Os 5726 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zvolen osobná stanica | 17.10 | 4/15 | |||
Hronská Dúbrava | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Jalná | 17.24 | 17.25 | |||
Šášovské Podhradie | 17.29 | 17.29 | |||
Žiar nad Hronom | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Žiar nad Hronom zastávka | 17.36 | 17.36 | |||
Hliník nad Hronom | 17.43 | 17.44 | 4 | ||
Bzenica | 17.47 | 17.47 | |||
Žarnovica | 17.52 | 17.57 | 3 | ||
Dolné Hámre | 17.59 | 17.59 | |||
Voznica | 18.02 | 18.02 | |||
Rudno nad Hronom | 18.05 | 18.05 | |||
Nová Baňa | 18.09 | 18.14 | 2 | ||
Tekovská Breznica | 18.20 | 18.20 | |||
Hronský Beňadik | 18.25 | 18.26 | 2 | ||
Psiare | 18.28 | 18.28 | |||
Kozárovce | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Tlmače | 18.34 | 18.34 | |||
Veľké Kozmálovce | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Hronské Kľačany | 18.41 | 18.41 | |||
Levice | 18.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci