Vlak 893 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 14.29 | 14.34 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.38 | 14.42 | 8 | ||
Praha-Libeň | 14.48 | 14.49 | 1 | ||
Kolín | 15.28 | 15.30 | 101 | ||
Přelouč | 15.44 | 15.45 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.55 | 15.57 | 1 | ||
Choceň | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 16.34 | 16.35 | 1 | ||
Česká Třebová | 16.44 | 16.46 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.27 | 17.31 | 1 | ||
Přerov | 17.45 | 17.48 | 12 | ||
Hulín | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Otrokovice | 18.07 | 18.09 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.22 | 18.33 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 18.39 | 18.46 | 1 | ||
Uherský Brod | 19.02 | 19.04 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Luhačovice | 19.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci