..: Horskými vlaky po Švýcarsku :..

Horskými vlaky po Švýcarsku, foto: CK QUICKTOUR Komerční sdělení — Rádi bychom Vás pozvali na poznávací zájezd „Horskými vlaky po Švýcarsku“, který se koná v květnu a v září. Z horských vlaků se Vám naskytnou překrásné a neotřelé výhledy na okolní alpská panoramata. To vše ve spojení se švýcarskou precizností a komfortem ve Vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky. Na květnový termín 17. 5. – 22. 5. poskytujeme slevu 800 korun na osobu v rámci akce last minute. Cena zájezdu po slevě činí 7.290 korun ve třílůžkovém pokoji a 7.590 korun ve dvoulůžkovém pokoji. Neváhejte a pojeďte s námi poznat krásy švýcarské železnice.

Poznejte s námi nejproslulejší tratě švýcarských železnic, např. úsek zařazený na seznam UNESCO s nejfotografovanějším železničním mostem přes řeku Landwasser u průsmyku Albulapass, přejezd přes Oberalppass do Andermattu, zubačku na Gornergrat, aj. Navštivíte s námi také stavbu Gotthardského tunelu, nejdelšího na světě.

Horskými vlaky po Švýcarsku 1, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 2, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 3, foto: CK QUICKTOUR

Podrobný program zájezdu a více informací naleznete na našich stránkách www.quicktour.cz


CK Quicktour Poslat mail autorovi | 5.5.2011 (9:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky Komerční sdělení

Další z regionu Česká republika (celá) Švýcarsko


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
06.05.2011 (12:49)  
SzKT) Ale no tak, to NENí zpráva, ale komerční sdělení. Předpokládám, že stejně jako světové jazyky ovládáš i češtinu. :)

Ostatně s těmi jazyky bych trochu pochyboval. Česká jazyková gramotnost je v průměru dost chabá a je dost lidí, co se bojí si málem koupit i lístek do zahraničí, natož zařizovat celý zájezd a zjišťovat, co kde a jak, když tam nebyli. Pro ty je tu pak nějaká cestovní kancelář, co to zařídí za ně. A proto je to o něco dražší. Je to služba navíc.
registrovaný uživatel SzKT  mail  
06.05.2011 (12:44)  
Opět úžasná zpráva a ještě úžasnější nabídka. Jak jsem pochopil, v uvedené ceně je zahrnuta jen doprava (nejspíš busem) a ubytování- nic víc. 7590 Kč je dnes zhruba 300 eur. Když si koupím 2x BayernTicket, dostanu se za 42 eur z oblastí od Prahy na západ za den až do toho Švýcarska. Jede-li víc lidí, je to ještě levnější. Sice je to osobák, nicméně svezení v Bmee nebo německém patrovém DOSTO 03 je vysoce komfortní a navíc je tam dost velká časová rezerva na protáhnutí nohou a jídlo. Vezmeme-li, že zbývajících 250 eur by bylo na nocleh a řekneme-li si, že 35 eur/noc je pro jednoho v dvoulůžkovém pokoji takový "nižší standard", za nějž už seženu jakž-takž slušné ubytování všude, mohl bych být za stejnou cenu ve Švýcarsku plných 7 nocí. Přitom vše lze jednoduše rezervovat po netu a speciálně ve Švýcarsku se člověk dobře domluví všemi myslitelnými významnými jazyky (německy, anglicky, francouzsky i italsky), takže asi málokdo by v těch krajích měl problémy s domluvou. Shrnuto- nabídka je to vskutku úžasná!
registrovaný uživatel hasitobur  mail  
06.05.2011 (11:08)  
S CK ano či ne? Asi záleží co očekávám a co chci vidět a prožít. Jsou CK které jsou naprosto skvělé vůči klientům a na druhou stranu i takové, které svoje klienty ženou jako stádo z místa na místa. Vloni jsem jel vlastním autem na Island. Pořádala to ale CK a bylo to naprosto skvělé. Malá skupina lidí v šesti autech plus jako průvodce cestovatel, který nás vedl přes různé brody a podobně. Člověk měl prostě jistotu, že i kdyby byl nějaký problém, tak je pořád někdo, kdo může pomoci. Samozřejmě je i snazší to, že člověk měl zajištěný trajekt, že měl zajištěno ubytování. A pak už záleží jen na jedinci, zda si trochu připlatí a nebo si to vše zajistí sám.
Prostě je mnoho cestovek, které nestojí za nic a většinou jsou to právě ty velké. A na druhé straně je mnoho těch menších, které se specializují na určité oblasti a tam se dají najít věci přímo na míru každého jedince. A pak už záleží jen na jeho finančních možnostech.
06.05.2011 (10:20)  
Proč nejedu na poznávací zájezd s CK - obvykle totiž nabízí dopravu z ČR do místa poznání busem. Po jednom výletu do Tater (8 hodin v buse), jsem si řek, že příště na takové vzdálenosti jen vlak, nebo letadlo. Tak se stalo, že z klienta CK se stal individuální turista v rámci civilizované Evropy, kde se bez problémů domluví. Navíc CK jede po nejvíce profláknutých místech, tématických poznávaček/putování zaměřených dle přání klienta je minimum. Nějaký Egypt, Čína, ... bych CK využil
registrovaný uživatel CK Quicktour  mail  
06.05.2011 (8:25)  
Vážení,

jízdenky nejsou zahrnuty v ceně zájezdu z toho důvodu, protože chceme vyjít vstřic klientům a umožnit jim uplatnit případné slevy - junioři, skupiny atp. a dopředu nikdy nevímě kolik lidí a jakého věkového složení se přihlásí na zájezd.
Ano individuální dovolená většinou vyjde o něco levněji než organizovaná, ale v případě organizované cesty máte sebou česky mluvícího průvodce a veškeré služby dopředu zajištěny a nemusíte se o nic starat, na každém záleží jaký tip cestování mu více vyhovuje.

Přejeme Vám všem hezký den
05.05.2011 (21:32)  
CK musí mít radost, když jsou v diskusi tipy na levnější (výhodnější) řešení... :-D
registrovaný uživatel TTtrain  mail  
05.05.2011 (15:44)  
Tento typ informací, zvláště pokud je jako zde označen "komerční" mně absolutně nevadí.
05.05.2011 (13:14)  
Šéfredaktor
Jiří Hovorka, Zel.am) PR článek zde není poprvé; už dříve tu byl text (myslím) od Švýcarsko–české obchodní komory. Inzerenty nevyhledáváme, ale pokud nás někdo osloví, neodmítáme je automaticky. Většina se ale omezuje na poptávku bannerových ploch a při vší úctě – na ty nemáme vyhrazený prostor a ani s tím moc nepočítáme do budoucna. Z druhé strany – ŽelPage je nadále tvořena nekomerčně, tj. všichni ten web tvoříme bez nároku na honorář. Na tom se nic nezměnilo.
05.05.2011 (13:10)  
Zel.am - tato reklama mi nevadí, týká se zaměření serveru. Vadilo by mi, kdyby to byly např. hyg. potřeby, čistící prostředky,... a doufám, že toho se zde nedočkám.
registrovaný uživatel Zel.am  mail  
05.05.2011 (13:06)  
V jisté době byla ŽP hrdá na to, že pojede na nekomerční bázi a bez reklam, změnili jste poled na věc?
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko