Vlak 4268 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hulín | 3:25 | 2/1 | |||
Záhlinice | 3:29 | 3:29 | |||
Tlumačov | 3:35 | 3:36 | 2/- | ||
Otrokovice | 3:42 | 3:43 | 1/3 | 3 spoje | |
Napajedla | 3:48 | 3:49 | 1/2 | ||
Spytihněv | 3:52 | 3:53 | |||
Huštěnovice | 3:57 | 3:57 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4:04 | 4:04 | 1/2 | 6 spojů | |
Uherské Hradiště | 4:11 | 4:13 | -/2 | 5 spojů | |
Kunovice zastávka | 4:18 | 4:18 | |||
Ostrožská Nová Ves | 4:22 | 4:23 | -/3 | ||
Uherský Ostroh | 4:28 | 4:29 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 4:34 | 4:36 | 2/- | 5 spojů | |
Vnorovy | 4:41 | 4:42 | |||
Strážnice | 4:47 | 4:48 | -/2 | 3 spoje | |
Petrov u Strážnice | 4:52 | 4:53 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 4:56 | 4:57 | -/2 | 3 spoje | |
Rohatec | 5:04 | 5:05 | 1/2 | ||
Rohatec zastávka | 5:08 | 5:08 | |||
Hodonín | 5:14 | 1vpravo/1 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci