..: Najdete nejkrásnější nádraží ČR 2014? :..

Rynoltice, foto: AEFCZ Praha — Letní měsíce jsou obdobím dovolených a objevných cest a věříme, že řada našich čtenářů se přitom podívá i na místa, která jindy nenavštíví. Tak jako v uplynulých letech bychom vás proto chtěli i letos požádat o pomoc s hledáním nejkrásnějšího nádraží ČR roku 2014 - protože vy nejlépe víte a vidíte, kde si titul opravdu zaslouží. Nejkrásnější nádraží by mělo být místem, kde se jako cestující dobře cítíte. Nejen proto, že dobře funguje, ale i proto, že, často i díky dobrovolné péči místních zaměstnanců, dobře vypadá. Ne vždy přitom musí nutně jít zrovna o čerstvě rekonstruovanou uzlovou stanici, to nejkrásnější nádraží máte možná přímo ve vaší obci.

Cílem naší soutěže je v zastoupení cestujících poděkovat těm, kteří se o příkladný stav nádraží zasloužili, ukázat, že si jejich péče někdo všiml, prezentovat dobré příklady, že i ve složitých podmínkách vztahů a poměrů vlastníků, provozovatelů a obyvatel existují dobré příklady hodné následování. Oceňováni bývají nejen vedoucí zaměstnanci SŽDC nebo Českých drah, ale také přímo místní zaměstnanci, zástupci měst a obcí, případně jiní obyvatelé samotného nádraží. Uplynulé ročníky jasně ukázaly, že soutěž má svůj smysl a motivuje k dalším zlepšením.

Pokud tedy máte ve své volbě nejkrásnějšího nádraží jasno, prosíme nominujte jej do soutěže, náš tým ho mohl minout. Mimo soutěž pak uvítáme i další náměty a např. příklady ze zahraničí. Postoupí-li vaše nádraží do výběru nominací k hlasování, budete též pozváni do Senátu na slavnostní vyhlášení výsledků. V každém případě děkujeme za podporu.

Zdroj: Nejkrásnější nádraží ČR 2014


Redakce ŽelPage Poslat mail autorovi | 5.8.2014 (6:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky

Další z regionu Česká republika (celá)


registrovaný uživatel Honza  mail  
08.08.2014 (23:26)  
Na trati Most - Louny - Rakovník jsou moc krásná, sice stará, nádraží. Když tam člověk projíždí nebo vystoupí, vidí, že to tam žije. Kolem budov jsou udržované zahrádky - všude kytky a zeleň, jsou tam sympatické paní výpravčí a hezké nápisy na budovách.
07.08.2014 (15:53)  
Štěpánov
registrovaný uživatel M 152.0  mail  
06.08.2014 (12:35)  
Ostrava-Vítkovice? :D
registrovaný uživatel JK ml. 
05.08.2014 (16:31)  
Chtěl bych jen připomenout že se stalo hezkým a častým jevem, že nejlepší nádraží je pro příslušný rok, dopravně vzato, zastávka :-)
05.08.2014 (11:30)  
Krásných je spousta. Měl bych tip na nejrozkopanější (UO) :-)
registrovaný uživatel Petr budvar  mail  
05.08.2014 (11:25)  
Měl bych adepty: Jemnice, Hevlín, Svob. Heřmanice, N. Jičín, Ždánice, Horš. Týn, Netolice, Týn n. Vltavou, Kralovice a další:)

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko