Vlak 5302 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 6:50 | 5/- | |||
Břevnice | 6:56 | 6:56 | |||
Rozsochatec | 7:03 | 7:04 | -/3 | ||
Chotěboř | 7:13 | 7:14 | -/3 | ||
Bílek | 7:18 | 7:19 | |||
Sobíňov | 7:22 | 7:22 | |||
Ždírec nad Doubravou | 7:27 | 7:28 | -/3 | ||
Stružinec | 7:33 | 7:34 | |||
Hlinsko-Kouty | 7:40 | 7:41 | |||
Hlinsko v Čechách | 7:44 | 8:14 | -/3 | ||
Holetín | 8:19 | 8:19 | |||
Vojtěchov | 8:23 | 8:23 | |||
Pokřikov | 8:25 | 8:25 | |||
Žďárec u Skutče | 8:32 | 8:33 | -/4 | ||
Prosetín | 8:36 | 8:36 | |||
Vrbatův Kostelec | 8:41 | 8:41 | |||
Horka u Chrudimi | 8:47 | 8:47 | |||
Chrast u Chrudimi | 8:51 | 8:51 | -/4 | 1 spoj | |
Zaječice | 8:55 | 8:56 | |||
Slatiňany | 9:01 | 9:04 | -/3 | ||
Chrudim | 9:08 | 9:09 | -/3 | 3 spoje | |
Chrudim zastávka | 9:12 | 9:12 | |||
Medlešice | 9:14 | 9:15 | -/1 | ||
Staré Jesenčany | 9:18 | 9:19 | |||
Pardubice závodiště | 9:22 | 9:23 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9:27 | 9:36 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9:41 | 2/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci