Vlak 4267 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hodonín | 19:53 | 2/- | |||
Rohatec zastávka | 19:59 | 19:59 | |||
Rohatec | 20:01 | 20:02 | 2/- | ||
Sudoměřice nad Moravou | 20:09 | 20:10 | -/2 | 1 spoj | |
Petrov u Strážnice | 20:13 | 20:13 | |||
Strážnice | 20:18 | 20:20 | -/2 | 2 spoje | |
Vnorovy | 20:25 | 20:25 | |||
Veselí nad Moravou | 20:30 | 20:33 | 3/- | 2 spoje | |
Uherský Ostroh | 20:37 | 20:38 | -/2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 20:43 | 20:44 | -/3 | ||
Kunovice zastávka | 20:48 | 20:49 | |||
Uherské Hradiště | 20:53 | 20:53 | -/3 | 4 spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 21:03 | 21:03 | 1/2 | 4 spoje | |
Huštěnovice | 21:09 | 21:09 | 2/- | ||
Spytihněv | 21:13 | 21:14 | |||
Napajedla | 21:17 | 21:18 | 2/3 | ||
Otrokovice | 21:24 | 21:25 | 2/4 | 5 spojů | |
Tlumačov | 21:31 | 21:31 | 1/- | ||
Záhlinice | 21:36 | 21:36 | |||
Hulín | 21:41 | 1/1 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci