Os 8711 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Veselí nad Lužnicí | 13:47 | -/1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 13:53 | 13:53 | |||
Frahelž | 13:57 | 13:57 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 14:00 | 14:05 | -/1 | ||
Lužnice | 14:10 | 14:10 | |||
Třeboň | 14:15 | 14:16 | -/2 | ||
Třeboň lázně | 14:18 | 14:19 | |||
Majdalena zastávka | 14:27 | 14:27 | |||
Majdalena | 14:29 | 14:30 | -/3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 14:37 | 14:38 | -/2 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 14:40 | 14:41 | |||
Hrdlořezy | 14:44 | 14:44 | |||
Dvory nad Lužnicí | 14:47 | 14:47 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 14:54 | 15:00 | -/2 | ||
České Velenice | 15:08 | 15:11 | 2/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci