Sp 1891 | |
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 6:07 | -/4 | |||
Rakovník zastávka | 6:11 | 6:12 | |||
Lužná u Rakovníka | 6:21 | 6:22 | -/2 | 5 spojů | |
Nové Strašecí | 6:35 | 6:36 | -/3 | ||
Stochov | 6:45 | 6:47 | -/3 | ||
Kačice | 6:51 | 6:51 | |||
Kladno-Rozdělov | 6:59 | 6:59 | |||
Kladno | 7:04 | 7:06 | -/3 | 6 spojů | |
Hostivice | 7:19 | 7:20 | -/5 | 4 spoje | |
Praha-Dejvice | 7:33 | 7:35 | -/4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7:43 | III./5 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci