Os 8205 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » | |
Poznámky: rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, úschova během přepravy a přeprava zásilek |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Benešov u Prahy | 12:45 | 1/4 | |||
Bystřice u Benešova | 12:49 | 12:50 | -/3 | ||
Tomice | 12:54 | 12:55 | -/2 | ||
Olbramovice | 12:59 | 13:00 | -/2 | 2 spoje | |
Votice | 13:04 | 13:05 | -/3 | ||
Heřmaničky | 13:10 | 13:10 | -/2 | ||
Ješetice | 13:15 | 13:18 | -/3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 13:21 | 13:21 | |||
Střezimíř | 13:24 | 13:25 | -/3 | ||
Mezno | 13:29 | 13:30 | |||
Sudoměřice u Tábora | 13:33 | 13:34 | -/3 | ||
Chotoviny | 13:39 | 13:40 | -/2 | ||
Tábor | 13:48 | 14:18 | 2/- | 5 spojů | |
Sezimovo Ústí | 14:21 | 14:22 | |||
Planá nad Lužnicí | 14:24 | 14:25 | -/2 | ||
Doubí u Tábora | 14:28 | 14:29 | |||
Roudná | 14:33 | 14:33 | -/2 | ||
Soběslav | 14:38 | 14:42 | -/1 | ||
Řípec-Dráchov | 14:44 | 14:45 | |||
Veselí nad Lužnicí | 14:48 | 14:50 | -/2 | 4 spoje | |
Veselí nad Lužnicí zastávka | 14:54 | 14:54 | |||
Horusice | 14:57 | 14:58 | -/2 | ||
Dynín | 15:02 | 15:02 | -/3 | ||
Neplachov | 15:05 | 15:06 | |||
Ševětín | 15:10 | 15:10 | -/2 | ||
Chotýčany | 15:14 | 15:15 | -/4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 15:22 | 15:23 | -/2 | ||
Hosín | 15:26 | 15:27 | |||
Hrdějovice | 15:29 | 15:30 | |||
České Budějovice severní zastávka | 15:34 | 15:35 | |||
České Budějovice | 15:38 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci