Vlak 4704 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 4:31 | 2/- | |||
Ladná | 4:38 | 4:38 | |||
Podivín | 4:41 | 4:42 | 2/- | ||
Rakvice | 4:46 | 4:46 | |||
Zaječí | 4:49 | 4:51 | 2/- | 4 spoje | |
Šakvice | 4:56 | 4:57 | 1/3 | 4 spoje | |
Popice | 5:00 | 5:00 | |||
Pouzdřany | 5:03 | 5:04 | |||
Vranovice | 5:07 | 5:08 | 1/2 | 4 spoje | |
Modřice | 5:19 | 5:20 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 5:27 | 5:30 | II/- | 11 spojů | |
Brno-Židenice | 5:33 | 5:33 | 7 spojů | ||
Bílovice nad Svitavou | 5:39 | 5:40 | |||
Babice nad Svitavou | 5:44 | 5:45 | |||
Adamov | 5:48 | 5:49 | -/3 | ||
Adamov zastávka | 5:51 | 5:51 | |||
Blansko | 5:57 | 5:58 | 1/2 | 3 spoje | |
Blansko město | 6:00 | 6:01 | |||
Dolní Lhota | 6:04 | 6:04 | |||
Rájec-Jestřebí | 6:07 | 6:08 | -/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6:11 | 6:11 | |||
Skalice nad Svitavou | 6:16 | 6:17 | 2/- | 6 spojů | |
Svitávka | 6:19 | 6:20 | |||
Zboněk | 6:23 | 6:23 | |||
Letovice zastávka | 6:25 | 6:26 | |||
Letovice | 6:28 | 6:29 | -/2 | ||
Rozhraní | 6:34 | 6:35 | |||
Moravská Chrastová | 6:37 | 6:38 | |||
Březová nad Svitavou | 6:40 | 6:41 | -/2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6:44 | 6:44 | |||
Hradec nad Svitavou | 6:50 | 6:50 | |||
Svitavy-Lány | 6:54 | 6:54 | |||
Svitavy | 6:56 | 7:04 | 3/- | 3 spoje | |
Opatovec | 7:07 | 7:08 | |||
Opatov | 7:10 | 7:11 | -/3 | ||
Semanín | 7:15 | 7:15 | |||
Česká Třebová | 7:22 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci