..: Vše nejlepší v novém roce 2016 :..

logo ŽelPagePraha — Hladina iontů v našich tělech se po silvestrovské zátěži pomalu vrací k normálu, předsevzetí už byla vyřčena, takže vám, našim pravidelným i nahodilým čtenářům, přispěvatelům, návštěvníkům, kibicům, fotografům i vášnivým diskutérům děkujeme za zaslaná přání a přejeme vše dobré nejen po zbytek Nového roku, ale i po všech ostatních 365 dní (ano, letošek je opět přestupný). Zachovejte nám přízeň a my vám za to budeme i nadále přinášet nejen novinky ze světa železnic, ale i vyhraněné názory, komentáře, zasvěcené články, anotace, nostalgické vzpomínky, on-line reportáže z plánovaných i mimořádných událostí a veškerý servis.

Samozřejmě, že více či méně článků najdete ledaskde, my vám ale budeme i nadále přinášet výběrovou Fotogalerii a řadu projektů, které Vám nabízíme exkluzivně. V první řadě Řazení vlaků, pak horkou novinku Nádražní hlášení, aktuální Seznam tratí se zobrazováním jízdních řádů a fotografií z příslušných traťových úseků. Dále u nás budete nacházet Kalendář akcí, Atlas vozů i lokomotiv, skvělou Fotoškolu od hlavního správce fotogalerie Charyho a samozřejmě i e-shop, v němž si můžete například zakoupit náš reprezentativní nástěnný kalendář.

A nakonec to nejlepší. Ačkoliv práce na webu stojí několik desítek lidí tisíce hodin ročně, zůstáváme u principu dobrovolnosti. A to znamená, že veškerý unikátní obsah, včetně fotogalerie s několika desítkami tisíc obrázků, vám zůstává i nadále k dispozici zcela zdarma. Kdo by však chtěl vyjádřit podporu našemu desetiletému usilí, může se stát členem našeho spolku a zaplacením členského poplatku přispět na provoz serveru, který bohužel zdarma není. Rádi vás však kdykoliv uvítáme i jako hosty!

Vaše redakce magazínu ŽelPage


NIcKON Poslat mail autorovi | 1.1.2016 (18:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky ŽelPage

Další z regionu Česká republika (celá)

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko