Os 7719 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.01 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 17.03 | 17.04 | 1/2 | ||
Hýskov | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Nižbor | 17.13 | 17.13 | 2 | ||
Žloukovice | 17.17 | 17.17 | |||
Račice nad Berounkou | 17.21 | 17.21 | |||
Zbečno | 17.24 | 17.29 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 17.32 | 17.32 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Křivoklát | 17.41 | 17.41 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17.44 | 17.44 | |||
Pustověty | 17.48 | 17.48 | |||
Lašovice | 17.51 | 17.57 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 18.00 | 18.00 | |||
Rakovník | 18.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci