EC 336 „Jižní Expres“ | |
Řazení vlaku: 380 + ARmpee829 + Bbdgmee236 + Bdmpee233 + 2xBmz226 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 20.05 | 20.06 | 1/3 | ||
Kaplice | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Velešín město | 20.32 | 20.33 | |||
České Budějovice | 20.52 | 20.58 | II | ||
Veselí nad Lužnicí | 21.22 | 21.23 | 2 | ||
Tábor | 21.35 | 21.37 | 3/3 | ||
Benešov u Prahy | 22.00 | 22.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.36 | 5 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci