..: Horskými vlaky po Švýcarsku :..

Horskými vlaky po Švýcarsku, foto: CK QUICKTOUR Komerční sdělení — Rádi bychom Vás pozvali na poznávací zájezd „Horskými vlaky po Švýcarsku“, který se koná v květnu a v září. Z horských vlaků se Vám naskytnou překrásné a neotřelé výhledy na okolní alpská panoramata. To vše ve spojení se švýcarskou precizností a komfortem ve Vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky. Na květnový termín 17. 5. – 22. 5. poskytujeme slevu 800 korun na osobu v rámci akce last minute. Cena zájezdu po slevě činí 7.290 korun ve třílůžkovém pokoji a 7.590 korun ve dvoulůžkovém pokoji. Neváhejte a pojeďte s námi poznat krásy švýcarské železnice.

Poznejte s námi nejproslulejší tratě švýcarských železnic, např. úsek zařazený na seznam UNESCO s nejfotografovanějším železničním mostem přes řeku Landwasser u průsmyku Albulapass, přejezd přes Oberalppass do Andermattu, zubačku na Gornergrat, aj. Navštivíte s námi také stavbu Gotthardského tunelu, nejdelšího na světě.

Horskými vlaky po Švýcarsku 1, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 2, foto: CK QUICKTOUR Horskými vlaky po Švýcarsku 3, foto: CK QUICKTOUR

Podrobný program zájezdu a více informací naleznete na našich stránkách www.quicktour.cz


CK Quicktour Poslat mail autorovi | 5.5.2011 (9:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Pozvánky Komerční sdělení

Další z regionu Česká republika (celá) Švýcarsko


  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   
08.05.2011 (10:37)  
Mohl by tu někdo zveřejnit nějaký itinerář kde už něco podobného prožil a popisuje??? Nebo cestopis s podrobnostmi??? Rád bych vyrazil, klidně i sám, ale nemám ponětí kam přesně a co si užít... Díky za jakýkoliv info...
08.05.2011 (1:08)  
K vyjádření CK jenom podotknu, že na dopravu nečerpám žádné slevy nedostupné obyčejným lidem (FIP,...). Na nekvalitní ubytování (v námi požadovaném standardu) v této zemi jsem ještě nenarazil.

Na cestování do Švýcarska se mi podařilo nalákat tři skupiny - automobilisty, busové a železniční skupiny. Automobilisté se vrátili a největší zážitek byl z autokempu a akvaparku. Příroda a fungující doprava je neoslovily. Víckrát nejedou. Busoví zase ocenili přírodu. Pojedou zase ve stejném, nebo o něco menším počtu. A ta železniční - v prvním roce nás bylo 6, o rok později 8, pak 9 a letos nás jede 10. 100% FIPkaři jsou jen dva, 2x jejich rodinní příslušníci a ten zbytek jede za běžné tarify projížděných železnic.
registrovaný uživatel karosa  mail  
07.05.2011 (16:48)  
J.P. Aby nedošlo k nedorozumnění, myslel jsem to přesně tak, jak jste to napsal Vy. Myslím, že by to nemusela být špatná reportáž. Bohužel, já se tohoto(ani jiných) zájezdu zúčastnit nemůžu, takže jsem odkázán vždycky jen na něčí zážitky. A že se jede autobusem, to nehraje zase tak velkou roli. I když, jistě, stylovější by byl jistě vlak, ale pokud se CK rozhodla pro bus, jistě k tomu má své důvody, třeba i možnosti spojení apod.
06.05.2011 (20:20)  
Karosa) No proč ne, pokud si ten zájezd někdo z kluků objedná a vyrazí na něho, vydání reportáže mu bránit nebudeme. Pokud vadí, že někdo na žel. serveru cestuje autobusem, můžeme to pro slabší povahy zatajit. ;)
registrovaný uživatel karosa  mail  
06.05.2011 (19:38)  
Já jsem už jen zvědavý, kdy se tady objeví reportáž z květnové(popř. až z té podzimní) cesty po Švýcarsku a jeho železnicích, zpracované některým ze zdejších redaktorů....
06.05.2011 (18:52)  
Jednoducho je to o tom, ze kazdy ma ine preferencie a niekomu teda tato ponuka vyhovuje, niekomu nie :) Ak Vam nevyhovuje, proste nekupte :)

Podla mna je to velmi fajn zajazd, navyse nie uplne tuctovy, takze thumbs up. Aj ked ja osobne skor preferujem individual :)
registrovaný uživatel CK Quicktour  mail  
06.05.2011 (15:44)  
Vážení klienti, dovolte, abychom reagovali na některé Vaše příspěvky. Pokud p. Hovorka tvrdí, že obdobný 11-denní zájezd pořídí za 1.800 Kč na den a náš 6-denní zájezd vychází na 1.900 Kč na den včetně vlaků a vstupů, pak je to pro naši CK velice dobré hodnocení:-) Logicky totiž kratší zájezd vždy vychází na den dráž, než delší, jelikož je do ceny zahrnuta doprava do destinace, v tomto případě do Švýcarska, jejíž cenu my dělíme 6, on 11. V doporučeném kapesném 200 CHF jsou zahrnuty nejen vlaky, ale i např. vstupné do lázní. Je obecným zvykem, že se tyto poplatky platí až na místě, aby klienti mohli uplatňovat různé své slevy, samozřejmě v případech, kde je výhodnější uplatnit slevu skupinovou, průvodce Vám na místě zajistí slevu skupinovou.
Pokud někteří z Vás mají dopravu do Švýcarska vlakem zdarma nebo s výraznou slevou jakožto zaměstnanci ČD, pak samozřejmě tato nabídka není určena pro Vás. Je určena pro železniční fandy, kteří chtějí poznat krásy švýcarských železnic a okolní přírody s komfortním ubytováním a zkušeným česky mluvícím průvodcem.
Budeme potěšeni, pokud se mezi Vámi najdou naši noví klienti:-)
Vaše CK QUICKTOUR
06.05.2011 (15:10)  
SzKT, Josef Petrák: Souhlas s oběma - když si to člověk zorganizuje sám, bude to mít levnější a zajímavější, ale řekl bych že aspoň polovina lidí (z těch co by se vůbec chtěli/mohli podívat do Švýcarska) to radši přenechá nějaké CK - ne každý si chce všechno zjišťovat a plánovat sám a s těmi jazyky jsme na tom obecně opravdu špatně. Němčina už je dneska dost OUT a italštinu s francouzštinou vždy ovládali jen fajnšmekři.

Ohledně zájezdu - špatně působí i to, že se v tom krátkém itineráři podařilo zvrtat tři místní názvy. Také nevím, co se bude dělat celý 4. den (mezi dvěma noclehy v Täschi), vždyť na Gornergrat se vyjede ani ne za hodinu, dolů za druhou, po té "krátké procházce po vrcholu". My jsme dopoledne stihli celou Centovallinu, ve 13 hodin jsme vycházeli pěšky z Zermattu a s několika pauzami a zacházkou k ledovci pod Monte Rosa jsme vylezli na Gornergrat s rezervou před odjezdem posledního vlaku dolů.
06.05.2011 (14:29)  
Jiří Hovorka: na těch projížděných úsecích můžete dosáhnout slevy (proti cenám uváděným cestovkou) např. na FIP nebo dokonce i na obyčejný RAILPLUS. A ten leckdo mít může.
06.05.2011 (13:06)  
S tou cenou za vlak po CH - podle SBB je cena shodná, kde se tedy projevuje skupinové jízdné, když program je stejný pro celou skupinu? Kolipak lidí z ČR jedoucí s CK bude v CH uplatňovat nějakou slevu typu Swisspas, Halbtax,...? Z mého pohledu mělo být jízdné za vlaky již započítané a pro děti nabízet slevu z ceny zájezdu ve výši xxx Kč. Jiné "slevy" by při cestování s CK vyšly dráž. Z tohoto pohledu nabídka nevypadá moc důvěryhodně.
  1 2 3 4      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko