenky, ale vzhledem k tomu, že většina lidí si ty místenky kupuje, je dost možné, že se usadíte na schody do dveří... Ale důležité je, že jedete.
registrovaný uživatel Dale Cooper  mail  
18.05.2017 (22:25)  
Lev: Proč jezdí lidé párami, když je to takový "šrot"? Protože to jezdí v úterý a v dubnu a je to něco jiného. Mnoho starších si připomene mládí, děti uvidí něco neviděného a podobně.
Stejné by to bylo, kdyby se na nějakou retro linku nasadily RTO, ŠM a Ikarusy. Taky to přiláká spoustu zájemců.
Když to bylo v denním provozu, tak to bylo běžné, což nyní není.
registrovaný uživatel Lev 
18.05.2017 (21:28)  
Komín: naprostý souhlas. Ještě bych dodal, že místenky nejsou povinné ani v německých ICE.
Antony: Ono je někdy lepší jet soupravou starší pěti let, pokud je řádně udržovaná, jak moderním vlakem. Proč asi jezdí parními vlaky tolik lidí, když je to takový "šrot"? Mě nevadí ani regíny, z kterých by dostal někdo jiný infarkt, kdyby v nich měl jet. Jen chci ještě říct, já nejsem proti modernizacím a novým vlakům. Ovšem mají taky mouchy.
18.05.2017 (14:13)  
Dale Cooper , ona tam ta kuřárna bude, stačí otevřít okno, až odejde průvodčí, zatáhnout závěsy, a je to.
registrovaný uživatel Komín  mail  
18.05.2017 (12:54)  
Antony: nepovinné rezervace ve vlacích railjet, EC, IC je naopak jejich největší bohatství. Zachovává se flexibilita, člověk může jet, v kolik chce. Ve Švýcarsku nebo v Rakousku něco takového neexistuje. Kdo chce jít na jisto, nikdo mu nebrání koupit si místenku (u nás po netu navíc zdarma).
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko