Os 7313 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBt278 + BDs450 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v 1-5,7,nejede 27.III.,5.VII., úschova během přepravy a přeprava zásilek (Cheb->Plzeň hl.n.) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Cheb | 18:58 | 2/- | |||
Cheb-Všeboř | 19:02 | 19:02 | |||
Stebnice | 19:05 | 19:05 | |||
Lipová u Chebu | 19:08 | 19:09 | |||
Salajna | 19:13 | 19:13 | |||
Dolní Žandov | 19:17 | 19:18 | |||
Lázně Kynžvart | 19:23 | 19:24 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 19:28 | 19:28 | |||
Mariánské Lázně | 19:31 | 19:33 | 2/- | 1 spoj | |
Chodová Planá | 19:39 | 19:40 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 19:44 | 19:46 | -/3 | 2 spoje | |
Brod nad Tichou | 19:51 | 19:51 | |||
Pavlovice | 19:56 | 19:56 | |||
Ošelín | 20:03 | 20:05 | |||
Svojšín | 20:11 | 20:12 | 1 spoj | ||
Milíkov | 20:16 | 20:16 | |||
Stříbro | 20:21 | 20:22 | |||
Vranov u Stříbra | 20:27 | 20:30 | |||
Pňovany | 20:35 | 20:36 | |||
Pňovany zastávka | 20:39 | 20:40 | |||
Plešnice | 20:43 | 20:43 | |||
Kozolupy | 20:48 | 20:49 | 2/- | ||
Vochov | 20:52 | 20:52 | |||
Plzeň-Křimice | 20:55 | 20:56 | 2/- | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21:01 | 21:02 | 1/- | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21:05 | 21:19 | 4/- | 4 spoje | |
Plzeň-Koterov | 21:24 | 21:25 | -/4 | ||
Starý Plzenec | 21:30 | 21:31 | -/4 | ||
Šťáhlavy | 21:34 | 21:35 | |||
Nezvěstice | 21:38 | 21:41 | 1 spoj | ||
Zdemyslice | 21:44 | 21:45 | |||
Blovice | 21:48 | 21:49 | -/2 | ||
Ždírec u Plzně | 21:53 | 21:53 | -/3 | ||
Srby | 21:56 | 21:57 | |||
Nepomuk | 22:00 | 22:01 | -/3 | ||
Mileč | 22:04 | 22:05 | |||
Nekvasovy | 22:08 | 22:08 | |||
Kovčín | 22:11 | 22:12 | |||
Pačejov | 22:15 | 22:15 | -/4 | ||
Jetenovice | 22:19 | 22:20 | |||
Velký Bor | 22:23 | 22:24 | |||
Horažďovice předměstí | 22:27 | -/4 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci