..: Do Štítů pod štíty Orlických hor podruhé :..

Ilustrační obrázekLetohrad - Od půlky srpna bude zahájena další etapa elektrifikace PP (pohraniční přechod) Lichkov - Międzylesie. O tomto projektu jsme již před časem informovali. V této fázi má dojít k vyloučení zhlaví stanice Lichkov směrem na Dolní Lipku a Międzylesie a zahájení prací i na českém území, což bylo již shrnuto v článku Elektrifikace PP Lichkov. V době jeho psaní nebylo jasné, zda se letošní výluka dotkne českého území. Dnes již můžeme téměř s jistotou říci, že i zde budou práce započaty.

Zvláštní manipulační vlak Letohrad - Štíty - Červená Voda a zpět

Jednu z posledních příležitostí svézt se a nafotit parní vlak na trati před její rekonstrukcí budou mít zájemci 11.8.2007. Letohradský železniční klub pořádá pro všechny fotografy akci v duchu té, o které jsme již psali. Další podrobnosti a informace k přihláškám jsou k dispozici v kalendáři železničních akcí.


Jakuza Poslat mail autorovi | 23.7.2007 (16:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Stavby a projekty Pozvánky

Další z regionu ČR Pardubický


23.07.2007 (22:44)  
šmarjá . . . kde je odpověď na základní otázky. . .
téma je přece elektrifikace Letohrad - Lichkov - st. hranice - ale v odkazech je bla-bla-Bohumín-atd. Takže znovu asi vše co nás zajímá : je-li záměr, projekt + další akce ČD na elektrifikaci daného úseku, je-li již schválený investiční záměr, projekt,termíny realizace, vypsaná výběrová řízení ( pardon za ten zvrhlý termín ) v jakém rozsahu, ev. " Vítězná nejlepší firma = nejlépe ( Skanska a pak ostaní ) a to hlavní !! jsou-li na to chechtáky atd. atd.
registrovaný uživatel zelva 
23.07.2007 (18:47)  
Malá otázečka: trať Letohrad - Lichkov je elektrifikovaná nebo ne? a jestli ne, počítá se s elektrifikací v příštím roce?

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko