..: Fahrplanänderungen - Česká republika :..

Fahrplanänderungen in der Slowakei » Streckenausbauten » Stromausfälle »

mapa výluk pro 51. týden mapa výluk pro 52. týden

mapa výluk
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj Dargestellt werden aktuelle und zukünftige Fahrplanänderungen aufgrund von Bauarbeiten. Streckenabschnitte mit gegenwärtig laufenden Verkehrseinschränkungen sind rot dargestellt, geplante Fahrplanänderungen orange markiert. Bereiche mit länger andauernden streckenausbaudingten Einschränkungen sind grün gekennzeichnet. Detailliertere Informationen zu einzelnen Regionen können über die interaktive Karte abgerufen werden.
000
Praha-Bubeneč - Praha-Holešovice
fortlaufend von So 18. Mai 22:00 bis Sa 13. Dezember 22:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí z důvodu omezené kapacity trati zrušit v pracovních dnech provoz vybraných vlaků „Městské linky“ Praha-Libeň – Roztoky u Prahy, tak že bude v provozu v intervalu 60 minut (více ve výlukovém jízdním řádu, jedná se o všechny vlaky z Prahy-Libně odjíždějící ve 24. minutu a všechny vlaky odjíždějící z Roztok u Prahy v 54. minutu).

Cestující mohou využít ostatních pravidelných vlaků, včetně vlaků přes stanici Praha Masarykovo
nádraží bez doplatku rozdílu jízdného.


Odůvodnění: modernizace tratě

010
Ústí nad Orlicí - Ústí nad Orlicí město
fortlaufend von Sa 15. März 23:00 bis So 31. August 21:59

- VJŘ
Poznámka:

· v souvislosti s přestavbou železniční stanice Ústí nad Orlicí dojde od 16. 3. do 31. 8. 2014 k jejímu uzavření pro cestující veřejnost (ve stanici nebude možný výstup a nástup cestujících, pro veřejnost budou uzavřeny rovněž přístupové cesty),

· všechny osobní vlaky a rychlíky zastavující ve stanici Ústí nad Orlicí budou po dobu výluky zastavovat pouze na zastávce Ústí nad Orlicí město,

 · vlaky Os 4766, 5070, 5072, 5074, 5076 (pouze v neděli) ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

vlaky Os 5071, 5073, 5047, 5075, 5077, 5079 začínají jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

Vlak Os 4766 ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město.

Přestup mezi vlaky Os 4766 a Sp 1652 není možný.

Cestující směr Choceň mohou použít vlak Os 5024, který v úseku Česká Třebová – Choceň pojede nově také v pracovní dny. Vlak Os 5055 pojede v pracovní dny nově až do stanice Česká Třebová,

 · osobní vlaky v trati Ústí nad Orlicí – Letohrad budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou mezi zastávkou Ústí nad Orlicí město a Letohradem (Os 20000 a 20004 o víkendu, které stanici Ústí nad Orlicí projedou a ve směru Pardubice pokračují jako vlak Os 5002 a Sp 1652),

· všechny spěšné vlaky a vlak Os 5003, který ze stanice Ústí nad Orlicí pokračuje ve směru Letohrad jako vlak Sp 1915 zastaví na zastávce Dolní Libchavy, kde bude na tyto vlaky a od těchto vlaků zajištěna v trase Dolní Libchavy – Ústí nad Orlicí město náhradní autobusová doprava. Vlaky Sp 1916 a Sp 1914 denně pojedou až do stanice Choceň, kde je zajištěn přestup na rychlík směr Praha. Vlaky zastaví také ve stanici Brandýs nad Orlicí,

 · ve frekvenčně nejsilnějších časech budou v pracovních dnech mezi Letohradem a Chocní zavedeny tři páry přímých autobusových spojů, vždy s přestupem ve stanici Choceň na rychlíky a od rychlíků ve

směru Pardubice – Praha. V úseku Choceň - Letohrad je zaveden nový Os 33029, který z železniční stanice Ústí nad Orlicí jede jako vlak Os 20029 podle výlukového jízdního řádu.

Mimořádné přestupy:

Po dobu výluky bude v ŽST Choceň u vlaku Sp 1626 mimořádný přestup.

Po dobu výluky v pracovní dny bude v ŽST Česká Třebová u vlaku Os 4766 mimořádný přestup. 

 · všechny výše popsané změny jsou uvedeny ve výlukovém jízdním řádu.

 POZOR

– časy odjezdů a příjezdů autobusů náhradní autobusové dopravy jsou odlišné od časů odjezdů a příjezdů pravidelných vlaků!! Sledujte prosím výlukový jízdní řád!

 · cestující ze / ve směru Pardubice, kteří z / do zastávky Ústí nad Orlicí město použijí náhradní autobusovou dopravu přes zastávku Dolní Libchavy budou přepraveni bez doplatku jízdného. Jízdenky vydané ze směru Pardubice a Letohrad do ŽST Ústí nad Orlicí platí bez doplatku jízdného až na zastávku Ústí nad Orlicí město. Na zastávce Ústí nad Orlicí město je rovněž zajištěn prodej mezinárodních jízdních dokladů.

Vážení cestující, omlouváme se Vám za problémy způsobené rozsáhlou výlukovou činností. Veškeré úpravy a postupy jsou realizovány pro celkové zlepšení stavu nádraží Ústí nad Orlicí a také pro zrychlení železniční dopravy a dosažení nejvyššího stupně jejího zabezpečení. Po dokončení stavby nabídne železnice v Ústí nad Orlicí lepší parametry a služby, což bude zejména pro občany Ústí nad Orlicí, ale i pro přestupující cestující zásadním přínosem.


Odůvodnění: modernizace ve stanici

010
Brandýs nad Orlicí - Ústí nad Orlicí
fortlaufend von Fr 25. Juli 22:00 bis Mo 28. Juli 10:00

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava, Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Vybrané osobní vlaky budou v úseku Choceň – Česká Třebová a zpět nahrazeny rychlíky, které mimořádně zastaví v železniční stanici Brandýs nad Orlicí a spěšné vlaky v úseku Choceň – Letohrad a zpět nahradit autobusovou dopravou.Po dobu konání výluky platí výlukový jízdní řád.

Z důvodu jednokolejného provozu v úseku Brandýs nad Orlicí – Ústí nad Orlicí mohou být po dobu
konání výluky vlaky SC 516, 512, 506, 504, 502, 500, EC 378, 78, 278, 170, 70, 276, 72, 274, 74, 272, IC
572, 570 cca 20 minut opožděny, ostatní vlaky dálkové dopravy mohou být opožděny o cca 15 minut. Osobní a spěšné vlaky v úseku Choceň – Pardubice hl.n. mohou být opožděny o cca 10 minut.

Autobusy linky R jedou v úseku Choceň – Brandýs nad Orlicí – Dolní Libchavy – Letohrad a zpět. V železničních stanicích Choceň a Letohrad spěšné vlaky čekají na náhradní autobusovou dopravu.
Na zastávce Dolní Libchavy je zajištěn přestup z / na autobus náhradní dopravy linky D z / ve směru
Ústí nad Orlicí město. Autobusy linky R jsou zvýrazněny červenou barvou.

Autobusy linky T jedou v úseku Česká Třebová – Dlouhá Třebová a zpět. V železniční stanici Česká Třebová jsou zajištěny přestupy z / na rychlík z / ve směru Pardubice. Cestující z / ve směru Pardubice jsou přes železniční stanici Česká Třebová přepravení bez doplatku jízdného. Autobusy linky T jsou zvýrazněny zelenou barvou.

Autobusy linky B jedou v úseku Brandýs nad Orlicí – Bezpráví a zpět. V železniční stanici Brandýs nad
Orlicí jsou zajištěny přestupy z / na rychlíky ve směru Česká Třebová a Pardubice hl.n. Cestující z / ve
směru Česká Třebová jsou přes železniční stanici Brandýs nad Orlicí přepravení bez doplatku jízdného. Autobusy linky B jsou zvýrazněny modrou barvou.

Po dobu konání výluky platí ve všech vlacích kategorie R v úseku Pardubice hl.n. – Česká Třebová odbavení jako ve vlaku kategorie Sp.

 


Odůvodnění: údržba a oprava kolejí ve stanici

011
Praha hlavní nádraží - Kolín
fortlaufend von Di 8. April 22:00 bis Di 29. Juli 21:59

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
- VJŘ
Poznámka:

Z důvodu výluky je „půlnoční“ vlak linky S1 – Os 9301 Praha hl.n.( odj. 0:14) – Kolín od středy 9. 4. 2014 (tzn. noc z úterý na středu) do 29. 7. 2014 (tzn. noc z pondělí na úterý) nahrazen autobusem náhradní dopravy v úseku Praha – Český Brod.
V úseku Český Brod – Kolín jede vlak podle výlukového jízdního řádu o 27 minut později.

Autobusy náhradní dopravy jedou v trasách podle zvláštního výlukového jízdního řádu:

Kloubový nízkopodlažní autobus označený XS1 jede v trase:
Praha hl.n. – Praha-Libeň – Praha-Kyje – Praha-Dolní Počernice – Praha-Běchovice – Běchovice – Újezd nad Lesy – Sudějovická – Zbyslavická – Rohožnická – Úvaly, žel.st. – Úvaly, nám. Arnošta z Pardubic – Tuklaty (zast. BUS 484) – Rostoklaty, žel.st. – Rostoklaty – Český Brod, sídliště – Český Brod, Jungmannova – Český Brod, Jana Kouly – Český Brod, žel.st.
-Autobus neobsluhuje zastávku Praha-Klánovice.
-Cestující do Prahy-Klánovic použijí autobus označený jako X261.
-Cestující z Klánovic použijí v úseku Praha-Klánovice – Újezd nad Lesy linku MHD 251. Na zastávce Újezd nad Lesy přestoupí do náhradní autobusové dopravy XS1.
-Cestující do oblasti Újezda nad Lesy (Sídliště Rohožník) použijí autobus XS1, který zastavuje ve všech zastávkách MHD Újezd nad Lesy až Rohožnická. Zastávky Sudějovická, Zbyslavická, Rohožnická jsou na znamení. Autobus však nezajíždí na obratiště – konečnou zastávku „Sídliště Rohožník“.


Nízkopodlažní autobus označený jako X261 jede v trase:
Praha hl.n. – Praha-Libeň – Praha-Kyje – Praha-Dolní Počernice – Praha-Běchovice – Hulická – Nádraží Klánovice-Sever – Smiřická – Smržovská – Bazar – Přimské náměstí – Klánovice
-Zastávky Bazar a Přimské náměstí jsou na znamení
-Na zastávkách Nádraží Klánovice-Sever – Klánovice zastavuje autobus pouze pro výstup


Omezení služeb:
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
Odůvodnění: modernizace tratě

024
Ústí nad Orlicí - Ústí nad Orlicí
fortlaufend von Sa 15. März 23:00 bis So 31. August 21:59

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
- Výlukový jízdní řád - trať 024
Poznámka:

· v souvislosti s přestavbou železniční stanice Ústí nad Orlicí dojde od 16. 3. do 31. 8. 2014 k jejímu uzavření pro cestující veřejnost (ve stanici nebude možný výstup a nástup cestujících, pro veřejnost budou uzavřeny rovněž přístupové cesty),

· všechny osobní vlaky a rychlíky zastavující ve stanici Ústí nad Orlicí budou po dobu výluky zastavovat pouze na zastávce Ústí nad Orlicí město,

· vlaky Os 4766, 5070, 5072, 5074, 5076 (pouze v neděli) ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

vlaky Os 5071, 5073, 5047, 5075, 5077, 5079 začínají jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

Vlak Os 4766 ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město.

Přestup mezi vlaky Os 4766 a Sp 1652 není možný.

Cestující směr Choceň mohou použít vlak Os 5024, který v úseku Česká Třebová – Choceň pojede nově také v pracovní dny. Vlak Os 5055 pojede v pracovní dny nově až do stanice Česká Třebová,

· osobní vlaky v trati Ústí nad Orlicí – Letohrad budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou mezi zastávkou Ústí nad Orlicí město a Letohradem (Os 20000 a 20004 o víkendu, které stanici Ústí nad Orlicí projedou a ve směru Pardubice pokračují jako vlak Os 5002 a Sp 1652),

· všechny spěšné vlaky a vlak Os 5003, který ze stanice Ústí nad Orlicí pokračuje ve směru Letohrad jako vlak Sp 1915 zastaví na zastávce Dolní Libchavy, kde bude na tyto vlaky a od těchto vlaků zajištěna v trase Dolní Libchavy – Ústí nad Orlicí město náhradní autobusová doprava. Vlaky Sp 1916 a Sp 1914 denně pojedou až do stanice Choceň, kde je zajištěn přestup na rychlík směr Praha. Vlaky zastaví také ve stanici Brandýs nad Orlicí,

· ve frekvenčně nejsilnějších časech budou v pracovních dnech mezi Letohradem a Chocní zavedeny tři páry přímých autobusových spojů, vždy s přestupem ve stanici Choceň na rychlíky a od rychlíků ve

směru Pardubice – Praha. V úseku Choceň - Letohrad je zaveden nový Os 33029, který z železniční

stanice Ústí nad Orlicí jede jako vlak Os 20029 podle výlukového jízdního řádu,

· všechny výše popsané změny jsou uvedeny ve výlukovém jízdním řádu, který je zde zveřejněn.

POZOR

– časy odjezdů a příjezdů autobusů náhradní autobusové dopravy jsou odlišné od časů odjezdů a příjezdů pravidelných vlaků!! Sledujte prosím výlukový jízdní řád!

· cestující ze / ve směru Pardubice, kteří z / do zastávky Ústí nad Orlicí město použijí náhradní

autobusovou dopravu přes zastávku Dolní Libchavy budou přepraveni bez doplatku jízdného. Jízdenky vydané ze směru Pardubice a Letohrad do ŽST Ústí nad Orlicí platí bez doplatku jízdného až na zastávku Ústí nad Orlicí město. Na zastávce Ústí nad Orlicí město je rovněž zajištěn prodej mezinárodních jízdních dokladů.

 Vážení cestující, omlouváme se Vám za problémy způsobené rozsáhlou výlukovou činností. Veškeré úpravy a postupy jsou realizovány pro celkové zlepšení stavu nádraží Ústí nad Orlicí a také pro zrychlení železniční dopravy a dosažení nejvyššího stupně jejího zabezpečení. Po dokončení stavby nabídne železnice v Ústí nad Orlicí lepší parametry a služby, což bude zejména pro občany Ústí nad Orlicí, ale i pro přestupující cestující zásadním přínosem.


Odůvodnění: Stavební činnost na hlavním nádraží Ústí nad Orlicí

024
Ústí nad Orlicí - Ústí nad Orlicí
fortlaufend von So 16. März 4:15 bis Sa 30. August 21:59

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
- Výlukový jízdní řád - trať 024
Poznámka:

· v souvislosti s přestavbou železniční stanice Ústí nad Orlicí dojde od 16. 3. do 31. 8. 2014 k jejímu uzavření pro cestující veřejnost (ve stanici nebude možný výstup a nástup cestujících, pro veřejnost budou uzavřeny rovněž přístupové cesty),

 

· všechny osobní vlaky a rychlíky zastavující ve stanici Ústí nad Orlicí budou po dobu výluky zastavovat pouze na zastávce Ústí nad Orlicí město,

 

· vlaky Os 4766, 5070, 5072, 5074, 5076 (pouze v neděli) ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

vlaky Os 5071, 5073, 5047, 5075, 5077, 5079 začínají jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město!

Vlak Os 4766 ukončí jízdu na zastávce Ústí nad Orlicí město.

Přestup mezi vlaky Os 4766 a Sp 1652 není možný.

Cestující směr Choceň mohou použít vlak Os 5024, který v úseku Česká Třebová – Choceň pojede nově také v pracovní dny. Vlak Os 5055 pojede v pracovní dny nově až do stanice Česká Třebová,

 

· osobní vlaky v trati Ústí nad Orlicí – Letohrad budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou mezi zastávkou Ústí nad Orlicí město a Letohradem (Os 20000 a 20004 o víkendu, které stanici Ústí nad Orlicí projedou a ve směru Pardubice pokračují jako vlak Os 5002 a Sp 1652),

 

· všechny spěšné vlaky a vlak Os 5003, který ze stanice Ústí nad Orlicí pokračuje ve směru Letohrad jako vlak Sp 1915 zastaví na zastávce Dolní Libchavy, kde bude na tyto vlaky a od těchto vlaků zajištěna v trase Dolní Libchavy – Ústí nad Orlicí město náhradní autobusová doprava. Vlaky Sp 1916 a Sp 1914 denně pojedou až do stanice Choceň, kde je zajištěn přestup na rychlík směr Praha. Vlaky zastaví také ve stanici Brandýs nad Orlicí,

 

· ve frekvenčně nejsilnějších časech budou v pracovních dnech mezi Letohradem a Chocní zavedeny tři páry přímých autobusových spojů, vždy s přestupem ve stanici Choceň na rychlíky a od rychlíků ve

směru Pardubice – Praha. V úseku Choceň - Letohrad je zaveden nový Os 33029, který z železniční

stanice Ústí nad Orlicí jede jako vlak Os 20029 podle výlukového jízdního řádu,

 

· všechny výše popsané změny jsou uvedeny ve výlukovém jízdním řádu, který je zde zveřejněn.

 

POZOR

– časy odjezdů a příjezdů autobusů náhradní autobusové dopravy jsou odlišné od časů odjezdů a příjezdů pravidelných vlaků!! Sledujte prosím výlukový jízdní řád!

 

· cestující ze / ve směru Pardubice, kteří z / do zastávky Ústí nad Orlicí město použijí náhradní

autobusovou dopravu přes zastávku Dolní Libchavy budou přepraveni bez doplatku jízdného. Jízdenky vydané ze směru Pardubice a Letohrad do ŽST Ústí nad Orlicí platí bez doplatku jízdného až na zastávku Ústí nad Orlicí město. Na zastávce Ústí nad Orlicí město je rovněž zajištěn prodej mezinárodních jízdních dokladů.

 

Vážení cestující, omlouváme se Vám za problémy způsobené rozsáhlou výlukovou činností. Veškeré úpravy a postupy jsou realizovány pro celkové zlepšení stavu nádraží Ústí nad Orlicí a také pro zrychlení železniční dopravy a dosažení nejvyššího stupně jejího zabezpečení. Po dokončení stavby nabídne železnice v Ústí nad Orlicí lepší parametry a služby, což bude zejména pro občany Ústí nad Orlicí, ale i pro přestupující cestující zásadním přínosem.


Odůvodnění: Stavební činnost na hlavním nádraží Ústí nad Orlicí

026
Náchod - Náchod zastávka
fortlaufend von Di 22. Juli 5:30 bis Do 31. Juli 16:25

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava, Výlukový jízdní řád
Stanice NAD:
Náchod - před staniční budovou
Náchod zastávka - na zastávce linkových autobusů „Náchod, Staré Město, rozcestí“
Česká Skalice - před staniční budovou
Jaroměř - před staniční budovou
- "Výlukový jízdní řád"
Poznámka:

Opatření k výluce na trati 032:

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje že od 22. 7. 2014 do 31. 7.  2014 proběhne nepřetržitá výluka na trati 032 v úseku Trutnov hl.n. – Česká Skalice – (Jaroměř) a opačně. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: vlaky budou nahrazeny autobusovou dopravou v úsecích Trutnov hl.n.- Česká Skalice a Trutnov hl.n. – Jaroměř, kde bude zajištěn přestup na návazné vlakové spoje. Náhradní autobusová doprava pojede podle výlukového jízdního řádu, upozorňujeme, že odjezdy z Trutnova hl.n. jsou v dřívější časové poloze, příjezdy jsou naopak v pozdější časové poloze.

Je zavedena náhradní autobusová linka „N“ Jaroměř / Česká Skalice - Náchod a opačně zajišťující přípoje z tratě 032 na trať 026.


032
Trutnov hlavní nádraží - Česká Skalice
fortlaufend von Di 22. Juli 5:30 bis Do 31. Juli 16:25

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava, Výlukový jízdní řád
Stanice NAD:
Trutnov hlavní nádraží - před staniční budovou
Trutnov střed - v ulici Voletínská u odbočky ke staniční budově
Trutnov-Poříčí - na zastávce linkových autobusů "Trutnov, Poříčí, rozc.EPO"
Suchovršice - na zastávce linkových autobusů "Velké Svatoňovice, Markoušovice, Sedmidomí“
Velké Svatoňovice - na zastávce linkových autobusů "Velké Svatoňovice, Pod kopečkem"
Malé Svatoňovice - u staniční budovou
Rtyně v Podkrkonoší - na zastávce linkových autobusů "Rtyně v Podkrkonoší, autobusová stanice"
Rtyně v Podkrkonoší zastávka - po dobu výluky se neobsluhuje
Červený Kostelec - před staniční budovou
Olešnice - u bývalé samoobsluhy, cca 100 m od zastávky ČD
Řešetova Lhota - u přejezdu u budovy zastávky
Starkoč - před staniční budovou
Česká Skalice - před staniční budovou
Jaroměř - před staniční budovou
- "Výlukový jízdní řád"
Poznámka:

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje že od 22. 7. 2014 do 31. 7.  2014 proběhne nepřetržitá výluka na trati 032 v úseku Trutnov hl.n. – Česká Skalice – (Jaroměř) a opačně. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: vlaky budou nahrazeny autobusovou dopravou v úsecích Trutnov hl.n.- Česká Skalice a Trutnov hl.n. – Jaroměř, kde bude zajištěn přestup na návazné vlakové spoje.

Náhradní autobusová doprava pojede podle výlukového jízdního řádu, upozorňujeme, že odjezdy zTrutnova hl.n. jsou v dřívější časové poloze, příjezdy jsou naopak v pozdější časové poloze.

Je zavedena náhradní autobusová linka „N“ Jaroměř / Česká Skalice - Náchod a opačně zajišťující přípoje z tratě 032 na trať 026.

Zastávky náhradní autobusové dopravy linky „N“ Jaroměř / Česká Skalice - Náchod:

Náchod  zastávka - na zastávce linkových autobusů „Náchod, Staré Město, rozcestí“;
Náchod - před staniční budovou;

Na tuto výluku bude bezprostředně navazovat nepřetržitě až do 5.8. 2014; 18:25 hod. výluka v úseku Trutnov hl.n. – Trutnov střed a opačně. Náhradní doprava bude jezdit již dle pravidelného jízdního řádu.


Omezení služeb:
piktogram: Případnou přepravu cestujících na invalidním vozíku lze zajistit náhradním vozidlem. Tato přeprava může být uskutečněna pouze po předchozím předhlášení nejméně 24 hodin předem. Zájem o přepravu nahlaste na KCOD Hradec Králové, tel.: 972 341 641 nebo 972 342 229.
piktogram: Případná přeprava kol se provede v úseku nahrazeném náhradní autobusovou dopravou do vyčerpání kapacity ND. O umístění kola rozhodne řidič ND.
Odůvodnění: odstranění vegetace v blízkosti trati, rozsáhlejší oprava tratě, údržba a oprava kolejí ve stanici, údržba a oprava kolejí na trati
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

038
Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
fortlaufend von So 11. Mai 22:00 bis Fr 10. Oktober 21:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka: z důvodu uzavírky silnice II/290 mezi Raspenavou a Hejnicemi bude ve dnech 12. 5. 2014 - 10. 10. 2014 (s možností případného prodloužení do 31. 10. 2014) na trati 038 v úseku Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem a opačně zavedena „Náhradní vlaková doprava“ dle výše uvedeného JŘ..

090
Děčín hlavní nádraží - Povrly
von Mo 7. Juli bis So 27. Juli täglich von 4:10 bis 19:10

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava, Výlukový jízdní řád
Stanice NAD:
Děčín hlavní nádraží - před staniční budovou
Vilsnice - u restaurace „Na Labské pláži“, pro oba směry
Choratice - na místní komunikaci u vlakové zastávky
Dobkovice - na místní komunikaci u vlakové zastávky
Povrly-Roztoky - na autobusové zastávce Povrly-Roztoky (mimo hlavní silnici)
Povrly - před staniční budovou
- Výlukový jízdní řád
Poznámka:

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že od 7. do 27. července  2014 budou probíhat denní výluka jedné traťové koleje v čase od 6:10 hod. do 21:10 hod. v úseku Děčín hl.n. – Povrly na trati 090 Praha - Děčín. Osobní vlaky  budou v úseku Děčín hl.n. – Povrly a opačně nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Spoje náhradní autobusové dopravy pojedou v úseku Děčín hl.n. – Povrly dle uvedeného výlukového jízdního řádu o 8 minut dříve než je odjezd vlaku.

Vlaky EC a R jedou bez omezení, jen mohou být vlivem výluky zpožděny. Osobní vlaky v opačném směru Ústí nad Labem – Děčín jsou vedeny po dobu výluky náhradní autobusovou dopravou, která je organizována dle vlakového jízdního řádu s příjezdem do Děčína se zpožděním cca 10 minut.

Přeprava větších skupin cestujících: S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutné uplatnit alespoň dva dny předem, a to buď telefonicky nebo e-mail na Kontaktní centrum Českých
drah, a.s. - tel.: 840 112 113, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytneme informace o organizaci dopravy po dobu výluky!


Omezení služeb:
piktogram: služba není garantovaná u spoje 6803, 6806, 6807, 6808, 6809, 6810, 6811, 6812, 6813, 6814, 6815, 6816, 6817, 6818, 6819, 6820, 6821, 6822, 6823, 6824, 6825, 6826, 6827, 6828, 6830, 6831, 6832 v úseku Děčín hl.n. - Povrly.
piktogram: služba není garantovaná u spoje 6803, 6806, 6807, 6808, 6809, 6810, 6811, 6812, 6813, 6814, 6815, 6816, 6817, 6818, 6819, 6820, 6821, 6822, 6823, 6824, 6825, 6826, 6827, 6828, 6830, 6831, 6832 v úseku Děčín hl.n. - Povrly.
Odůvodnění: údržba a oprava kolejí ve stanici, údržba a oprava kolejí na trati
Přínosy: udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

091
Praha-Holešovice - Praha-Bubeneč
fortlaufend von So 18. Mai 22:00 bis Sa 13. Dezember 22:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Dopravce České dráhy, a.s., musí z důvodu omezené kapacity trati odřeknout v pracovní dny v úseku Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou vlaky Os 6904 a Os 6906. Cestující mohou využít předchozích osobních vlaků. Vlak Os 9680, Os 9601, Os 9624 a Os 9627 budou mimořádně vedeny bez vozu první třídy, naopak vlaky Os 9621 a Os 9622 mimořádně pojedou s vozem první třídy. Mimořádně bude zavdeden spěšný vlak Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou s odjezdem z Prahy Mas.n. v 15:23.

Ve směru Kralupy nad Vltavou - Praha jedou všechny vlaky dle pravidelného jízdního řádu bez omezení.

U ostatních vlaků mohou vzniknout vlivem výluky zpoždění cca 5 až 10 minut.


Odůvodnění: modernizace tratě

140
Karlovy Vary - Cheb
Sa 31. Mai von 16:40 bis 17:15

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Vybrané osobní a spěšné vlaky jsou zrušeny a nahrazeny rychlíky zastavujícími ve všech stanicích. Dále jsou zavedeny některé vlaky navíc. Upraven je také jízdní řád některých vlaků na navazujících tratích 144, 146 a 148.

Vlaky jedoucí v odchylných časech od pravidelného jízdního řádu jsou v ve výlukovém jízdním řádu označeny modrou barvou.

Dále upozorňujeme, že v období od 2. do 31.května 2014 bude železniční doprava v úseku Nebanice – Kynšperk nad Ohří zcela zastavena, vlaky budou tomto úseku nahrazeny autobusy a bude platit jiný, mírně odlišný výlukový jízdní řád.


Odůvodnění: modernizace tratě

144
Chodov - Chodov
fortlaufend von Fr 4. April 7:00 bis Mi 30. Juli 21:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Od 4.dubna 2014 do 30.července 2014 proběhnou na trati 140 rozsáhlé modernizační práce. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí z důvodu omezené kapacity tratě upravit jízdní řád většiny vlaků v úseku Karlovy Vary – Cheb a z důvodu zachování přípojů mezi vlaky i na navazujících tratích 144, 146 a 148.

Odlišnosti od pravidelného jízdního řádu jsou ve výlukopvém jízdním řádu označeny modrou barvou.


Odůvodnění: modernizace tratě

146
Cheb - Tršnice
fortlaufend von Fr 4. April 7:00 bis Mi 30. Juli 21:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Od 4.dubna 2014 do 30.července 2014 proběhnou na tratích 140 a 170 rozsáhlé modernizační práce. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí z důvodu omezené kapacity tratě upravit jízdní řád většiny vlaků v úseku Karlovy Vary – Cheb a z důvodu zachování přípojů mezi vlaky i na navazujících tratích 144, 146 a 148.

Odlišnosti od pravidelného jízdního řádu jsou ve výlukovém jízdním řádu označeny modrou barvou.

Upozornění: Od 2. června, 8:00 hod nepřetržitě do 6.června, 16:00 hod budou všechny vlaky v úseku Skalná – Luby u Chebu nahrazeny autobusy.


148
Cheb - Cheb
fortlaufend von Fr 4. April 7:00 bis Mi 30. Juli 21:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
- VJŘ
Poznámka:

Od 4.dubna 2014 do 30.července 2014 proběhnou na tratích 140 a 170 rozsáhlé modernizační práce. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí z důvodu omezené kapacity tratě upravit jízdní řád většiny vlaků v úseku Karlovy Vary – Cheb a z důvodu zachování přípojů mezi vlaky i na navazujících tratích 144, 146 a 148.

Odlišnosti od pravidelného jízdního řádu jsou ve výlukovém jízdním řádu označeny modrou barvou.

Upozornění: Od 23. do 26.června, denně vždy od 7:30 do 14:00 hod budou všechny vlaky v úseku Hazlov – Františkovy Lázně nahrazeny autobusy.


170
Rokycany - Chrást u Plzně
fortlaufend von Fr 3. Januar 23:00 bis Sa 13. Dezember 22:59

Poznámka:

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje že ve dnech od 04. ledna  2014 nepřetržitě do 13. prosince 2014, proběhne výluka v úseku Rokycany - Chrást u Plzně, na trati 170 Praha – Plzeň – Cheb.

Zpoždění vlaků, vlivem jednokolejného provozu může dosáhnou cca 20 minut.

České dráhy, a.s. se Vám omlouvají za vzniklé komplikace a děkují za pochopení.


Odůvodnění: stavba tranzitního koridoru
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

170
Rokycany - Plzeň hlavní nádraží
fortlaufend von So 6. Juli 22:00 bis Sa 13. Dezember 22:59

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava, Výlukový jízdní řád
Stanice NAD:
Rokycany - na autobusovém nádraží na stanovišti č.1, přístup přes park
Klabava - autobusová zast."Klabava" v obci cca 500 m od žel. zastávky
Ejpovice - autobusová zast. "Ejpovice" na silnici 605 cca 1000 m od žel. zast.-směr Rokycany, v opačném směru v její úrovni
Dýšina, závod Škoda - před vrátnicí závodu Škoda Engeneering
Dýšina - autobusová zast. "Dýšina, náves" cca 3000 m od železniční zastávky
Chrást u Plzně - před nádražní budovou
Plzeň-Doubravka - zastávka MHD „Husův park“ ulice Mohylová cca 400 m od žel. zastávky
Plzeň hlavní nádraží - vyhrazené parkoviště před nádražní budovou, u Os 7814 – zastávka MHD, „Hl.nádraží“, Šumavská ul.
- "Výlukový jízdní řád"
Poznámka: Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že v úseku Rokycany – Chrást u Plzně proběhne výluka. Provoz vlaků bude veden pouze po jedné koleji. Kapacita trati bude značně omezena, proto bude v pracovní dny přistoupeno k následujícím opatřením:
Vlaky Os 7814 a Os 7325 budou v úseku Plzeň hl.n. – Rokycany nahrazeny autobusovou dopravou, spoje
náhradní dopravy pojedou z Plzně dříve dle níže uvedeného výlukového jízdního řádu, ve stanici Plzeň hl.n. nejsou zajištěny návaznosti mezi náhradní dopravou a vlaky ve směru Stříbro.
Vlak Os 7835 bude nahrazen v úseku Chrást u Plzně – Rokycany náhradní autobusovou dopravou.
Odůvodnění: stavba tranzitního koridoru, modernizace ve stanici, modernizace tratě
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

170
Rokycany - Plzeň hlavní nádraží
Fr 25. Juli von 22:00 bis 1:30

Stanice NAD:
Rokycany - na autobusovém nádraží na stanovišti č.1, přístup přes park
Plzeň hlavní nádraží - vyhrazené parkoviště před nádražní budovou
Poznámka: Vlak R 750 bude ve vyloučeném úseku nahrazen náhradní autobusovou dopravou v úseku Rokycany - Plzeň hl.n.
Odůvodnění: stavba tranzitního koridoru, modernizace ve stanici, modernizace tratě
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

176
Chrást u Plzně - Radnice
fortlaufend von So 6. Juli 22:00 bis Sa 13. Dezember 22:59

Náhradní doprava: Výlukový jízdní řád
Poznámka:

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že v úseku Rokycany – Chrást u Plzně proběhne výluka. Provoz vlaků bude veden pouze po jedné ze dvou kolejí. Kapacita trati bude značně omezena, proto bude v pracovní dny přistoupeno k následujícím opatřením ve vedení vlaků regionální dopravy:

Vlaky Os 7814 a Os 7325 budou v úseku Plzeň hl.n. – Rokycany a opačně nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, spoje náhradní dopravy pojedou z Plzně dříve dle výlukového jízdního řádu, ve stanici Plzeň hl.n. nejsou návaznosti mezi náhradní dopravou a vlaky ve směru Stříbro.

Vlak Os 7835 bude veden v úseku Chrást u Plzně – Rokycany náhradní autobusovou dopravou. Z důvodu omezení čekání cestujících ve směru Radnice od náhradní autobusové dopravy za vlak Os 7325, která jede dříve, než je pravidelný jízdní řád vlaku, pojede v pracovní dny Os 17806 v celé trase ihned po příjezdu náhradní dopravy za vlak Os 7325, tedy o 16 minut dříve.


180
Holýšov - Staňkov
fortlaufend von Sa 19. Juli 5:10 bis Mo 28. Juli 16:40

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Holýšov - před nádražní budovou
Dolní Kamenice - zastávka ČSAD cca 500 m od železniční zastávky
Staňkov - před nádražní budovou
Osvračín - autobusová zast. "Osvračín"- v obci cca 450 m od žel. zastávky
Blížejov - před nádražní budovou
Milavče - autobusová zast. "Milavče"- v obci cca 270 m od žel. zastávky
Domažlice - před nádražní budovou
Poznámka:

Všechny osobní vlaky jsou po dobu výluky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Dne 19.07. 2014 vlak Os 7426 bude náhrazen náhradní autobusovou dopravou úseku Holýšov - Domažlice.

Odklonem přes Klatovy jsou vedeny vlaky: Ex 356, Ex 354, Ex 352, Ex 350, Ex 351, Ex 353, Ex 355, Ex 357. Zpozdění vlaků z důvodu jízdy odklonem bude cca 40 - 50 minut.

- Ex 351 přijede ze směru München Hbf. do stanice Plzeň hl.n. opožděn po odklonu v úseku Domažlice - Klatovy - Plzeň hl.n. o cca 40 - 50 min., ve stanici Plzeň hl.n. jízdu ukončí a cestující si přestoupí ze zpožděného odklonu Ex 351 do vlaku R 757,

- Ex 352 je veden v úseku Praha hl.n. - Plzeň hl.n. náhradní soupravou, ve stanici Plzeň hl.n. je třeba přestoupit,

- Ex 353 přijede ze směru München Hbf. do stanice Plzeň hl.n. opožděn po odklonu v úseku Domažlice - Klatovy - Plzeň hl.n. o cca 40 - 50 min., ve stanici Plzeň hl.n. jízdu ukončí a cestující si přestoupí ze zpožděného odklonu Ex 353 do vlaku R 761.

- Ex 355 přijede ze směru München Hbf. do stanice Plzeň hl.n. opožděn po odklonu v úseku Domažlice - Klatovy - Plzeň hl.n. o cca 40 - 50 min., ve stanici Plzeň hl.n. jízdu ukončí a cestující si přestoupí ze zpožděného odklonu Ex 355 do vlaku R 765.

- Ex 356 je veden v úseku Praha hl.n. - Plzeň hl.n. náhradní soupravou, ve stanici Plzeň hl.n. je třeba přestoupit.

Dne 29.07. 2014 vlak Ex 356 je veden v úseku Praha hl.n. - Plzeň hl.n. náhradní soupravou, ve stanici Plzeň hl.n. je třeba přestoupit.

Dne 19.25., 26. a 28.07. 2014 u vlaku Ex 350 bude v ŽST Plzeň hl.n. odvěšen první vůz.

Dne 20. - 24. a 27.07. 2014 u vlaku Ex 350 budou v ŽST Plzeň hl.n. odvěšeny první dva vozy.


Odůvodnění: odstranění vegetace v blízkosti trati, rozsáhlejší oprava tratě, údržba a oprava kolejí ve stanici, údržba a oprava kolejí na trati
Přínosy: udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

183
Nýrsko - Železná Ruda-Alžbětín
fortlaufend von Fr 20. Juni 16:20 bis So 31. August 21:59

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Nýrsko - před staniční budovou
Dešenice - na autobusové zastávce Dešenice, v obci u kašny , cca 1200 m od žel. zastávky
Zelená Lhota - na autobusové zastávce Nýrsko, Zelená Lhota rozcestí na silnici č. 190, cca 700 m od žel. zastávky
Hamry-Hojsova Stráž - na autobusové zastávce "Železná Ruda, Hojsova Stráž, žel. st. rozcestí"
Hojsova Stráž-Brčálník - na křižovatce silnice č. 190 (autobusová zastávka "Pod Můstkem")
Špičák - na autobusové zastávce Ž.Ruda, Špičák, žel. st. rozc. 0,5 - cca 500m od žel. zast.
Špičák sedlo - na autobusové zastávce Ž.Ruda, Špičák
Železná Ruda město - na autobusové zastávce Ž. Ruda, žel. st.- cca 100m od žel. zast.
Železná Ruda centrum - na autobusové zastávce Ž. Ruda, u hotelu Javor cca 500m od žel. zast.
Železná Ruda-Alžbětín - před staniční budovou
Poznámka:

Všechny vlaky jsou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Nýrsko - Špičák - Železná Ruda-Alžbětín a opačně.

Přeprava jízdních kol bude zajištěna pouze v náhradní dopravě za vlaky Os 7542/Sp 1960, Os 7504, R 778, R 777, R 776 a R 779.

Přímé osobní vlaky Plattling - Špičák a zpět jedou bez omezení.


201
Balkova Lhota - Božejovice
fortlaufend von Do 1. Januar bis Fr 5. September 14:10

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Božejovice - před nádražní budovou
Padařov - u zastávky ČD
Meziříčí - u zastávky ČD
Balkova Lhota - před nádražní budovou
Poznámka: Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.
Omezení služeb:
piktogram: Překládku jízdních kol si musí cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajistit sám. Spoluzavazadla se přepravují ve vyloučeném úseku nákladním automobilem a v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
Odůvodnění: odstranění vegetace v blízkosti trati, údržba a oprava kolejí ve stanici, údržba a oprava kolejí na trati
Přínosy: udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

201
Balkova Lhota - Tábor
fortlaufend von Mo 21. Juli 5:25 bis Fr 25. Juli 14:30

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Balkova Lhota - před nádražní budovou
Nasavrky - u zastávky ČD
Tábor - před nádražní budovou
Poznámka: Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.
Omezení služeb:
piktogram: Překládku jízdních kol si musí cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajistit sám. Spoluzavazadla se přepravují ve vyloučeném úseku nákladním automobilem a v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
Odůvodnění: odstranění vegetace v blízkosti trati, rozsáhlejší oprava tratě, modernizace tratě, údržba a oprava kolejí ve stanici, údržba a oprava kolejí na trati
Přínosy: udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

220
Tábor - Sudoměřice u Tábora
Do 24. Juli von 19:15 bis 2:00

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
České Budějovice - před nádražní budovou
Hluboká nad Vltavou-Zámostí - před nádražní budovou
Ševětín - před nádražní budovou
Veselí nad Lužnicí zastávka - u zastávky ČD
Veselí nad Lužnicí - před nádražní budovou v ulici „Třída ČS armády“
Soběslav - před nádražní budovou
Roudná - u hotelu Lužnice, u přejezdu
Planá nad Lužnicí - před nádražní budovou
Sezimovo Ústí - na zastávce MHD u Vodních staveb
Tábor-Čápův Dvůr - na zastávce MHD „Sídliště nad Lužnicí“ naproti Baumaxu
Tábor - před nádražní budovou
Chotoviny - před nádražní budovou
Sudoměřice u Tábora - před nádražní budovou
Olbramovice - před nádražní budovou
Poznámka: Náhradní autobusová doprava je zavedena po dobu výluky za vlaky: R 657 v úseku Sudoměřice u Tábora – České Budějovice, R 659 / Os 8211 v úseku Olbramovice – České Budějovice, Os 8287 v úseku Sudoměřice u Tábora – Tábor.
Omezení služeb:
piktogram: Služba a u všech rychlíků a osobních vlaků v úseku dotčeném výlukou pro náhodnou frekvenci není zajištěna, objednané přepravy lze uskutečnit po zabezpečení odpovídajícího typu autobusů ND a mobilní zvedací plošiny. Každý požadavek musí být projednáván individuálně s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768) a po projednání bude cestujícím zajištěna přeprava.
piktogram: U všech osobních vlaků není služba přes úsek dotčený výlukou zajištěna. Překládku jízdních kol si musí cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajistit sám. Spoluzavazadla se přepravují v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3.Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně
piktogram: U všech osobních vlaků není služba přes úsek dotčený výlukou zajištěna. Spoluzavazadla se přepravují také v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3. Překládku jízdních kol si cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajišťuje sám. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
piktogram: Služba je u rychlíků zajištěna přívěsem za autobusem s kapacitou 10 kol na základě povinné rezervace. Cestující si zajistí překládku kol ve stanicích Olbramovice a Tábor. V případě nemožnosti uspokojit poptávku doporučujeme využití vlaků jedoucích před a po ukončení výluky. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
Odůvodnění: stavba tranzitního koridoru, modernizace ve stanici, modernizace tratě
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

220
Tábor - Sudoměřice u Tábora
Fr 25. Juli von 19:15 bis 2:00

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
České Budějovice - před nádražní budovou
Hluboká nad Vltavou-Zámostí - před nádražní budovou
Ševětín - před nádražní budovou
Veselí nad Lužnicí zastávka - u zastávky ČD
Veselí nad Lužnicí - před nádražní budovou v ulici „Třída ČS armády“
Soběslav - před nádražní budovou
Roudná - u hotelu Lužnice, u přejezdu
Planá nad Lužnicí - před nádražní budovou
Sezimovo Ústí - na zastávce MHD u Vodních staveb
Tábor-Čápův Dvůr - na zastávce MHD „Sídliště nad Lužnicí“ naproti Baumaxu
Tábor - před nádražní budovou
Chotoviny - před nádražní budovou
Sudoměřice u Tábora - před nádražní budovou
Olbramovice - před nádražní budovou
Poznámka: Náhradní autobusová doprava je zavedena po dobu výluky za vlaky: R 657 v úseku Sudoměřice u Tábora – České Budějovice, R 659 / Os 8211 v úseku Olbramovice – České Budějovice, Os 8287 v úseku Sudoměřice u Tábora – Tábor.
Omezení služeb:
piktogram: Služba a u všech rychlíků a osobních vlaků v úseku dotčeném výlukou pro náhodnou frekvenci není zajištěna, objednané přepravy lze uskutečnit po zabezpečení odpovídajícího typu autobusů ND a mobilní zvedací plošiny. Každý požadavek musí být projednáván individuálně s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768) a po projednání bude cestujícím zajištěna přeprava.
piktogram: U všech osobních vlaků není služba přes úsek dotčený výlukou zajištěna. Překládku jízdních kol si musí cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajistit sám. Spoluzavazadla se přepravují v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3.Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně
piktogram: U všech osobních vlaků není služba přes úsek dotčený výlukou zajištěna. Spoluzavazadla se přepravují také v omezeném množství v autobusech ND do zaplnění k tomu určeného místa. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost. Dojde-li k zaplnění určeného místa spoluzavazadly, považujte kapacitu spoje za vyčerpanou ve smyslu předpisu ČD KC 3. Překládku jízdních kol si cestující ve stanicích na začátku a konci výluky zajišťuje sám. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
piktogram: Služba je u rychlíků zajištěna přívěsem za autobusem s kapacitou 10 kol na základě povinné rezervace. Cestující si zajistí překládku kol ve stanicích Olbramovice a Tábor. V případě nemožnosti uspokojit poptávku doporučujeme využití vlaků jedoucích před a po ukončení výluky. Případné, dopředu známé, požadavky na přepravu skupin cestujících s jízdními koly musejí být včas a řádně projednány s KCOD České Budějovice na tel. čísle 972 544 386 (příp. 972 544 385, 972 544 768). Tyto požadavky budou řešeny individuálně.
Odůvodnění: stavba tranzitního koridoru, modernizace ve stanici, modernizace tratě
Přínosy: zvýšení komfortu cestování, udržení technického stavu trati, zvýšení bezpečnosti železničního provozu

220
Veselí nad Lužnicí - České Budějovice
Fr 25. Juli von 21:35 bis 2:00

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
České Budějovice - před nádražní budovou
Hluboká nad Vltavou-Zámostí - před nádražní budovou
Ševětín - před nádražní budovou
Horusice - na odbočce k budově ČD na silnici směr Sviny, cca 100 m
Veselí nad Lužnicí zastávka - u zastávky ČD
Veselí nad Lužnicí - před nádražní budovou
Poznámka:

Náhradní autobusová doprava je po dobu výluky zavedena za vlaky:

Os 8211 (v neděli za vlak R 659) v úseku Veselí n. L. – České Budějovice.


Omezení služeb:
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
Odůvodnění: údržba a oprava kolejí na trati

225
Jihlava - Šlapanov
fortlaufend von Di 22. Juli 5:50 bis Mi 13. August 15:20

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Havlíčkův Brod - před výpravní budovou
Šlapanov - na zpevněné ploše mezi výpravní budovou a skladištěm
Kamenná - u křižovatky silnic v obci na návsi
Dobronín - před výpravní budovou
Střítež u Jihlavy - u přejezdu u zastávky ČD
Jihlava-Bosch Diesel - na zastávce MHD před nadjezdem komunikace místní části Pávov
Jihlava - u parku naproti výpravní budovy
Jihlava město - před výpravní budovou
Poznámka:

Po dobu výluky budou všechny vlaky kategorie R nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Jihlava - Havlíčkův Brod. Předpokládaná doba zpoždění rychlíků bude cca 5 minut.

Vlaky kategorie Os budou nahrazeny autobusy v úseku Jihlava - Dobronín - Šlapanov. Předpokládaná doba zpoždění osobních vlaků bude cca 20 minut. Z tohoto důvodu nebudou zachovány přípoje ve stanicích Jihlava a Havlíčkův Brod. Pro zajištění možnosti přestupu na přípojné vlaky ve stanicích Jihlava a Havlíčkův Brod budou zřízeny mimořádné přímé spoje náhradní autobusové dopravy, které budou doplňovat osobní vlaky dotčené touto výlukou.

Vlaky Os 14865, Os 14872 a Os 8362 budou nahrazeny autobusy v úseku Jihlava město - Šlapanov.

Vlaky Os 4865, Os 8378 a Os 8377 budou nahrazeny autobusy v úseku Jihlava - Jihlava Bosch-Diesel.

 

 


Omezení služeb:
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba je zajištěna nákladním automobilem (nakládku a vykládku zavazadla si cestující zajišťuje sám).
Odůvodnění: údržba a oprava kolejí na trati

320
Třinec - 0
von Di 22. Juli bis Mo 28. Juli täglich von 6:05 bis 12:05

Poznámka:

U vlaků Os 2928, 2929, 2932, 2933, 2936, 2937 bude po dobu výluky v ŽST Bohumín mimořádný přestup.

Ve dnech 24. - 27. 7. bude po dobu výluky na žel. zastávkách Třinec Konská a Ropice zastávka u vlaků ve měru Třinec – Český Těšín nástup a výstup cestujících na opačné straně.

U vlaků Os 2925, 2927 a 2938, 2940 nebude v úseku Bohumín – Mosty u Jablunkova a zpět mimořádně řazen vůz 1. třídy a vůz se zvedací plošinou.


330
Otrokovice - Tlumačov
fortlaufend von Di 1. Juli 20:20 bis So 17. August 20:20

Poznámka: Z důvodu jednokolejného provozu v úseku Otrokovice - Tlumačov může po dobu konání výluky docházet ke zpoždění vlaků osobní dopravy 10 až 15 min.
Odůvodnění: výstavba podjezdu

341
Bojkovice - Slavičín
fortlaufend von Sa 19. Juli 16:00 bis Mo 28. Juli 16:00

Náhradní doprava: Náhradní autobusová doprava
Stanice NAD:
Slavičín - před výpravní budovou
Hostětín - na aut. zastávce v obci
Pitín zastávka - na silnici pod žel. zastávkou
Bojkovice město - na aut. zastávce u obchodního domu TIS
Bojkovice - před výpravní budovou
Poznámka:

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Vlaky s výchozí / končící stanicí Pitín budou nahrazeny autobusy v úseku Pitín - Bojkovice a opačně.

Vlaky s výchozí / končící zastávkou Bojkovice město jedou dle pravidelného jízdního řádu bez opatření.

Předpokládaná doba zpoždění bude cca 10 minut.


Omezení služeb:
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
piktogram: Služba není přes úsek dotčený výlukou zajištěna.
Odůvodnění: údržba a oprava kolejí na trati

© 2001 - 2014 ŽelPage - Webmaster - Forum
Für den Inhalt der Fahrplanänderungen übernimmt die ŽelPage keine Haftung.
Quellen: ČD und ZSSK.