Vlak 1439 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.35 | IV | |||
Velká Bystřice | 8.43 | 8.48 | 3 | ||
Hlubočky zastávka | 8.55 | 8.59 | |||
Hrubá Voda | 9.09 | 9.11 | 3 | ||
Hrubá Voda-Smilov | 9.16 | 9.23 | |||
Jívová | 9.27 | 9.27 | |||
Domašov nad Bystřicí | 9.33 | 9.53 | 3 | ||
Moravský Beroun | 10.00 | 2 |
jede 1.V.;
; dopravce České dráhy, a.s.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci