Os 8213 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v 1-6,nejede 28.III.,6.VII., úschova během přepravy a přeprava zásilek |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Benešov u Prahy | 5:29 | 1/4 | |||
Bystřice u Benešova | 5:33 | 5:37 | -/3 | ||
Tomice | 5:42 | 5:42 | -/2 | ||
Olbramovice | 5:46 | 5:47 | -/3 | 4 spoje | |
Votice | 5:51 | 5:53 | -/2 | ||
Heřmaničky | 5:58 | 5:58 | -/2 | ||
Ješetice | 6:03 | 6:03 | -/2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 6:06 | 6:06 | |||
Střezimíř | 6:09 | 6:14 | -/3 | ||
Mezno | 6:18 | 6:19 | |||
Sudoměřice u Tábora | 6:22 | 6:23 | -/3 | ||
Chotoviny | 6:28 | 6:29 | -/2 | ||
Tábor | 6:37 | 7:03 | 1/- | 3 spoje | |
Sezimovo Ústí | 7:07 | 7:07 | |||
Planá nad Lužnicí | 7:10 | 7:11 | -/3 | ||
Doubí u Tábora | 7:14 | 7:15 | |||
Roudná | 7:17 | 7:20 | -/2 | ||
Soběslav | 7:25 | 7:26 | -/2 | ||
Řípec-Dráchov | 7:29 | 7:30 | |||
Veselí nad Lužnicí | 7:34 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci